Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Milk, Cream & Eggs

  • Dale Farm Fresh Semi-Skimmed Milk 3.52 Pints/2L

    2L · £0.99/L
    £1.98
  • Cravendale Semi Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Dale Farm 3LTR Semi Skimmed Milk

    3L · £0.94/L
    £2.82
  • Dale Farm Fresh Whole Milk 5.28 Pints/3L

    3L · £0.94/L
    £2.82
  • Dale Farm 1LTR Semi Skimmed Milk

    1L · £1.20/L
    £1.20
  • Dale Farm Fresh Whole Milk 1.76 Pints/1L

    1L · £1.20/L
    £1.20
  • Dale Farm Fresh Buttermilk 1 Pint/568ml

    568ml · £1.58/L
    £0.90
  • Dale Farm Fresh Semi-Skimmed Milk 1 Pint/568ml

    568ml · £1.80/L
    £1.02
  • Dale Farm Fresh Whole Milk 3.52 Pints/2L

    2L · £0.99/L
    £1.98
  • Cravendale Whole 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre

    1L · £1.62/L
    £1.62
  • Dale Farm Fresh Skimmed Milk 1 Pint/568ml

    568ml · £1.80/L
    £1.02
  • Arla BOB Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Ballygarvey 6 Big & Healthy Fresh Eggs 420g

    420g · £3.57/kg
    £1.50
  • Iceland North'n Ireland 10 Pack Mixed Sized Eggs

    2 for £4.80
    £2.52
  • Iceland North'n Ireland 10pk Large Eggs

    £2.76
  • Ballygarvey 30 Medium Simply Fresh Eggs

    30pk · £0.20 each
    £6.00
  • Iceland North'n Ireland 6pk Large F/range Eggs

    £2.40
  • Iceland North'n Ireland 12pk Large F/range Eggs

    £3.72
  • Iceland 6pk Northn Ireland F/range Eggs

    £2.10
  • Elmlea Single 270ml

    270ml · £6.00/L
    £0.24 off
    £1.62£1.86
  • Elmlea 270m Double

    270ml · £6.89/L
    £1.86
  • Iceland 300m Double Cream

    300ml · £6.80/L
    £2.04
  • Iceland 250g Lighter Sweetened Squirty Cream

    250g · £8.88/kg
    £2.22
  • Emmi Skinny Caffèe Latte 230ml

    230ml · £10.43/L
    5 for £6
    £2.40
  • Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 220ml

    220ml · £12.00/L
    £2.64
  • Starbucks Frappuccino Sweet Creamy Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220ml

    220ml · £12.00/L
    5 for £6
    £2.64
  • Starbucks Skinny Latte Chilled Coffee 220ml

    220ml · £12.00/L
    £2.64
  • Starbucks Cappuccino Chilled Coffee 220ml

    220ml · £12.00/L
    £2.64
  • Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 750ml

    750ml · £5.60/L
    £4.20
  • Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 750ml

    750ml · £5.60/L
    £4.20
  • Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Starbucks Frappuccino Delightful Classic Vanilla Flavour Coffee Drink 250ml

    250ml · £10.56/L
    £2.64
  • Arctic Coffee Caramel Latte 330ml

    330ml · £4.18/L
    5 for £6
    £1.38
  • Arctic Coffee Café Latte 330ml

    330ml · £4.18/L
    5 for £6
    £1.38
  • Emmi Caffè Latte Caramel 230ml

    230ml · £10.43/L
    5 for £6
    £2.40
  • Emmi Cappuccino Caffè Latte 230ml

    230ml · £10.43/L
    5 for £6
    £2.40
  • Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220ml

    220ml · £10.91/L
    £2.40
  • Starbucks Caffé Latte Chilled Coffee 220ml

    220ml · £10.91/L
    £2.40
  • Starbucks Caffé Latte Chilled Coffee 220ml

    220ml · £10.91/L
    £2.40
  • Starbucks Frappuccino Creamy Mochа Delight Coffee Drink 700ml

    700ml · £4.29/L
    £3.00
  • Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 700ml

    700ml · £4.29/L
    £3.00
  • Iceland 250g Sweetened Squirty Cream

    250g · £8.88/kg
    £2.22
  • Elmlea Whipped Squirty 250g

    250g · £8.88/kg
    £2.22
  • Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    8pk · £5.63/kg
    2 for £4.80
    £4.50
  • Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    800g · £5.63/kg
    2 for £4.80
    £4.50
  • Moo Milk Strawberry Flavour British Milk 1 Litre

    1L · £1.80/L
    £1.80
  • View all (78)

Cheese, Butter & Spreads

  • Flora Natural Ingredients Lighter 1kg

    1kg · £4.50/kg
    £1.20 off
    £4.50£5.70
  • Willow 200g Willow

    200g · £8.10/kg
    5 for £6
    £1.62
  • Stork 1kg

    1kg · £4.80/kg
    £4.80
  • Flora Buttery 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
  • Flora Buttery 1kg

    1kg · £4.50/kg
    £1.20 off
    £4.50£5.70
  • Flora Original Natural Ingredients 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
  • Flora Original 1kg

    1kg · £4.50/kg
    £1.20 off
    £4.50£5.70
  • Coleraine Medium 200g

    200g · £12.00/kg
    £2.40
  • Iceland 250g Grated Cheddar & Mozzarella

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 250g Grated Red Leicester

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 1kg Grated Mature Cheddar

    1kg · £9.60/kg
    £9.60
  • Iceland 500g Mild Grated Cheddar

    500g · £10.20/kg
    £5.10
  • Iceland 500g Grated Mozzarella

    500g · £10.20/kg
    £5.10
  • Iceland 500g Mature Grted Cheddar

    500g · £10.20/kg
    £5.10
  • Iceland 250g Grated Mozzarella

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 250g Grated Mature Cheddar

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 250g Grated Mild Cheddar

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • CATHEDRAL CITY Our Mature Cheddar Grated 180g

    180g · £17.00/kg
    2 for £5.40
    £3.06
  • Coleraine Lighter 200g

    200g · £12.00/kg
    £2.40
  • Coleraine Mature 200g

    200g · £12.00/kg
    £2.40
  • 10 Cheesy Singles 170g

    170g · £7.06/kg
    £1.20
  • Iceland 10 Pack Mozzarella Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 7 Smoked Cheese Slices 150g

    150g · £22.80/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Mexicana Original Cheddar Slices 160g

    160g · £22.13/kg
    2 for £5.40
    £3.54
  • Iceland 10 Pack Mild Cheddar Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 10 Pack Mature Cheddar 10 Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 10 Pack Edam Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Cathedral City Large Slices for Sandwiches 150g

    150g · £20.40/kg
    2 for £5.40
    £3.06
  • Coleraine Medium Cheddar 160g

    160g · £15.00/kg
    £2.40
  • Coleraine 20 Slices 340g

    340g · £7.06/kg
    £0.71 off
    £2.40£3.11
  • Dairylea Cheese Slices 16 x 18.75g (300g)

    16pk · £11.40/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Dairylea Cheese Slices 8 x 18.75g (150g)

    8pk · £13.60/kg
    2 for £3
    £2.04
  • Castello Danablu Danish Blue Cheese 150g

    150g · £23.20/kg
    £3.48
  • Cricket St Thomas Brie 135g

    135g · £17.33/kg
    £2.34
  • Golden Cow Butter 500g

    500g · £9.00/kg
    £4.50
  • Golden Cow Butter 250g

    250g · £12.48/kg
    £3.12
  • Dromona Butter 500g

    500g · £11.88/kg
    £5.94
  • Lurpak Butter Slightly Salted 200g

    200g · £11.70/kg
    £2.34
  • Iceland British Unsalted Butter 250g

    250g · £9.60/kg
    £0.24 off
    £2.40£2.64
  • Iceland British Salted Butter 250g

    250g · £9.60/kg
    £0.24 off
    £2.40£2.64
  • Cathedral City Our Mature Cheddar 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Iceland 2.3kg Mature Cheddar Block

    2.3kg · £8.35/kg
    £19.20
  • Iceland 250g Extra Mature Cheddar

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Iceland 250g Mature Cheddar

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Iceland 750g Extra Mature Cheddar

    750g · £7.76/kg
    £5.82
  • Iceland 400g Extra Mature Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Iceland 400g Lighter Mature Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Iceland 400g Mature Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • Iceland 250g Medium Cheddar

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Iceland 400g Medium Cheddar

    400g · £9.45/kg
    2 for £6
    £3.78
  • View all (130)

  • View Best Ever Pizza Range!

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo