Cat Food
Encore Fish Selection in Broth 12 x 70g
12pk · £19.35/kg£16.25PURINA ONE Mini Fillets Mixed Selection in Gravy Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £6.93/kg£23.55Sainsbury's Adult Complete Nutrition Meat & Fish Selection in Jelly Cat Food 1+ Years 48 x 100g
4.8kg · £2.74/kg£13.15SHEBA® Mixed Selection Kitten Wet Cat Food in Gravy 12 x 85g Pouch
12pk · £7.60/kg£7.75FELIX Original Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £4.41/kg£15.00SHEBA® Sauce Collection Adult Wet Cat Food Mixed Selection 8 x 85g Tray
8pk · £7.94/kg£5.40SHEBA® Fine Flakes Adult Wet Cat Food Poultry Selection in Jelly 12 x 85g Pouch
12pk · £7.60/kg£7.75Sainsbury's Senior Fine Flakes in Jelly 7+ Years 12 x 100g (1.2kg)
12pk · £4.38/kg£5.25PURINA ONE Mini Fillets Chicken and Beef Wet Cat Food 8x85g
680g · £9.19/kg£6.25Sainsbury's Complete Nutrition Poultry Selection in Jelly Adult 1-7 Years 2.4kg (6 x 400g)
6pk · £2.25/kg£5.40Sainsbury's Complete Nutrition Favourites Selection in Jelly Kitten 2-12 Months 1.2kg (12 x 100g)
12pk · £2.71/kg£3.25SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Chicken &Turkey Gravy 6x50g Pouches
6pk · £10.00/kg£3.00GOURMET Gold Casserole in Gravy Duck and Turkey Wet Cat Food 85g
85g · £10.59/kg£0.90SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food Poultry Selection in Gravy 8 x 85g Tray
8pk · £7.94/kg£5.40GOURMET Revelations Mousse Salmon Wet Cat Food 4x57g
4pk · £17.11/kg£3.90WHISKAS 1+ TASTY MIX Country Collection Wet Cat Food Pouches in Gravy 12 x 85g
12pk · £6.37/kg£6.50FELIX Soup Time Fish Selection Wet Cat Food 6x48g
6pk · £10.94/kg£3.15GOURMET Gold Savoury Cake Chicken Wet Cat Food 85g
85g · £11.76/kg£1.00GOURMET Gold Pate Wet Cat Food 8x85g
8pk · £9.12/kg£6.20SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Chicken & Turkey Jelly 6x50g Pouches
6pk · £10.00/kg£3.00WHISKAS 1+ SUPERFOODS POULTRY Wet Cat Food Pouches in Jelly 6 x 50g
5pk · £10.00/kg£2.50FELIX Doubly Delicious Fish Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
12pk · £6.52/kg£6.65Encore Treat Whole Tuna Loin 30g
30g · £60.00/kg£1.80Sainsbury's Complete Nutrition Meaty Selection in Jelly Adult 1-7 Years 1.2kg (12 x 100g)
12pk · £3.71/kg£4.45FELIX As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £6.52/kg£6.65WHISKAS Kitten 2-12 mnths FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £6.37/kg£6.50Encore Tuna Fillet with Salmon in Broth 70g
70g · £22.14/kg£1.55GOURMET Gold Double Delicacies Wet Cat Food 8x85g
8pk · £9.12/kg£6.20FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £6.52/kg£6.65SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Tuna & Salmon in Jelly 6x50g Pouches
6pk · £10.50/kg£3.15Encore Tuna Fillet with Shrimp in Broth 70g
70g · £22.14/kg£1.55WHISKAS 1+ SUPERFOODS MIXED Selection Wet Cat Food Pouches in Jelly 6x50g
6pk · £8.33/kg£2.50Sainsbury's Complete Nutrition Favourites Selection in Jelly Senior 7+ Years 1.2kg (12 x 100g)
12pk · £2.71/kg£3.25SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food with Chicken in Gravy 85g Tray
85g · £10.59/kg£0.90WHISKAS 1+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £6.37/kg£6.50WHISKAS 1+ SUPERFOODS FISH Wet Cat Food Pouches in Jelly 6 x 50g
6pk · £8.33/kg£2.50GOURMET Nature's Creations Gravy Heart Chicken Wet Cat Food 85g
85g · £16.47/kg£1.40GOURMET Mon Petit Intense Duck, Chicken, Turkey Wet Cat Food 6x50g
6pk · £11.50/kg£3.45WHISKAS Kitten 2-12 mnths POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £6.37/kg£6.50FELIX As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £5.84/kg£19.85WHISKAS 1+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £6.37/kg£6.50GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Connoisseur's Collection Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.35/kg£7.50WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Gravy 12 x 85g
12pk · £6.37/kg£6.50GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Ocean Delicacies Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.35/kg£7.50WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £6.37/kg£6.50WHISKAS Senior 7+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £6.37/kg£6.50PURINA ONE Mini Filets in Gravy SENIOR 7+ (Beef, Chicken) Wet Cat Food 8x85g
680g · £9.19/kg£6.25SHEBA Soup Adult Wet Cat Food Pouch with Chicken 4 x 40g
4pk · £19.69/kg£3.15GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g
680g · £9.12/kg£6.20GOURMET Perle Mini Fillets in Jelly Country Medley (Turkey,Trout,Duck,Game) Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.35/kg£7.50View all (283)
Cat Litter
Sainsbury's Cat Litter 10L
10L · £0.66/L£6.60Sainsbury's Recycled Wood Cat Litter 20L
20L · £0.62/L£12.45Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 20L
20L · £0.83/L£16.50Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L
10L · £0.90/L£8.95Sainsbury's Lightweight Cat Litter 20L
20L · £0.54/L£10.75Sainsbury's Odour Control Cat Litter 10L
10L · £0.62/L£6.20Felight Ultra Clumping Cat Litter 6L
6L · £1.17/L£1 off£7.00£8.00Breeder's Choice Cat Litter 10L
10L · £0.55/L£1 off£5.50£6.50Petface Litter Tray 42cm
1pk · £6.10 each£6.10Felight Cat Litter Freshener 300ml
300ml · £6.33/L£1.90Sainsbury's Cat Litter Liners x6
6pk · £0.25 each£1.50Petface Catkins Cat Litter Scoop
1pk · £1.10 each£1.10Meowee! 6 Clean & Kind Compostable Litter Tray Liners
6pk · £0.33 each£2.00Felight Non Clumping Cat Litter 10L
10L · £0.66/L£1 off£6.60£7.60Sainsbury's Stamford Street Co. Cat Litter Non Clumping 10L
10L · £0.25/L£2.45Sainsbury's Premium Ultra Clumping Cat Litter 5L
5L · £1.36/L£6.80
Dog Food
Sainsbury's Complete Nutrition Worker Dog Food with Chicken & Vegetables 1-7 Years 12kg
12kg · £0.92/kg£11.05James & Ella Kibble + Raw Free-Run Chicken Dog Food 1.5kg
1.5kg · £18.20/kg£27.30Wagg Active Goodness Complete Rich in Beef & Veg 12kg
12kg · £1.48/kg£17.75Pooch & Mutt Senior Dogs Complete Dry Food 7+ Years 1.5kg
1.5kg · £6.00/kg£9.00Harringtons Adult Complete Dry Dog Food -Rich in Lamb & Rice, 4kg
4kg · £3.75/kg£15.00Harringtons Adult Complete Dry Dog Food - Rich in Turkey & Veg 1.7kg
1.7kg · £4.41/kg£7.50Harringtons Puppy Complete Dry Dog Food Rich in Turkey & Veg 1.7kg
1.7kg · £4.41/kg£7.50Sainsbury's Complete Nutrition with Chicken & Rice Puppy 2 -18 Months 3kg
3kg · £1.67/kg£5.00Harringtons Senior Complete Dry Dog Food - Rich in Chicken & Rice, 1.7kg
1.7kg · £4.41/kg£7.50Sainsbury's Complete Nutrition with Chicken & Vegetables Adult 1-7 Years 3kg
3kg · £1.30/kg£3.90Sainsbury's Complete Nutrition with Chicken & Vegetables Small Dog 1-7 Years 3kg
3kg · £1.88/kg£5.65BAKERS Superfoods Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg
1.1kg · £4.00/kg£4.40BAKERS Meaty Meals Chicken Dry Dog Food 2.7kg
2.7kg · £4.63/kg£12.50BAKERS Superfoods Small Dog Beef Dry Dog Food 1.1kg
1.1kg · £4.00/kg£4.40Scrumbles Complete Dry Food for Adult & Seniors 60% Chicken 2kg
2kg · £7.50/kg£15.00Scrumbles Complete Dry Food for Adult & Seniors Salmon 2kg
2kg · £8.13/kg£16.25Scrumbles Gut Friendly Dog Food 2kg
2kg · £7.38/kg£14.75BAKERS Superfoods Small Dog Chicken Dry Dog Food 2.85kg
2.85kg · £3.95/kg£11.25BAKERS Superfoods Small Dog Sensitive Tummy Chicken Dry Dog Food 2.7kg
2.7kg · £4.17/kg£11.25Feed Me! with Tasty Beef 2kg
2kg · £3.75/kg£7.50Feed Me! Complete with Turkey & Chicken 2kg
2kg · £3.75/kg£7.50Naturo Natural Dog Food Mini Small Breed Duck with Rice and Vegetables Adult Dog 1-7 Years 150g
150g · £11.00/kg£1.65Lily's Kitchen Countryside Casserole with Chicken, Duck & Sweet Potatoes 1kg
1kg · £12.30/kg£12.30Iams with Fresh Chicken S/M 8+ Years 2kg
2kg · £4.90/kg£9.80Iams with Fresh Chicken 1+ Years S/M <25kg 2kg
2kg · £4.80/kg£9.60Iams with Lamb 1+ Years S/M <25kg 2kg
2kg · £4.80/kg£9.60Iams Light in Fat with Fresh Chicken 1+ Years 2kg
2kg · £4.80/kg£9.60Iams Complete & Balanced Nutrition for Adult Dog with Fresh Chicken 1+ Years 2kg
2kg · £4.80/kg£9.60IAMS with Fresh Chicken Puppy 1-12 Months S/M <25kg 2kg
2kg · £4.80/kg£9.60Tails.com Inner Vitality with Freshly Prepared Chicken Adult Dog 1-7 Years Medium & Large 2kg
2kg · £8.00/kg£16.00Tails.com Inner Vitality Sensitive with Highly Digestible Salmon Adult Dog 1-7 Years All Sizes 2kg
2kg · £8.30/kg£16.60Tails.com Inner Vitality Sensitive with Highly Digestible Salmon Mature Dog 7+ Years 2kg
2kg · £8.30/kg£16.60Tails.com Inner Vitality with Freshly Prepared Chicken Toy & Small Adult Dog 8 Months - 8 Years 2kg
2kg · £8.00/kg£16.00Sainsbury's Festive Mince Pies For Dogs x2
2pk · £1.68 each£3.35Harringtons Adult Complete Dry Dog Food -Rich in Lamb & Rice, 1.7kg
1.7kg · £4.41/kg£7.50Pooch & Mutt Small Adult Dogs Complete Dry Food 1.5kg
1.5kg · £6.23/kg£9.35BAKERS Meaty Meals Beef Dry Dog Food 2.7kg
2.7kg · £4.63/kg£12.50Sainsbury's Nature's Goodness Hypoallergenic Recipe Adult Dry Dog Food with Fresh Chicken 2kg
2kg · £4.68/kg£9.35Lily's Kitchen Countryside Casserole Adult Complete Nutrition 2.5kg
2.5kg · £11.32/kg£28.30James & Ella Freeze-Dried Raw Free-Run Chicken Dog Food 500g
500g · £67.00/kg£33.50James & Ella Freeze-Dried Raw Grass-Fed Beef Topper for Dogs 50g
50g · £112.00/kg£5.60James & Ella Kibble + Raw Grass-Fed Beef Dog Food 1.5kg
1.5kg · £18.20/kg£27.30Sainsbury's Complete Nutrition with Turkey & Vegetables Adult 1-7 Years 3kg
3kg · £1.75/kg£5.25Sainsbury's Complete Nutrition with Chicken & Vegetables Senior 7+ Years 3kg
3kg · £1.67/kg£5.00Sainsbury's Adult Complete Nutrition with Chicken & Vegetables 1-7 Years 12kg
12kg · £1.25/kg£15.00Harringtons Superfoods Adult Chicken 1.7kg
1.7kg · £5.15/kg£8.75Harringtons Superfoods Adult Salmon 1.7kg
1.7kg · £5.15/kg£8.75Harringtons Small Adult Rich in Lamb & Rice 1kg
1kg · £5.00/kg£5.00Pooch & Mutt Superfoods Puppy Complete Dry Food 1.5kg
1.5kg · £6.00/kg£9.00Pooch & Mutt Primal for All Ages Complete Dry Food 1.5kg
1.5kg · £6.23/kg£9.35View all (328)
Grooming, Healthcare & Accessories
Petface 100 Training Pads for Puppies
100pk · £0.16 each£16.00Good Boy 50 Clean & Kind Compostable Poo Bags
50pk · £27.17/kg£2.50Petface 30 Training Pads for Puppies
30pk · £0.20 each£6.00Sainsbury's Dog Waste Bags x75
75pk · £0.03 each£2.35Petface Rafee Rabbit Crinkle Dog Toy
1pk · £5.95 each£5.95Petface Furry Carrot
1pk · £4.85 each£4.85Petface Heston Hedgehog
1pk · £5.95 each£5.95Petface Squeaky Tennis Ball
1pk · £1.40 each£1.40Petface Baby Dino Plush Dog Toy
1pk · £3.50 each£3.50Petface 70cm Rope Dog Toy - Orange
1pk · £5.95 each£5.95Little Petface Freddi Cord Toy
1pk · £4.50 each£4.50Petface Buddies Hetty Highland Cow Dog Toy
1pk · £8.10 each£8.10Petface Shaggy Giraffe Plush Dog Toy
1pk · £5.95 each£5.95Petface Dental Treat Dispenser Ball
1pk · £4.60 each£4.60Petface Alien Octopus Plush Dog Toy LRG
1pk · £10.00 each£10.00Petface Noodle Ram Plush Dog Toy
1pk · £8.30 each£8.30Petface Seriously Strong Rubber Ring
1pk · £5.95 each£5.95Petface Figure of 8 Rope Dog Toy - Orange
1pk · £2.95 each£2.95Petface Toyz Rubber Balls Dog Toy
1pk · £2.40 each£2.40Petface Honking Duck Dog Toy
1pk · £5.50 each£5.50Petface Latex Loofah Dog Toy
1pk · £3.25 each£3.25Petface Tennis Balls 3 Pack
3pk · £0.75 each£2.25Petface Foodie Faces - Latex Apple Dog Toy
1pk · £2.95 each£2.95Petface Toyz Treat Ball on Rope
1pk · £5.95 each£5.95Petface Space Ball
1pk · £2.45 each£2.45Petface Hippo Plush Dog Toy
1pk · £5.95 each£5.95Petface Tiger Plush Dog Toy
1pk · £3.50 each£3.50Petface Gifting Carrot Plush Dog Toy
1pk · £4.60 each£4.60Petface Sitting Reindeer Plush Dog Toy
1pk · £5.95 each£5.95Beco Poop Bags, Unscented, 270 Pack, Big, Strong and Leak-Proof
270pk · £0.04 each£12.00Beco 60 Unscented Poop Bags
60pk · £0.06 each£3.75Petface Buddies Rope Monkey
1pk · £5.95 each£5.95
Other Pet Needs
Petface Pet bowl 200ml
1pk · £1.30 each£1.30Petface Stainless Steel Dish Medium
1pk · £2.75 each£2.75Itch Flea Small Dog Spot-On Flea & Tick Treatment (2-10kg) 1 Pack
1pk · £9.65 each£9.65Bob Martin Clear Treatment 3 in 1 Flavoured Wormer 150/144/50mg Tablets for Dogs 2 Tablets
2pk · £4.28 each£8.55Bob Martin Clear Flea 11.4mg Tablets for Cats, Small Dogs and Puppies Treatment 3 Tablets
3pk · £2.52 each£7.55Pooch & Mutt Wellbeing Skin & Coat Salmon Oil 500ml
500ml · £25.70/L£12.85Bob Martin Clear Spot-On Flea & Tick Repellent Pipettes 6 x 0.9ml
6pk · £1.80 each£10.80Bob Martin Clear Plus 50mg / 60mg Spot-On Solution for Cats and Ferrets 2 Pipettes
2pk · £6.20 each£12.40Bob Martin Clear Flea Tablets For Large Dogs Treatment x3 57mg
3pk · £2.85 each£8.55Itch Wormer Double-Action Worming for Cat & Kittens 2 Tablets
2pk · £3.78 each£7.55Bob Martin Clear Wormer Treatment for Cats & Kittens Over 12 Weeks Old 2 Tablets
2pk · £3.68 each£7.35Itch Flea Spot-On Flea & Tick Treatment for Cats 1kg+ 3 x 0.5ml
3pk · £6.12 each£18.35Itch Flea Cat Spot-On Flea & Tick Treatment (1kg+) 1 Pack
1pk · £8.65 each£8.65YuMOVE Joint Care for All Cats 60 Sprinkle Capsules 25g
60pk · £778.00/kg£19.45YuMOVE Joint Care for Senior Cats 60 Sprinkle Capsules 29g
60pk · £818.97/kg£23.75Bob Martin Clear 3 in 1 Flavoured Wormer 150/144/50 mg 4 Tablets for Dogs
4pk · £2.94 each£11.75Bob Martin Clear Flea 11.4mg Tablets for Cats, Small Dogs and Puppies Treatment 3 Tablets
3pk · £2.68 each£8.05Bob Martin Clear Spot-On Flea & Tick Repellent Pipettes 6 x 1.5ml
6pk · £2.14 each£12.85Itch Flea Large Dog Spot-On Flea & Tick Treatment (20-40kg) 1 Pack
1pk · £10.70 each£10.70Itch Flea Medium Dog Spot-On Flea & Tick Treatment (10-20kg) 1 Pack
1pk · £10.15 each£10.15Itch Wormer Triple-Action Worming Dog 2 Tablets
2pk · £4.28 each£8.55Bob Martin Clear Collar Flea & Tick Repellent
1pk · £5.40 each£5.40Bob Martin Clear Plus 134mg / 120.6mg Spot-On Solution for Medium Dogs Treatment 1 Pipette
1pk · £10.70 each£10.70Bob Martin Clear Plus 268mg / 241.2mg Spot-On Solution for Large Dogs Fipronil 1 Pipette
1pk · £12.30 each£12.30YuMOVE Joint Care for Adult Dogs 120 Tasty Tablets 106g
120pk · £282.55/kg£29.95YuMOVE Joint Care for Senior Dogs 120 Tasty Tablets 114g
120pk · £375.44/kg£42.80YuMOVE Skin & Coat Care Itching for All Dogs 250ml
250ml · £85.60/L£21.40Frontline Plus Flea & Tick Treatment Small Dog (2-10kg) 1 Pack
1pk · £12.30 each£12.30Frontline Plus Spot-On Dog M 10-20kg
1pk · £13.40 each£13.40Frontline Plus Spot-On Dog L 20-40kg
1pk · £14.45 each£14.45YuMOVE Joint Care Daily Bites for Adult Dogs 60 Tasty Bites 150g
60pk · £2.38/kg£21.40YuMOVE Joint Care for Senior Dogs 80 Tasty Tablets 76g
80pk · £450.66/kg£34.25YuMOVE Joint Care for Adult Dogs 80 Tasty Tablets 70.5g
80pk · £334.04/kg£23.55Bugalugs Oatmeal Nose & Paw Balm 40g
40g · £162.50/kg£6.50Bugalugs Soothing Ear Cleaner 200ml
200ml · £32.50/L£6.50YuMove Digestive Care for All Dogs 60 Tablets 49g
60pk · £283.67/kg£13.90Frontline Wormer 2 XL Flavoured Tablets for Dogs
2pk · £10.70 each£21.40Webbox Pet Cooling Mat for Small Breeds Aqua Blue
1pk · £6.00 each£6.00Bob Martin Clear Spot-On Wormer Treatment Cats & Kittens 4 Pipettes
4pk · £2.98 each£11.90Bob Martin Clear Plus 67mg / 60.3mg Spot-On Solution for Small Dogs Treatment 1 Pipette
1pk · £9.10 each£9.10Good Boy Chompers 100% Natural Dental Toothbrush Large Dog 1pk 65g
65g · £24.62/kg£1.60Baby Powder Puppy Shampoo 500ml
500ml · £8.50/L£4.25Bugalugs Cat Cologne Papaya & Coconut 200ml
200ml · £32.50/L£6.50Bugalugs No Rinse Cat Shampoo + Conditioner with Papaya & Coconut 200ml
200ml · £42.50/L£8.50Petface Parlour Small Slicker Pet Brush
1pk · £5.80 each£5.80Korbond Pet Hair Roller 33 Sheets
33pk · £0.12 each£3.95Korbond Pet Hair Roller Refills 33 Sheets
33pk · £0.12 each£3.95Petface Parlour Small Double Sided Pet Brush
1pk · £5.50 each£5.50Bugalugs Baby Fresh Cologne 200ml
200ml · £32.50/L£6.50Bugalugs Luxury 2 in 1 Shampoo + Conditioner with Papaya & Coconut 250ml
1pk · £22.00/L£5.50View all (93)