Sauces & Pickles
Pickle & Co. Burger Gherkins 670g
670g · £3.94/kg£2.64Heinz Light Mayonnaise 420g
420g · £5.71/kg2 for £3.60£2.40Hellmann's Real Mayonnaise 600g
600g · £7.90/kg£4.74Hellmann's Light Mayonnaise 430ml
430ml · £7.53/L2 for £4.80£3.24Hellmann's Real Mayonnaise 750ml
750ml · £6.24/L£4.68Hellmann's Real Mayonnaise 430ml
430ml · £7.53/L2 for £4.80£3.24Heinz Original Mayonnaise 395g
395g · £6.08/kg2 for £3.60£2.40Hellmann's Light Mayonnaise 750ml
750ml · £6.24/L£4.68Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g
775g · £3.87/kg£1.80 off£3.00£4.80Heinz Light Mayonnaise 815g
815g · £3.68/kg£1.80 off£3.00£4.80Hellmann's Light Mayonnaise 580ml
580ml · £6.72/L2 for £6£3.90Hellmann's Real Mayonnaise 580ml
580ml · £6.72/L2 for £6£3.90Thai Dragon Siracha Chilli Mayo Sauce 455ml
455ml · £5.49/L2 for £4.80£2.50Hellmann's Roasted Garlic Mayonnaise 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Hellmann's Chilli Charger Mayonnaise 430 ML
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Hellmann's Spicy Ranch Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Crucials Spicy Mayo 500ml
500ml · £3.24/L£1.62Crucials Garlic Mayo 500ml
500ml · £3.24/L£1.62Nando's Perinaise Garlic Peri-Peri Mayo 465g
465g · £9.68/kg£4.50Hellmann's Garlic & Herbs Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Heinz 480g Top Down Bbq Sauce
480g · £8.25/kg2 for £4.80£3.96HP Original Woodsmoke Barbecue Sauce 465g
465g · £7.74/kg2 for £4.80£3.60Hellmann's Rich & Smoky BBQ Sauce 430ml
490g · £6.37/kg2 for £4.80£3.12Bull's-Eye Original BBQ Sauce 355g
300ml · £10.00/L2 for £3.60£3.00Heinz Barbecue Sauce 570ml
570ml · £5.26/L£1.20 off£3.00£4.20Crucials Korean Style BBQ Sauce 500ml
500ml · £3.24/L£1.62HP Honey BBQ Sauce 465g
465g · £7.74/kg2 for £4.80£3.60Crucials Sweet Chilli Thai Style 500ml
500ml · £3.24/L£1.62Crucials Extra Hot Chilli 500ml
500ml · £3.24/L£1.62Nando's Hot Peri-Peri Sauce 500g
500g · £10.44/kg£5.22Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 1 Litre
1L · £4.50/L£4.50Nando's Peri-Peri Sauce Lemon & Herb 500g
500g · £10.44/kg£5.22Mcilhenny 57ml Tabasco Pepper Sauce
57ml · £31.58/L£1.32 off£1.80£3.12Nando's Peri-Peri Sauce Garlic 500g
500g · £8.70/kg£4.35Encona West Indian Original Hot Pepper Sauce 285ml
285ml · £9.05/L£2.58Thai Dragon Thai Hot Chilli Sauce 455ml
455ml · £6.59/L2 for £4.80£3.00Blue Dragon Reduced Sugar Sweet Chilli Sauce 295g
295g · £12.20/kg2 for £4.80£3.60Frank's 148ml Red Hot Original
148ml · £18.24/L£2.70Branston Small Chunk Pickle 520g
520g · £5.77/kg£3.00Branston Piccalilli 360g
360g · £6.94/kg£2.50Askey's The Classic 21 Crispy Cones
21pk · £0.11 each£2.22Askeys Treat! Chocolate Flavour Sauce 325g
325g · £6.83/kg£2.22Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g
285g · £10.53/kg2 for £4.80£3.00Heinz 1.35 Tom/k
1.35kg · £4.44/kg£6.00Heinz 700g Tomato Ketchup
700g · £4.29/kg£1.38 off£3.00£4.38Daddies Tomato Ketchup 400g
400g · £4.50/kg£1.80Heinz 342g Tomato Ketchup
342g · £7.02/kg2 for £3.60£2.40Heinz 50% Less Sugar & Salt Tomato Ketchup 665g
605ml · £4.96/L£1.38 off£3.00£4.38Heinz Tomato Ketchup Zero Added Sugar & Salt 400ml
400ml · £9.00/L2 for £4.80£3.60Nando's Peri-Ketchup 280g
280g · £10.71/kg2 for £4.80£3.00View all (77)
Hot Snacks
Batchelors Super Rice Chicken Flavour 90g
90g · £16.00/kg5 for £5.40£1.44Batchelors Super Rice Golden Vegetable 90g
90g · £16.00/kg5 for £5.40£1.44Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Batchelors Super Noodles Chicken Flavour 90g
90g · £11.33/kg£1.02Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles 4x 90 g
360g · £15.00/kg£5.40Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles 4x 90 g
360g · £12.50/kg£4.50Batchelors Mild Curry Flavour Super Noodles 90g
90g · £11.33/kg£1.02Batchelors Super Noodles Bacon Flavour 90g
90g · £11.33/kg£1.02Batchelors Super Noodles BBQ Beef Flavour 90g
90g · £11.33/kg£1.02Pot Noodle Chicken & Mushroom King 114 g
114g · £16.84/kg£1.92Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 70g
70g · £24.00/kg£1.68Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 70g
70g · £24.00/kg£1.68MAGGI 3 Minute Instant Noodles Chicken Flavour 4 x 59g
4pk · £7.60/kg£1.80Pot Noodle Beef & Tomato King 114 g
114g · £16.84/kg£1.92Pot Noodle Original Curry King 114 g
114g · £16.84/kg£1.92Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 10 x 85g (850g)
10pk · £5.29/kg£4.50Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 10 x 85g (850g)
10pk · £5.29/kg£4.50Pot Noodle Bombay Bad Boy King 114 g
114g · £16.84/kg£1.92Batchelors Big Super Noodles BBQ Beef Flavour 100g
100g · £21.00/kg5 for £5.40£2.10Batchelors Big Super Noodles Chicken Flavour 100g
100g · £21.00/kg5 for £5.40£2.10Apollo Dan Bol Curry Flavour Instant Noodles 85g
85g · £12.00/kg£1.02Apollo Dan Bol Chicken Flavour Instant Noodles 85g
85g · £12.00/kg£1.02Cup Noodles Soba Wok Style Classic 90g
90g · £26.67/kg2 for £3.60£2.40Cup Noodles Wok Style Soba Chilli 92g
92g · £26.09/kg2 for £3.60£2.40Batchelors Super Noodles Chow Mein Flavour 90g
90g · £11.33/kg£1.02Apollo 5pk Curry Noodles
350g · £5.14/kg£1.80Apollo 5pk Chicken Noodles
350g · £5.14/kg£1.80Pot Noodle Piri-Piri Chicken Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Batchelors Big Super Noodles Curry Flavour 100g
100g · £21.00/kg5 for £5.40£2.10Pot Noodle Doner Kebab Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen 700g [140g x 5pkgs]
5pk · £8.57/kg£1.20 off£6.00£7.20Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Pot Noodle Chicken Fajita Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Ko-Lee Korean Kimchi Flavour Noodle 4 x 70g
4pk · £6.00/kg£1.68Ko-Lee Korean Spicy Chicken Flavour Noodle 4 x 70g
4pk · £6.00/kg£1.68Koka Oriental Instant Noodles The Original Spicy Stir-Fried Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Batchelors Chinese Salt & Pepper Chicken Flavour Super Noodles 90g
90g · £11.33/kg£1.02Koka Oriental Instant Noodles The Original Mi Goreng Fried 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Samyang Carbonara Flavour Buldak Hot Chicken Flavour Ramen 650g (130g x 5)
5pk · £9.23/kg£1.20 off£6.00£7.20Maggi Hot Mealz Spicy Curry Flavour Noodles 90g
90g · £19.44/kg£1.75Maggi Hot Mealz Spicy Chilli Stir Fry Noodles 94g
94g · £22.34/kg£2.10Nissin Cup Noodles 5 Spices Beef Flavour 64g
64g · £32.81/kg£2.10Nissin Cup Noodles Chicken Teriyaki 70g
70g · £30.00/kg£2.10Pot Noodle Flame Grilled Steak Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles Block 115 g
115g · £10.43/kg£0.24 off£1.20£1.44Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles Block 114 g
114g · £10.53/kg£0.24 off£1.20£1.44Pot Noodle Original Curry Instant Noodles Block 114 g
114g · £10.53/kg£0.24 off£1.20£1.44View all (70)
Jams & Desserts
Swizzels Refreshers 2 in 1 Freeze Pop 8pk (600ml)
8pk · £3.80/L£2.28Tango Eezy Freezzy 2 in 1 Pops 8 x 75ml (600ml)
8pk · £3.80/L£2.28Slush Puppie The Original Squeezee 10 x 60ml (600ml)
10pk · £3.80/L£2.28Robinsons Fruit Shoot Squeezee Freeze at Home Pops 12 x 45ml (540ml)
12pk · £4.22/L£2.28Princes Salmon Paste 75g
75g · £12.80/kg£0.96Princes Chicken Paste 75g
75g · £12.80/kg£0.96Carnation Condensed Milk 397g
397g · £5.59/kg£2.22Hilltop Blossom Honey 340g
340g · £8.82/kg£3.00Hilltop Clear Honey 240g
240g · £6.25/kg£1.50Robertsons Golden Shredless 454g
454g · £5.29/kg£2.40Gale's Lemon Curd 410g
410g · £5.85/kg£2.40Hartley's Seedless Strawberry 300g
300g · £6.80/kg2 for £3.60£2.04Hartley's Seedless Raspberry 300g
300g · £6.80/kg2 for £3.60£2.04Hartley's Jam Packed with Strawberry 300g
300g · £6.80/kg2 for £3.60£2.04Slush Puppie The Original Blue Raspberry Flavour Slushy 250ml
250ml · £4.80/L£1.20Sun-Pat Crunchy Peanut Butter 570g
570g · £5.70/kg£3.25Sun-Pat Crunchy Peanut Butter 300g
300g · £11.20/kg£3.36Sun-Pat Smooth Peanut Butter 300g
300g · £11.20/kg£3.36Sun-Pat Smooth Peanut Butter 570g
570g · £6.84/kg£0.60 off£3.90£4.50Spreadly Peanut Butter Smooth 250g
250g · £7.20/kg£1.80Spreadly Peanut Butter Crunchy 250g
250g · £7.20/kg£1.80Marmite 250g Marmite Jar
250g · £15.12/kg£3.78Nutella 350g Nutella
350g · £13.20/kg£4.62Cadbury Milk Chocolate Spread 700g
700g · £7.71/kg£5.40Robertsons 454g Golden Shred Marmalade
454g · £5.29/kg£2.40Biscoff Smooth 720g
720g · £7.50/kg£0.60 off£5.40£6.00Maltesers 350g
350g · £9.43/kg£3.30Snickers 350g
350g · £9.43/kg£3.30Hazella Hazelnut Chocolate Spread 400g
400g · £6.00/kg£2.40Nutella Hazelnut Spread with Cocoa 630g
630g · £10.00/kg£6.30
Home Baking
McDougalls Self Raising Flour 1.5kg
1.5kg · £1.48/kg£2.22McDougalls Plain Flour 1.5kg
1.5kg · £1.48/kg£2.22Jif Lemon Juice Lemon 100 ML
100ml · £12.00/L£1.20Ko Spice Black Pepper Grinder 50g
50g · £43.20/kg£2.16Ko Spice Sea Salt Grinder 110g
110g · £19.64/kg£2.16Kospice 360g Himalayan Pink Salt
360g · £5.83/kg£2.10Saxa Fine Salt 850g
850g · £2.68/kg£2.28Whitworths 5kg Granulated Sugar
5kg · £1.19/kg£5.94Whitworths Just A Half Granulated Sugar 750g
750g · £4.00/kg£3.00Whitworths 1kg Granulated Sugar
1kg · £1.44/kg£1.44Whitworths 500g Granulated Sugar
500g · £2.04/kg£1.02Tate & Lyle Fairtrade Unrefined Demerara Pure Cane Sugar 500g
500g · £4.56/kg£2.28Tate & Lyle Cane Icing Sugar 1kg
1kg · £3.00/kg£3.00Silver Spoon Sweetener 75g
75g · £28.00/kg£2.10Silver Spoon Sweetener 400 Tablets
4pk · £0.60 each£2.40Tate and Lyle Golden Syrup Pouring 325g
325g · £7.02/kg£2.28
Cooking Sauces
Ben's Original Classic Basmati 220g
220g · £5.45/kg£1.20Ben's Original Classic Long Grain 220g
220g · £5.45/kg£1.20Ben's Original Egg Fried Rice 220g
220g · £7.64/kg£1.68Ben's Original Golden Vegetable 220g
220g · £7.64/kg£1.68Ben's Original Savoury Chicken Flavour 220g
220g · £7.64/kg£1.68Tilda Microwave Pilau Basmati Rice 250g
250g · £3.84/kg£0.96Tilda Pure Microwave Basmati Rice Classics 250g
250g · £4.80/kg£1.20Ben's Original Pilau 220g
220g · £7.64/kg£1.68Ben's Original Spicy Mexican Style 220g
220g · £7.64/kg£1.68Erin Golden Rice 120g
120g · £12.50/kg£1.50Ben's Original Peri Peri 220g
220g · £7.64/kg£1.68Veetee Thai Jasmine Rice 2 x 140g (280g)
2pk · £4.93/kg£1.38Veetee Basmati Rice 2 x 125g (250g)
2pk · £5.52/kg£1.38Ben's Original Chinese Style 220g
220g · £7.64/kg£1.68Ben's Original Roasted Garlic 220g
220g · £7.64/kg£1.68Ben's Original Katsu Curry 220g
220g · £6.36/kg£1.40Ben's Original Thai Sweet Chilli 220g
220g · £6.36/kg£1.40Ben's Original Classic Jasmine 220g
220g · £5.45/kg£1.20Ben's Original Mixed Pepper 220g
220g · £7.64/kg£1.68Ben's Original Classic Wholegrain 220g
220g · £5.45/kg£1.20Ben's Original Classic Sticky Rice 220g
220g · £5.45/kg£1.20Ben's Original Classic Basmati 450g
450g · £4.67/kg£2.10Ben's Original Classic Long Grain 450g
450g · £3.89/kg£1.75Old El Paso Taco Seasoning Mix 25g
25g · £48.00/kg£0.30 off£1.20£1.50Old El Paso Fajita Seasoning Mix Smoky BBQ 35g
35g · £34.29/kg£0.30 off£1.20£1.50Las Iguanas 8 Pack Tortilla Wraps
320g · £3.75/kg£1.20Old El Paso 6 Large Flour Tortillas 350g
350g · £5.14/kg£1.80Castelli Dried Grated Cheese 80g
80g · £26.25/kg£2.10Sharwood's Sweet & Sour Cooking Sauce 425g
425g · £7.62/kg£3.24Ben's Original Sweet & Sour Tangy 450g
450g · £7.47/kg£3.36Sharwood's Kung Po Chinese Cooking Sauce 425g
425g · £7.62/kg£3.24Blue Dragon Chow Mein Stir Fry Sauce 120g
120g · £11.00/kg£1.32Blue Dragon Sweet Chilli Garlic Stir Fry Sauce 120g
120g · £11.00/kg£1.32Sharwood's Chinese Curry Sauce 425g
425g · £7.62/kg£3.24Sharwood's East Asian Japanese Katsu 415g
415g · £7.81/kg£3.24Sharwood's East Asian Thai Green Curry 415g
415g · £6.51/kg£2.70Sharwood's East Asian Japanese Teriyaki 420g
420g · £7.71/kg£3.24Blue Dragon Thai Green Curry Paste 170g
170g · £14.12/kg£2.40Chicken Tonight Smokey Barbecue One Pan Sauce 500g
500g · £4.80/kg£2.40Rodolfi Double Concentrate Tomato Puree 200g
200g · £8.40/kg£1.68Rodolfi Passata Di Pomodoro 690g
690g · £2.61/kg£1.80Sharwood's Mango Chutney 227g
227g · £11.89/kg£2.70Dunn's River Coconut Milk 400ml
400ml · £4.20/L£1.68Sharwood's Thai Crackers 60g
60g · £40.00/kg£2.40Old El Paso Soured Cream 230g
230g · £7.83/kg£1.80Old El Paso Chunky Salsa Dip Mild 312g
312g · £6.73/kg£2.10Old El Paso Guacamole Mild 320g
320g · £6.56/kg£2.10Ragu 3kg Fusilli
3kg · £1.60/kg£4.80Ragu 750g Farfalle
750g · £2.00/kg£1.50Ragu 750g Conchiglie
750g · £2.00/kg£1.50View all (119)
Cooking Aids
Schwartz 11g Italian Herb Seasoning
11g · £234.55/kg£2.58Schwartz Ground Cinnamon 39g
39g · £66.15/kg£2.58Schwartz Oregano 7g
7g · £368.57/kg£2.58Schwartz Smoked Sweet Paprika 40g
40g · £64.50/kg£2.58Schwartz Air-Fry Bangin' Chicken Seasoning 120g
120g · £25.00/kg£3.00Schwartz Air-Fry Cheezy Chips Seasoning 140g
140g · £21.43/kg£3.00Schwartz Paprika 40g
40g · £64.50/kg3 for £6£2.58Schwartz 29g Crushed Chillies
29g · £88.97/kg3 for £6£2.58Schwartz Mixed Herbs 11g
11g · £234.55/kg3 for £6£2.58Schwartz Garlic Granules 50g
50g · £51.60/kg3 for £6£2.58Schwartz 44g Cajun Perfct Shake
44g · £58.64/kg3 for £6£2.58Nando's Peri-Peri Rub Hot 25g
25g · £60.00/kg£1.50Nando's Peri-Peri Rub Lemon & Herb 25g
25g · £60.00/kg£1.50Schwartz Onion Granules 30g
30g · £86.00/kg3 for £6£2.58Nando's Peri-Peri Rub Smokey BBQ 25g
25g · £60.00/kg£1.50Funky Soul Spices Chinese Salt & Chilli Pepper Seasoning 320g
320g · £10.31/kg£3.30Goldenfry Sauce Granules Peppercorn 160g
160g · £10.88/kg2 for £3£1.74Maggi Air Fryer Shawarma 25g
25g · £48.00/kg£1.20Maggi Air Fryer Fajita 27g
27g · £44.44/kg£1.20Funky Soul Spices Air Fryer Chicken Seasoning 250g
250g · £9.60/kg£2.40Reeva 40g Butter & Herbs Mashed Potato
40g · £15.00/kg£0.60HAZLEMERE Free Range Goose Fat 200g
200g · £15.00/kg£3.00Knorr Chicken Stock Cubes 8x 10 g
80g · £30.00/kg£2.40Oxo 12 Chicken 71g
71g · £48.17/kg£3.42Oxo 12 Beef 71g
71g · £48.17/kg£3.42Bovril 125g Drink
125g · £24.00/kg£3.00Goldenfry Original Beef Gravy Granules 300g
300g · £5.60/kg2 for £3£1.68Goldenfry Original Gravy Granules Onion 300g
300g · £5.60/kg2 for £3£1.68Oxo 12 Vegetable 71g
71g · £40.14/kg£2.85Goldenfry Original Gravy Granules Chicken 300g
300g · £5.60/kg2 for £3£1.68Knorr Chicken Stock Pot 4x 28 g
112g · £21.43/kg£2.40Knorr Vegetable Stock Pot 4x 28 g
112g · £21.43/kg£2.40Bisto for Turkey Gravy Granules 190g
190g · £18.95/kg£3.60Bisto Onion Gravy Granules 190g
190g · £18.95/kg£3.60Bisto for Chicken Gravy Granules 190g
190g · £18.95/kg£3.60Bisto Gravy Granules 190g
190g · £18.95/kg£3.60Bisto Gravy Granules 190g
190g · £18.95/kg£3.60Bisto Best Chicken Gravy 150g
150g · £24.00/kg£3.60Bisto for Chicken Gravy Granules 300g
300g · £13.00/kg£1.20 off£3.90£5.10Bisto Gravy Granules 300g
300g · £13.00/kg£1.20 off£3.90£5.10Bisto Best Turkey Gravy with a Rich Flavour 150g
150g · £24.00/kg£3.60Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil 500ml
500ml · £16.80/L£8.40Crisp 'n Dry Rapeseed Oil 975ml
975ml · £3.63/L£3.54Flora Pure Sunflower Oil 975ml
975ml · £4.00/L£3.90Frylight 1 Cal Olive Spray Oil 190ml
190ml · £13.89/L3 for £6£2.64Frylight 1 Cal Sunflower Spray Oil 190ml
190ml · £13.89/L3 for £6£2.64Frylight 1 Cal Buttery Baking Spray Oil 190ml
190ml · £13.89/L3 for £6£2.64Crisp 'n Dry Rapeseed Oil 3L
3L · £2.60/L£7.80Pura Sunflower Oil 5L
5L · £2.16/L£10.80Don Mario Extra Virgin Olive Oil 500ml
500ml · £12.00/L£6.00View all (92)
Cereals
Sunbest 4pk Pastry Crisps Mixed Berry
100g · £12.00/kg£1.20Weetabix 12 Biscuits
12pk · £0.20 each£2.40Kellogg's Pop Tarts Frosted Strawberry Sensation 8 × 48g (384g)
8pk · £9.38/kg£3.60Kellogg's Pop Tarts Frosted Chocotastic 8 x 48g (384g)
8pk · £9.38/kg£3.60Kellogg's Rice Krispies Squares Gooey Marshmallow 8 x 28g (224g)
8pk · £19.82/kg£4.44Nature Valley Crunchy Oats & Honey Family Pack 10 x 42g (420g)
10pk · £10.00/kg£4.20Nature Valley Crunchy Variety Pack 10 x 42g (420g)
10pk · £10.00/kg£4.20Nesquik Breakfast Cereal Bars 6 x 25g (150g)
6pk · £8.00/kg£1.20Lion Breakfast Cereal Bars 150g (6 x 25g)
6pk · £8.00/kg£1.20Cheerios Honey 6 x 22g (132g)
6pk · £9.09/kg£1.20Kellogg's Pop Tarts Frosted Hot Fudge Sundae Flavour 8 x 48g (384g)
8pk · £9.38/kg£3.60Sunbest 4 Pack Strawberry Fruit & Grain Bars
148g · £8.11/kg£1.20Kellogg's Rice Krispies 4 x 20g
4pk · £18.75/kg£1.50Kellogg's Coco Pops 4 x 20g (80g)
4pk · £18.75/kg£1.50Kellogg's Frosties 4 x 25g (100g)
4pk · £15.00/kg£1.50Kellogg's Chocolate Flavour Corn Flakes 4 x 24g (96g)
4pk · £15.63/kg£1.50Kellogg's Pop Tarts Choc Hazelnut Flavour 8 x 48g (384g)
8pk · £9.38/kg£3.60Kellogg's Bluey Chocolate 4 x 25g = 100g
4pk · £21.00/kg£2.10Kellogg's Nutri-Grain Bakes Chocolate 4 x 45g (180g)
4pk · £8.33/kg£1.50Kellogg's Nutri-Grain Bakes Raisin 4 x 45g (180g)
4pk · £8.33/kg£1.50Kellogg's 500g Fruit & Fibre
500g · £6.60/kg£3.30Shreddies The Coco One 500g
500g · £8.40/kg2 for £6£4.20Shreddies The Frosted One 500g
500g · £8.40/kg2 for £6£4.20Weetabix 36 Biscuits
36pk · £0.13 each£4.80Kellogg's Frosties Breakfast Cereal 750g
750g · £6.96/kg£5.22Curiously Cinnamon Crazily Cinnamon 375g
375g · £8.80/kg£3.30Cheerios Honey 515g
515g · £8.74/kg2 for £6£4.50Maltomeal 320g Marshmallow Mateys
320g · £13.13/kg£4.20Shredded Wheat 24 Original Biscuits
2 for £6£4.20Shreddies The Original 630g
630g · £6.67/kg2 for £6£4.20Kellogg's Krave Milk Chocolate 410g
410g · £10.24/kg£4.20Kellogg's Krave Chocolate Hazelnut Flavour Breakfast Cereal 410g
410g · £8.34/kg£3.42Cookie Crisp 450g
450g · £8.00/kg2 for £6£3.60Kellogg's Frosties 470g
470g · £6.38/kg£1.20 off£3.00£4.20Kellogg's Coco Pops 650g
650g · £8.03/kg£5.22Kellogg's Rice Krispies 660g
660g · £7.91/kg£5.22Weetos Delicious Chocolatey Hoops 420g
420g · £9.29/kg2 for £6£3.90Weetabix Crispy Minis Fruit & Nut 500g
500g · £8.40/kg£4.20Barratt Flumps Cereal 275g
275g · £7.64/kg£1.20 off£2.10£3.30Kellogg's Rice Krispies 430g
430g · £9.77/kg£4.20Kellogg's Honey Loops 330g
330g · £7.27/kg£2.40Shredded Wheat Honey & Nut 500g
500g · £8.40/kg2 for £6£4.20Special K The Original 440g
440g · £9.55/kg£4.20Kellogg's Coco Pops 420g
420g · £10.00/kg£4.20Special K Red Berries 500g
500g · £10.44/kg£5.22Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.13/kg£4.20Cheerios Multigrain 500g
500g · £8.40/kg2 for £6£4.20Weetabix Toy Story Chocolate Caramel Flavour Malted Wheats 500g
500g · £7.20/kg2 for £6£3.60Weetabix Disney Stitch Choco Crunch 450g
450g · £8.00/kg2 for £6£3.60Kellogg's Smacks 330g
330g · £9.09/kg£3.00View all (125)
Canned Goods
Fray Bentos Just Chicken 425g
425g · £9.04/kg£3.84Fray Bentos Minced Beef & Onion 425g
425g · £9.04/kg£3.84Fray Bentos Steak & Gravy 425g
425g · £9.04/kg£3.84Heinz Beef & Vegetable Chunky Big Soup 400g
400g · £6.60/kg£2.64Heinz BIG SOUP Chunky Chicken and Vegetable 400g
400g · £6.60/kg£2.64Heinz Cream of Tomato Tinned Soup 4 x 400g
400g · £11.25/kg£4.50Heinz Cream of Mushroom Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Cream of Chicken Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Vegetable Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Cream of Tomato Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Oxtail Tinned Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Lentil Tinned Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Big Soup Chunky Vegetable 400g
400g · £6.60/kg£2.64Heinz Cream of Chicken Tinned Soup 4 x 400g
400g · £11.25/kg£4.50Heinz Cream of Tomato Soup 6 x 400g
6pk · £2.63/kg2 for £10.80£6.30Heinz Scotch Broth Tinned Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Vegetable Soup 4 x 400g
4pk · £2.81/kg£4.50Heinz Cream of Chicken Soup 6 x 400g
6pk · £2.63/kg2 for £10.80£6.30Heinz Cream of Tomato & Basil Tinned Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Potato & Leek Tinned Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Smokey Bacon and Potato Soup 400gm
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Spring Vegetable Tinned Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Baked Tinned Beans in Tomato Sauce 3 x 200g
200g · £15.00/kg£3.00Heinz Baked Beans 4 x 415g
415g · £7.23/kg£0.60 off£3.00£3.60Heinz Baked Beans 415g
415g · £4.05/kg£1.68Heinz Baked Beans Snap Pots 4 x 200g
4pk · £5.25/kg£4.20Branston Baked Beans in a Rich, Thick, Tomatoey Sauce 410g
410g · £2.93/kg£1.20Branston Baked Beans in a Rich, Thick, Tomatoey Sauce 4 x 410g
4pk · £1.83/kg£0.60 off£3.00£3.60Heinz Tinned Baked Beans in a Rich Tomato Sauce 6 x 415g
415g · £15.18/kg2 for £10.80£6.30Heinz No Added Sugar Baked Beans in a Rich Tomato Sauce 4 x 415g
415g · £7.23/kg£0.60 off£3.00£3.60Branston Baked Beans 6 x 410g
6pk · £1.95/kg£4.80Heinz No Added Sugar Beanz 3 x 200g
3pk · £5.00/kg£3.00Heinz No Added Sugar Baked Beans in a Rich Tomato Sauce 6 x 415g
6pk · £2.53/kg2 for £10.80£6.30Heinz Fiery Chilli Baked Beans 390g
390g · £4.31/kg£1.68Heinz Baked Beans Barbecue 390g
390g · £4.31/kg£1.68Branston Baked Beans with Sausages 405g
405g · £3.85/kg£1.56Angel Delight Butterscotch Flavour 59g
59g · £18.31/kg£1.08Angel Delight Strawberry Flavour 59g
59g · £18.31/kg£1.08Napolina Chickpeas in Water 240g
400g · £3.00/kg£1.20Napolina Red Kidney Beans in Water 400g
400g · £3.00/kg£1.20John West Tuna Chunks in Spring Water 4 x 132g
4pk · £8.75/kg2 for £8.40£4.62John West Tuna Chunks in Sunflower Oil 4 x 132g
4pk · £8.75/kg2 for £8.40£4.62John West Tuna Chunks in Brine 4 x 132g
4pk · £8.75/kg2 for £8.40£4.62John West Tuna Chunks with a Little Spring Water 3 x 100g
3pk · £15.40/kg2 for £8.40£4.62John West Tuna Chunks with a Little Sunflower Oil 3 x 100g
3pk · £15.40/kg2 for £8.40£4.62John West Tuna Chunks with a Little Brine 3 x 100g
3pk · £15.40/kg2 for £8.40£4.62Del Monte 415g In Juice Peach Slices
250g · £6.24/kg£1.56Del Monte 435g In Juice Pineapple Sl
260g · £6.00/kg£1.56Del Monte 415g Pear Halves
230g · £6.78/kg£1.56Del Monte 565g Pineapple Pieces
565g · £2.76/kg£1.56View all (111)
Offers
Heinz Light Mayonnaise 420g
420g · £5.71/kg2 for £3.60£2.40Hellmann's Light Mayonnaise 430ml
430ml · £7.53/L2 for £4.80£3.24Hellmann's Real Mayonnaise 430ml
430ml · £7.53/L2 for £4.80£3.24Heinz Original Mayonnaise 395g
395g · £6.08/kg2 for £3.60£2.40Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g
775g · £3.87/kg£1.80 off£3.00£4.80Heinz Light Mayonnaise 815g
815g · £3.68/kg£1.80 off£3.00£4.80Hellmann's Light Mayonnaise 580ml
580ml · £6.72/L2 for £6£3.90Hellmann's Real Mayonnaise 580ml
580ml · £6.72/L2 for £6£3.90Thai Dragon Siracha Chilli Mayo Sauce 455ml
455ml · £5.49/L2 for £4.80£2.50Hellmann's Roasted Garlic Mayonnaise 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Hellmann's Chilli Charger Mayonnaise 430 ML
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Hellmann's Spicy Ranch Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Hellmann's Garlic & Herbs Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Heinz 480g Top Down Bbq Sauce
480g · £8.25/kg2 for £4.80£3.96HP Original Woodsmoke Barbecue Sauce 465g
465g · £7.74/kg2 for £4.80£3.60Hellmann's Rich & Smoky BBQ Sauce 430ml
490g · £6.37/kg2 for £4.80£3.12Bull's-Eye Original BBQ Sauce 355g
300ml · £10.00/L2 for £3.60£3.00Heinz Barbecue Sauce 570ml
570ml · £5.26/L£1.20 off£3.00£4.20HP Honey BBQ Sauce 465g
465g · £7.74/kg2 for £4.80£3.60Mcilhenny 57ml Tabasco Pepper Sauce
57ml · £31.58/L£1.32 off£1.80£3.12Thai Dragon Thai Hot Chilli Sauce 455ml
455ml · £6.59/L2 for £4.80£3.00Blue Dragon Reduced Sugar Sweet Chilli Sauce 295g
295g · £12.20/kg2 for £4.80£3.60Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g
285g · £10.53/kg2 for £4.80£3.00Heinz 700g Tomato Ketchup
700g · £4.29/kg£1.38 off£3.00£4.38Heinz 342g Tomato Ketchup
342g · £7.02/kg2 for £3.60£2.40Heinz 50% Less Sugar & Salt Tomato Ketchup 665g
605ml · £4.96/L£1.38 off£3.00£4.38Heinz Tomato Ketchup Zero Added Sugar & Salt 400ml
400ml · £9.00/L2 for £4.80£3.60Nando's Peri-Ketchup 280g
280g · £10.71/kg2 for £4.80£3.00HP Brown Sauce 450g
450g · £8.00/kg2 for £4.80£3.60HP Brown Sauce 600g
600g · £5.00/kg£1.20 off£3.00£4.20HP Fruity 470g
470g · £7.66/kg2 for £4.80£3.60Heinz Fish & Chips Sauce (Tartare Style) 400ml
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Hellmann's Chunky Burger Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Heinz Salad Cream Original 425g
425g · £8.47/kg2 for £4.80£3.60Heinz Salad Cream Light 30% Less Fat 605g
605g · £4.96/kg£1.20 off£3.00£4.20Batchelors Super Rice Chicken Flavour 90g
90g · £16.00/kg5 for £5.40£1.44Batchelors Super Rice Golden Vegetable 90g
90g · £16.00/kg5 for £5.40£1.44Batchelors Big Super Noodles BBQ Beef Flavour 100g
100g · £21.00/kg5 for £5.40£2.10Batchelors Big Super Noodles Chicken Flavour 100g
100g · £21.00/kg5 for £5.40£2.10Cup Noodles Soba Wok Style Classic 90g
90g · £26.67/kg2 for £3.60£2.40Cup Noodles Wok Style Soba Chilli 92g
92g · £26.09/kg2 for £3.60£2.40Batchelors Big Super Noodles Curry Flavour 100g
100g · £21.00/kg5 for £5.40£2.10Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen 700g [140g x 5pkgs]
5pk · £8.57/kg£1.20 off£6.00£7.20Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Koka Oriental Instant Noodles The Original Spicy Stir-Fried Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Koka Oriental Instant Noodles The Original Mi Goreng Fried 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Samyang Carbonara Flavour Buldak Hot Chicken Flavour Ramen 650g (130g x 5)
5pk · £9.23/kg£1.20 off£6.00£7.20Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles Block 115 g
115g · £10.43/kg£0.24 off£1.20£1.44Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles Block 114 g
114g · £10.53/kg£0.24 off£1.20£1.44View all (150)