Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Ormo Soda Farls 2 Pack

    2pk · £0.98 each
    £1.95
  • Ormo Mid-Size Soda Farls 4 Pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Irwin's Soft White Sourdough Family Bread 720g

    720g · £3.54/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£2.99/kg)
  • Hovis Farmhouse Batch 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00
  • Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Hovis Soft White Thick Sliced Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
  • Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G

    400g · £10.50/kg
    £4.20
  • Irwin's Nutty Krust Sliced Bread 800g

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Brennans Family Pan Premium White Sliced Bread 800g

    800g · £3.19/kg
    £2.55
  • Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack

    300g · £6.00/kg
    £1.80
  • Hovis Authentic Granary Small Bread 400g

    400g · £3.63/kg
    £1.45
  • Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Warburtons High Fibre 12 Pulses, Seeds and Grains Protein Power 500g

    500g · £4.90/kg
    £2.45
  • Schar Gluten-Free Soft Seeded Loaf Bread 300g

    300g · £12.50/kg
    £3.75
  • Kingsmill 50/50 Soft White Thick Loaf Bread 800g

    800g · £1.88/kg
    £1.50
  • Ormo Sliced Wholemeal Wheaten Bread 400g

    400g · £6.00/kg
    £2.40
  • Hovis Nimble Wholemeal Sliced Loaf 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Irwin's Veda Malt Loaf Thick Sliced 400g

    400g · £5.13/kg
    £2.05
  • Ormo Potato Farls 6 Pack

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • Tesco Farmhouse Wheaten Bread with Wheatgerm 500g

    500g · £3.60/kg
    £1.80
  • Hovis Soft White Toastie Extra Thick 800G

    800g · £2.44/kg
    £1.95
  • Kingsmill Soft White Small Bread 400g

    400g · £2.88/kg
    £1.15
  • Kingsmill White Bloomer Bread with Sourdough 700g

    700g · £3.50/kg
    £2.45
  • Brennans Signature Range Sourdough White 490g

    490g · £5.92/kg
    £2.90
  • Hovis Authentic Granary Thick Bread 800g

    800g · £3.25/kg
    £2.60
  • Kingsmill 50/50 Medium Soft White Bread Loaf 800g

    800g · £1.88/kg
    £1.50
  • Hovis Wholemeal Thick Sliced Bread 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90
  • Hovis Wholemeal Tasty Medium Bread 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90

Croissants & Breakfast

  • Sunblest Giant Pancakes 4 Pack

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • SUNBLEST 4 PROTEIN PANCAKES

    4pk · £0.69 each
    £2.75
  • Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
  • Tesco All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.49 each
    £1.95
  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack

    8pk · £0.24 each
    £1.95
  • Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack

    8pk · £0.24 each
    £1.95
  • Tesco 6 Pain au Chocolat 474g

    474g · £6.75/kg
    £3.20
  • Tesco 2 Bramley Apple Turnovers

    2pk · £1.20 each
    £2.40
  • Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 Pack

    4pk · £0.61 each
    £2.45
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • McVitie's Toasting Waffles 8 Pack

    200g · £13.00/kg
    £2.60
  • Tesco 10 Waffle Cones

    10pk · £0.19 each
    £1.90
  • Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 90g

    90g · £15.56/kg
    £1.40
  • Irwin's Traditional Muffins 4 Pack

    240g · £7.50/kg
    £1.80
  • Sunblest Potato Farls 6 Pack

    6pk · £0.38 each
    £2.30
  • Tesco Potato Farls 4 Pack

    4pk · £0.38 each
    £1.50
  • Tesco Pancakes 8 Pack

    8pk · £0.18 each
    £1.40
  • Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack

    192g · £14.58/kg
    £2.80
  • Ormo Pancakes 6 Pack

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Sunblest Pancakes 8 Pack

    8pk · £0.24 each
    £1.95
  • Tesco Potato Farls 6 Pack

    6pk · £0.34 each
    £2.05

Buns & Rolls

  • New York Bakery Co Sesame Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
  • New York Bakery The Original Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
  • Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack

    6pk · £0.39 each
    £2.35
  • New York Bakery Everything Bagel 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
  • Brennans Be Good Wholemeal Sandwich Bread Rolls 160g

    160g · £11.88/kg
    £1.90
  • Tesco Brioche Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Tesco Finest Brioche Burger Buns 4 pack

    4pk · £0.53 each
    £2.10
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.25 each
    £1.00
  • Allinson's Brown Snack Rolls 6 Pack

    6pk · £0.37 each
    £2.20
  • Warburtons Gluten Free Super Soft Sliced Square Rolls 4 pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Ormo White Finger Rolls 4 Pack

    4pk · £0.51 each
    £2.05
  • Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • KINGSMILL LARGE SOFT WHITE ROLLS 6 PACK

    6pk · £0.29 each
    £1.75

Wraps, Pittas & Naans

  • Al'fez Lebanese Style Flatbreads Flame Baked 180G

    180g · £14.44/kg
    £2.60
  • Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G

    326g · £7.52/kg
    £2.45
  • Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g

    135g · £20.74/kg
    £2.80
  • Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
  • Warburtons Protein Flatbreads 4 Pack Sliced

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Tesco Mini White Tortilla Wraps Plain 8 Pack

    8pk · £0.23 each
    £1.85
  • Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Mission Protein Plant Powered Wraps 6 Pack

    6pk · £0.39 each
    £2.35
    £2.00 Clubcard (£0.33 each)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Tesco Plain Mini Naan Breads 4 Pack 188g

    188g · £6.38/kg
    £1.20
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
  • Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g

    360g · £8.89/kg
    £3.20
  • Warburtons Protein Soft Pittas 4 Pack

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.90 Clubcard (£0.48 each)
  • Warburtons Soft Wholemeal Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
  • Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack

    2pk · £0.53 each
    £1.05
  • Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts

    6pk · £0.17 each
    £1.00
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Tesco 2 Apple Crumbles 270g

    2pk · £25.56/kg
    £3.45
  • Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)

Small Cakes & Treats

  • Barny Chocolate Soft Baked Bears Biscuits 5 Pack Multipack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.55 Clubcard (£12.40/kg)
  • Mr Kipling Angel Cake Slices 8 Pack

    8pk · £0.54 each
    £4.30
  • Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.05 Clubcard (£0.26 each)
  • Galaxy Chocolate Cake Bars 5 Pack

    5pk · £0.63 each
    £3.15
  • Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£10.00/kg)
  • Mr Kipling Toffee Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.42 each
    £2.50
    £1.30 Clubcard (£0.22 each)
  • Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack

    4pk · £0.75 each
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£0.64 each)
  • Mcvities Digestive Caramel Slice 51.5G

    51g · £37.25/kg
    £1.90
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • HOWELL'S WEE LEMON JOEYS 10 PACK

    10pk · £0.31 each
    £3.05
  • Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices

    8pk · £0.40 each
    £3.20
  • Howell's Ten Wee Jammy Joeys

    10pk · £0.31 each
    £3.05
  • Tesco Granola Flapjack - Mixed Fruits, Seeds and Nuts 60g

    60g · £26.67/kg
    £1.60
  • Berties Bakery 2pk Iced Cream Fingers

    2pk · £1.53 each
    £3.05
  • Holmes Handmade Caramel Fingers with Milk Chocolate 200g

    200g · £21.00/kg
    £4.20
  • Tesco Chocolate Flapjack Bar 62G

    62g · £25.81/kg
    £1.60
  • Mr Kipling Mini Battenbergs Cakes 5 Pack

    5pk · £0.74 each
    £3.70
  • Tesco Angel Layer Cake - Vanilla

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Mcvities Chocolate Hobnob Flapjack 59G

    59g · £26.27/kg
    £1.55
  • Tesco All Butter Oat Flapjack with Golden Syrup 50g

    50g · £32.00/kg
    £1.60
  • Tesco Expertly Selected Brookie 60g

    60g · £26.67/kg
    £1.60
  • Mr Kipling Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Tesco 2 Cream Slices

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.83 each)
  • Thorntons Caramel Shortcake Slice

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack

    8pk · £0.46 each
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£0.37 each)
  • Tesco Loaded Brownie - Dark Chocolate with White Chocolate Chunks 50g

    50g · £32.00/kg
    £1.60
  • Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g

    195g · £12.05/kg
    £2.35
    £1.95 Clubcard (£10.00/kg)
  • Tesco Free From Dark Chocolate Brownie Slices 5 Pack 145g

    145g · £28.97/kg
    £4.20
  • Tesco Soda Farls 2 Pack

    2pk · £0.75 each
    £1.50
  • Cadbury Mini Rolls - Twin Pack

    2pk · £0.58 each
    £1.15
  • Howell's Snowy Joeys Madeira Buns with Coconut 6 Pack

    6pk · £40.20/kg
    £2.05
  • Howell House Jammy Joeys - Raspberry and Coconut Soft Madeira Buns 6 Pack

    6pk · £40.20/kg
    £2.05
  • Tesco Finest Meringue Nests 8S

    8pk · £0.33 each
    £2.60
  • Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack

    12pk · £0.92 each
    £11.00
  • Scotts Variety Madiera Fairy Cakes 12 Pack

    340g · £12.79/kg
    £4.35
  • Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves

    150g · £12.00/kg
    £1.80
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Berties Bakery 4pk Coconut Fingers

    4pk · £0.90 each
    £3.60
  • Thorntons Fudge Brownie Slice 62g

    64g · £28.13/kg
    £1.80
  • Scotts Bakery 4 School Cakes 210g

    210g · £10.95/kg
    £2.30
  • Lyle's Golden Syrup Flapjack 50g

    50g · £42.00/kg
    £2.10
  • Mr Kipling Angel Slices Vanilla 2 Pack

    2pk · £0.63 each
    £1.25

Scones & Teacakes

  • Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £2.35 Clubcard (£0.59 each)
  • Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g

    6pk · £56.25/kg
    £1.35
  • Tesco Finest All Butter Scones 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
  • Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g

    260g · £7.50/kg
    £1.95
    £1.70 Clubcard (£6.54/kg)
  • Irwin's Together Cinnamon & Raisin Toasty Loaf 400G

    400g · £6.88/kg
    £2.75

Whole Cakes

  • Tesco Finest Victoria Sponge Cake

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Tesco Millionaire's Shortbread Milk Chocolate Topped 50g

    50g · £32.00/kg
    £1.60
  • Berties Bakery 4pk Floury Baps

    4pk · £0.65 each
    £2.60
  • Tesco Happy Birthday Chocolate Cake

    1pk · £16.00 each
    £16.00
  • Tesco Rocky Road 50g

    50g · £32.00/kg
    £1.60
  • Berties Bakery 4pk Soft Baps

    4pk · £0.65 each
    £2.60
  • Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake

    1pk · £12.00 each
    £12.00
  • Howell's Golden Madeira Sponge Cake 290g

    290g · £7.93/kg
    £2.30
  • Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Lyle's Golden Syrup Chocolate Flapjack 50g

    50g · £42.00/kg
    £2.10

Savoury Pies

  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Cloughbane Chicken & Broccoli Bake 300G

    300g · £19.17/kg
    £5.75
  • Cookstown Savoury Pie Chicken & Ham 500g

    500g · £12.50/kg
    £6.25
  • Cookstown Savoury Pie Mince & Onion 500g

    500g · £12.50/kg
    £6.25
  • Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)

Seasonal Bakery

  • Tesco Finest 9 All Butter Pastry Mini Mince Pies

    9pk · £0.39 each
    £3.50
  • Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes

    2pk · £1.25 each
    £2.50
  • Mr Kipling 6 Snowflake Mince Pies

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.40 each)
  • Tesco Finest Classic Mini panettone 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Tesco Finest Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Tesco Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Tesco Finest Free From Christmas Pudding with Cognac 100g

    100g · £26.50/kg
    £2.65
  • Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G

    250g · £6.00/kg
    £1.50
  • Tesco Finest Mini Chocolate Chip Panettone 100g

    100g · £20.00/kg
    £2.00
  • Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Bites 275g

    275g · £15.64/kg
    £4.30
  • NOMO Cookie Dough Impulse Reindeer 25g

    25g · £40.00/kg
    £1.00

Gluten Free

  • Tesco Free From 4 Mince Pies 220G

    220g · £13.64/kg
    £3.00
  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo