Tubbed Salads
Iceland 210g Tex Mex Dip Selectn
210g · £11.43/kg£2.40Ramona's Original Heavenly Houmous 500g
500g · £8.64/kg£4.32Iceland 200g Red Pepper Houmous
200g · £11.10/kg3 for £6£2.22Iceland 100g Garlic & Herb Dip
100g · £12.00/kg£1.20Iceland . 4pk Classic Dip Selectn
400g · £7.80/kg£3.12Chovi Allioli Creamy & Versatile Garlic Dip 180ml
180ml · £11.67/L3 for £6£2.10Iceland 200g Sour Cream&chiv Dip
200g · £11.10/kg3 for £6£2.22Iceland 200g Houmous
200g · £11.10/kg3 for £6£2.22Iceland 200g Onion & Garlic Dip
200g · £11.10/kg3 for £6£2.22Iceland 300g Nacho Cheese Pasta
300g · £9.00/kg3 for £6£2.70S:a:l:a:d:s Tomato & Herb Pasta 200g
200g · £13.50/kg3 for £6£2.70Iceland 250g Bbq Chicken Pasta
250g · £10.80/kg3 for £6£2.70Iceland 250g Beetroot Salad
250g · £10.80/kg3 for £6£2.70Iceland Luxury 330g Coleslaw
330g · £8.18/kg3 for £6£2.70Iceland 295g Cheese Coleslaw
295g · £9.15/kg3 for £6£2.70Iceland 440g Creamy Coleslaw
440g · £6.14/kg£2.70
Cooked Meats
Iceland 3 Slices Corned Beef 75g
75g · £16.00/kg£1.20Iceland 9 Corned Beef Slices 240g
240g · £15.00/kg£3.60Iceland 6 Slices Corned Beef 156g
156g · £17.31/kg3 for £6£2.70Peperami The Original Snack Pack 50g
50g · £39.60/kg£1.98Deli Speciale Chorizo Slices 55g
55g · £21.82/kg£1.20Deli Speciale Italian Style Salami 50g
50g · £24.00/kg£1.20Deli Speciale Pepperoni Slices 55g
55g · £21.82/kg£1.20Deli Speciale German Style Salami 55g
55g · £21.82/kg£1.20Iceland 370g Barbecue Chicken Drumsticks
370g · £8.43/kg3 for £6£3.12Fridge Raiders Frank's Red Hot 5 x 45g
5pk · £20.00/kg£4.50Iceland 120g Fully Loaded Hunters Chicken
120g · £25.00/kg£3.00Fridge Raiders Grills Satay Skewer 90g (3 x 30g)
3pk · £26.67/kg£2.40Iceland Cooked Chicken Breast Slices 190g
190g · £15.16/kg3 for £6£2.88Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £29.33/kg5 for £6£1.98Iceland 120g Wafer Thin Roast Chicken
120g · £10.00/kg£1.20Bernard Matthews 4 Roast Chicken Slices 80g
80g · £18.00/kg5 for £6£1.44Iceland 100g Finely Sliced Roast Chicken
100g · £27.00/kg3 for £6£2.70Iceland 100g Roast Chicken & Stuffing
100g · £27.00/kg3 for £6£2.70Iceland 6 Roast Chicken
100g · £27.00/kg3 for £6£2.70Iceland 80g BBQ Chicken Slices
80g · £15.00/kg£1.20Iceland 80g Cooked Chicken Tikka Slices
80g · £15.00/kg£1.20Iceland 80g Cooked Chicken Breast Slices
80g · £15.00/kg£1.20Iceland 130g Tikka Chicken Breast Chunks
130g · £22.15/kg3 for £6£2.88Iceland 130g BBQ Chicken Chunks
130g · £22.15/kg3 for £6£2.88Iceland 125g Flame Grilled Chicken Mini Fillets
125g · £23.04/kg£2.88Iceland 160g Cooked Chicken Slc
160g · £18.00/kg3 for £6£2.88Iceland 160g Tikka Chicken Slc
160g · £18.00/kg3 for £6£2.88Iceland 160g Sweet Chilli Chicken Slc
160g · £18.00/kg3 for £6£2.88Iceland 130g Cooked Chicken Breast Chunks
130g · £22.15/kg3 for £6£2.88Iceland 8sl Cooked Chicken
80g · £15.00/kg£1.20Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 5 x 22.5g
5pk · £29.33/kg£3.30Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites 5 x 22.5g
5pk · £29.33/kg£3.30Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £29.33/kg5 for £6£1.98Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 70g
70g · £21.43/kg5 for £6£1.50Fridge Raiders Variety 7 x 22.5g
7pk · £20.95/kg£3.30Iceland 400g Roasted Chicken Thighs
400g · £9.00/kg£3.60Iceland 370g Roasted Chkn Drumstk
370g · £8.43/kg3 for £6£3.12Iceland 270g BBQ Chicken Wings
270g · £10.67/kg£2.88Iceland Roast Chicken Breast Fillets 190g
190g · £17.05/kg£3.24Iceland Roast Chicken Breast Fillets 385g
385g · £14.03/kg£5.40Iceland 270g Chinese Chicken Wings
270g · £11.56/kg3 for £6£3.12Iceland 210g Wafer Thin Roast Chicken
210g · £11.43/kg£2.40Delimore Roast Whole Chicken
700g · £7.71/kg£5.40Cooked Meat Deal 4 x 275g
275g · £9.60/kg£2.64Richmond Minis Pork Sausages 63g
63g · £24.76/kg5 for £6£1.56Iceland 50 Slices Wafer Thin Honey Roast Ham
400g · £9.00/kg£3.60Iceland 7 Slice Extra Free Peppered Ham
117g · £23.08/kg3 for £6£2.70Deli Co 10 Crumbed Lean Ham Slices 200g
200g · £15.00/kg3 for £6£3.00Deli Co 5 Crumbed Lean Ham Slices 90g
90g · £13.33/kg£1.20Iceland 4 Slices Pork & Egg Roll 60g
60g · £20.00/kg£1.20View all (107)
Rustlers
Rustlers The Champion Southern Fried Chicken Sub 158g
158g · £18.99/kg2 for £4.80£3.00Rustlers The Ultimate Chicken Sandwich 150g
150g · £20.00/kg2 for £4.80£3.00Rustlers Hot Dog 146g
146g · £16.44/kg£2.40Rustlers The Juicy BBQ Rib with Our Smokey BBQ Sauce 157g
157g · £19.11/kg£3.00Rustlers All Day Breakfast Sausage Muffin 155g
155g · £19.35/kg£3.00Rustlers The Mighty Double Decker 237g
237g · £15.19/kg£3.60Flemmings The Classic Chicken Burger 119.5g
119.5g · £12.55/kg£1.50Flemmings Cheese Burger 130.5g
130.5g · £11.49/kg£1.50Rustlers BBQ Burger with Our BBQ Sauce 98g
98g · £15.31/kg£1.50Flemmings 1 American Style Hotdog 118,5g
118.5g · £12.66/kg£1.50Rustlers The Essential Cheese Burger with Our Rich Tomato Relish 166g
166g · £18.07/kg£3.00Rustlers Simply Good Baconnaise Burger with Our Baconnaise Sauce 98g
98g · £15.31/kg£1.50Rustlers Cheese Burger with Our Tomato Sauce 111g
111g · £10.81/kg£1.20
Chilled Snacks
Pastry Pantry 2 Pack Minced Beef & Onion Slices
216g · £13.33/kg£2.88Pastry Pantry 6 Pack Cheese & Onion Rolls
324g · £8.89/kg3 for £6£2.88Pastry Pantry 2 Pack Chicken Tikka Slices
216g · £13.33/kg3 for £6£2.88Pukka Steak Slice 117g
117g · £15.38/kg5 for £6£1.80Pastry Pantry 2 Pack Chicken & Mushroom Slices
216g · £13.33/kg3 for £6£2.88Pastry Pantry 2 Pack Butter Chicken Slices
216g · £13.33/kg£2.88Pastry Pantry 2 Pack Hog Roast Sausage Rolls
140g · £21.43/kg£3.00Ginsters Limited Edition BBQ Pork Sausage Roll 130g
130g · £13.85/kg£1.80Pastry Pantry 20 Pack Cocktail Sausages Rolls
288g · £10.00/kg3 for £6£2.88Wall's 2 Pork Sausage Rolls 160g
160g · £11.25/kg5 for £6£1.80Peter's Jumbo Sausage Roll
150g · £10.00/kg£1.50Peter's XL Sausage Roll
155g · £11.23/kg£1.74Peter's Pork & Pickle Sausage Roll
165g · £8.79/kg£1.45Peter's Cheesy Bean & Sausage Slice
180g · £13.00/kg£2.34Pastry Pantry 2 Pack Ham & Cheese Slices
216g · £13.33/kg3 for £6£2.88Pukka Chicken Slice 117g
117g · £15.38/kg£1.80Pastry Pantry 2 Pack Butter Enriched Ultimate Sausage Rolls
240g · £12.00/kg£2.88Pukka 4 Pork Sausage Rolls 240g
240g · £12.50/kg£3.00Ginsters Sausage Roll 130g
130g · £13.85/kg£1.80Pastry Pantry 2 Pack Cheddar & Ham Quiches
240g · £12.50/kg3 for £6£3.00Pastry Pantry 375g Cheese & Onion Quiche
375g · £8.16/kg£3.06Pastry Pantry 375g Cheese & Bacon Quiche
375g · £8.16/kg£3.06Pastry Pantry 240g Twin Pack Ploughman's Quiche
240g · £12.50/kg3 for £6£3.00Pastry Pantry 2 Pack Steak Bakes
216g · £13.33/kg3 for £6£2.88Delicatessen Fine Eating Tikka Bites 200g
200g · £6.00/kg£1.2010 Pack Mini Chicken Tikka Skewers
100g · £28.20/kg3 for £6£2.8255g Chicken Satay Skewer & Sweet Chilli Dip
55g · £27.27/kg5 for £6£1.50Woody's Deli Snacks Chicken Satay Skewers 56g
56g · £26.79/kg£1.50Iceland 216g Mini Savoury Eggs
216g · £13.89/kg£3.00Iceland 200g Pork Cocktail Sausages
200g · £12.00/kg£2.40Iceland 2 Pack Scotch Eggs
226g · £9.29/kg3 for £6£2.10Iceland 170g Cumberland Cocktail Sausages
170g · £14.12/kg£2.40Delicatessen Fine Eating Chicken Bites 200g
200g · £6.00/kg£1.20Delicatessen Fine Eating Swedish Style Meatballs 200g
200g · £6.00/kg£1.20Iceland 160g Breaded Chicken Poppers
160g · £18.75/kg£3.00Pastry Pantry 180g Hot Dog Snack Rolls
180g · £13.33/kg£2.40Ginsters 4 Cornish Pasties Original 520g
520g · £9.23/kg£4.80Ginsters 4 Steak Slices 420g
420g · £11.43/kg£4.80Pastry Pantry 8 Pack Chicken Tikka Pasties
240g · £12.00/kg£2.88Peter's Corned Beef Pasty
155g · £9.68/kg£1.50Peter's All Steak Slice
170g · £13.76/kg£2.34Peter's Chicken & Bacon Slice
180g · £13.00/kg£2.34Pastry Pantry 6 Pack Ploughman's Snack Rolls
180g · £16.00/kg3 for £6£2.88Wall's Medium Pork Pie 295g
295g · £6.10/kg£1.80Wall's 4 Mini Pork Pies 200g
200g · £9.00/kg£1.80Wall's 4 Mini Sweet Chilli Topped Pork Pies 200g
200g · £15.00/kg£3.00Pukka Lamb Pea & Mint
205g · £13.17/kg£2.70Peter's Minced Beef & Onion Pie
186g · £6.72/kg£1.25Holland's Potato & Meat Pie
£1.98Holland's Minced Beef & Onion Pie
£1.98View all (58)
Offers
Iceland 200g Red Pepper Houmous
200g · £11.10/kg3 for £6£2.22Chovi Allioli Creamy & Versatile Garlic Dip 180ml
180ml · £11.67/L3 for £6£2.10Iceland 200g Sour Cream&chiv Dip
200g · £11.10/kg3 for £6£2.22Iceland 200g Houmous
200g · £11.10/kg3 for £6£2.22Iceland 200g Onion & Garlic Dip
200g · £11.10/kg3 for £6£2.22Iceland 300g Nacho Cheese Pasta
300g · £9.00/kg3 for £6£2.70S:a:l:a:d:s Tomato & Herb Pasta 200g
200g · £13.50/kg3 for £6£2.70Iceland 250g Bbq Chicken Pasta
250g · £10.80/kg3 for £6£2.70Iceland 250g Beetroot Salad
250g · £10.80/kg3 for £6£2.70Iceland Luxury 330g Coleslaw
330g · £8.18/kg3 for £6£2.70Iceland 295g Cheese Coleslaw
295g · £9.15/kg3 for £6£2.70Iceland 6 Slices Corned Beef 156g
156g · £17.31/kg3 for £6£2.70Iceland 370g Barbecue Chicken Drumsticks
370g · £8.43/kg3 for £6£3.12Iceland Cooked Chicken Breast Slices 190g
190g · £15.16/kg3 for £6£2.88Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £29.33/kg5 for £6£1.98Bernard Matthews 4 Roast Chicken Slices 80g
80g · £18.00/kg5 for £6£1.44Iceland 100g Finely Sliced Roast Chicken
100g · £27.00/kg3 for £6£2.70Iceland 100g Roast Chicken & Stuffing
100g · £27.00/kg3 for £6£2.70Iceland 6 Roast Chicken
100g · £27.00/kg3 for £6£2.70Iceland 130g Tikka Chicken Breast Chunks
130g · £22.15/kg3 for £6£2.88Iceland 130g BBQ Chicken Chunks
130g · £22.15/kg3 for £6£2.88Iceland 160g Cooked Chicken Slc
160g · £18.00/kg3 for £6£2.88Iceland 160g Tikka Chicken Slc
160g · £18.00/kg3 for £6£2.88Iceland 160g Sweet Chilli Chicken Slc
160g · £18.00/kg3 for £6£2.88Iceland 130g Cooked Chicken Breast Chunks
130g · £22.15/kg3 for £6£2.88Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £29.33/kg5 for £6£1.98Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 70g
70g · £21.43/kg5 for £6£1.50Iceland 370g Roasted Chkn Drumstk
370g · £8.43/kg3 for £6£3.12Iceland 270g Chinese Chicken Wings
270g · £11.56/kg3 for £6£3.12Richmond Minis Pork Sausages 63g
63g · £24.76/kg5 for £6£1.56Iceland 7 Slice Extra Free Peppered Ham
117g · £23.08/kg3 for £6£2.70Deli Co 10 Crumbed Lean Ham Slices 200g
200g · £15.00/kg3 for £6£3.00Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham
117g · £23.08/kg3 for £6£2.70Iceland 100g Finely Sliced Honey Roast Ham
100g · £27.00/kg3 for £6£2.70Iceland 4 Pack Sliced Thick Gammon Ham
100g · £27.00/kg3 for £6£2.70Iceland 100g Cooked Ham
100g · £27.00/kg3 for £6£2.70Deli Co 10 Cooked Lean Ham Slices 200g
200g · £15.00/kg3 for £6£3.00Iceland 18 Slice Cooked Ham
180g · £13.33/kg3 for £6£2.40Iceland 5 Pork Lunch Tongue Slices 100g
100g · £22.20/kg3 for £6£2.22Iceland 210g Wafer Thin Honey Roast Ham
210g · £11.43/kg3 for £6£2.40Iceland 210g Wafer Thin Cooked Ham
210g · £11.43/kg3 for £6£2.40Young's 16 Seafood Sticks 200g
200g · £11.10/kg5 for £6£2.22Chicken Tikka 250g
250g · £9.60/kg3 for £6£2.40Iceland Chicken & Sweetcorn Deli Filler 250g
250g · £9.60/kg3 for £6£2.40Iceland Tuna & Sweetcorn Deli Filler 250g
250g · £9.60/kg3 for £6£2.40Iceland 225g Chicken & Stuffing Deli Filler
225g · £10.67/kg3 for £6£2.40Iceland 225g Seafood Cocktail Deli Filler
225g · £10.67/kg3 for £6£2.40Iceland Egg Mayonnaise Deli Filler 250g
250g · £9.60/kg3 for £6£2.40Iceland Cheese & Onion Deli Filler 250g
250g · £9.60/kg3 for £6£2.40Deli Speciale German Salami & Smoked Cheese 90g
90g · £32.00/kg3 for £6£2.88View all (77)