Bread
Kingsmill Soft White Bread Medium 800g
800g · £2.03/kg£1.62Irwin's Softee Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g · £2.93/kg£2.34Kingsmill Soft White Bread Thick 800g
800g · £1.50/kg£1.20Irwin's Nutty Krust Sliced White Plain Bread 800g
800g · £2.93/kg£2.34Kingsmill Super Toastie 750g
750g · £1.91/kg£0.25 off£1.43£1.68Kingsmill Great White Bloomer 700g
700g · £2.74/kg£1.92Kingsmill Tasty Wholemeal Thick Bread 800g
800g · £2.03/kg£1.62Kingsmill Tasty Wholemeal Medium Bread 800g
800g · £2.03/kg£1.62Irwin's 4 High Fibre Brown Rolls
4pk · £0.44 each£1.74Irwin's 4 Everyday White Rolls
4pk · £0.44 each£1.74Sunblest Veda Malt Loaf 400g
400g · £3.75/kg£1.50
Cake
Lewis & Green Caterpillar Celebration Cake 530g
530g · £10.19/kg£5.40Ryan's of Tipperary Happy Birthday Chocolate Cake 580g
580g · £12.41/kg£7.20The Daily Bakery 12 Choc Chip Muffins 340g
340g · £5.65/kg£1.92Brompton House Choc Chip Muffins with Milk Chocolate. 6 x 25g (150g)
6pk · £8.00/kg£1.20Lees' 10 Teacakes 173g
173g · £6.94/kg£1.20Daily Bakery 2 Pack Belgian Buns
£1.80Daily Bakery 2 Pack Cinnamon Buns
£1.80Daily Bakery 4 Pack Yum Yums
£0.24 off£1.80£2.04Ryans Of Tipperary 6 Pack Halloween Iced Buns
220g · £9.55/kg£2.10The Daily Bakery White Chocolate Cookies 5 x 45g (225g)
5pk · £8.00/kg£1.80McVitie's Jaffa Cake Original Bars 5 Pack
5pk · £0.30 each£1.50The Traitors 45.5g Chocolate Biscuit
45.5g · £26.37/kg£1.20Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60The Daily Bakery White Ring Donuts 4 x 58g (232g)
4pk · £7.76/kg£1.80The Daily Bakery Chocolate Ring Donuts 4 x 55g (220g)
4pk · £8.18/kg£1.80The Daily Bakery Pink Ring Donuts 4 x 55g (220g)
4pk · £8.18/kg£1.80The Daily Bakery Custard Donuts 4 x 60g
4pk · £7.50/kg£1.80The Daily Bakery Raspberry Jam Donuts 4 x 60g
4pk · £7.50/kg£1.80The Cake Crew 4 School Cakes
4pk · £0.60 each£2.40Mr Kipling 8 Angel Slices
8pk · £0.38 each£3.00The Daily Bakery 4 Assorted Slices 185g
185g · £9.73/kg£1.80Lewis & Green 6 Iced Fairy Cakes 180g
180g · £6.67/kg£1.20Howell's Four Jammy Joeys
4pk · £0.30 each£1.20Lees' 10 Snowballs 130g
130g · £9.23/kg£1.20Brompton House Chocolate Brownies with Milk Chocolate 6 x 20g (120g)
6pk · £10.00/kg£1.20Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 6 Angel Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars
5pk · £0.30 each£1.50Brompton House Halloween Brownies 6 x 20g (120g)
6pk · £10.00/kg£1.20Mr Kipling 6 Bakewell Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 8 Chocolate Slices
8pk · £0.38 each£3.00The Daily Bakery 4 Choc Slices 185g
185g · £9.73/kg£1.80Mr Kipling Lunchbox 4 Banana Slices
4pk · £0.50 each£1.98Mr Kipling Lunchbox 4 Raspberry Slices
4pk · £0.50 each£1.98Mr Kipling 5 Mini Battenbergs
5pk · £0.30 each£1.50 off£1.50£3.00Mr Kipling 8 French Fancies
£3.00Mr Kipling 6 Viennese Whirls
6pk · £0.50 each£3.00Mica 4pk Almond Frangipanes
£1.20Hoppers Farmhouse Bakeries 12 Iced Fairy Cakes
£2.10Bakersworth 5pk Marimbas
200g · £6.00/kg£1.20Ryan's of Tipperary Jam Bakes 380g
380g · £7.11/kg£2.70Ryan's of Tipperary Choc Dip Viennese 260g
260g · £9.23/kg£2.40Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls
10pk · £0.39 each£3.90Cadbury 10 Raspberry Mini Rolls
10pk · £0.39 each£3.90Cadbury 5 Fudge Cake Bars
5pk · £0.42 each£2.10Cadbury 10 Caramel Mini Rolls
£3.90Real Lancashire Eccles Cakes
£2.40Iceland 6 Mince Pies
6pk · £0.30 each£1.80Iceland Syrup Sponge Pudding 100g
100g · £12.00/kg£1.20View all (68)
Morning Goods
The Daily Bakery 4 Cherry & Sultana Scones
4pk · £0.30 each£1.20The Daily Bakery 4 Devon Scones
4pk · £0.30 each£1.20The Daily Bakery 4 Sultana Scones
4pk · £0.30 each£1.20Iceland 2 Pack Part Baked White Baguette
£1.44Iceland 6 White Part Baked Petits Pains
6pk · £0.24 each£1.44Iceland 2 Pack Kebab Breads
200g · £9.90/kg£1.98Irwin's Soft White Sourdough 720g
720g · £3.33/kg£2.40Iceland 6 Pack White Pitta Bread
360g · £3.00/kg£1.08New York Bakery Co. 5 Sesame Bagels 425g
425g · £5.91/kg£2.51New York Bakery Co. 5 The Original Bagels 425g
425g · £5.91/kg£2.51Iceland 12 Pack Mini Plain Tortillas
372g · £4.84/kg£1.80Iceland 8 Pack Tortilla Wraps
496g · £3.27/kg£1.62Slimming World 5 Pack Wholemeal Tortillas
330g · £5.27/kg£1.74Slimming World 5 Pack Plain Tortillas
330g · £5.27/kg£1.74Daily Bakery 4 Pack Ciabatta Rolls
£1.80Soreen 5 Malt Lunchbox Loaves 150g
150g · £14.00/kg£2.10Soreen 5 Strawberry Lunchbox Loaves 150g
150g · £14.00/kg£2.10Soreen 190g Original Malt Loaf
190g · £9.47/kg£1.807 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)
5pk · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.807days Cocoa Croissant 185g
185g · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.80La Boulangère 6 Pains Au Chocolat 270g
270g · £8.00/kg£2.16Iceland Luxury 4pk Butter Croissants
£2.52La Boulangere 6 Pack Croissants
240g · £9.00/kg£2.16Iceland 6 Pack Part Baked Crusty Rolls
£1.44Sunblest 6 Potato Farls
6pk · £0.27 each£1.62Iceland 2 Naan Breads 220g
220g · £6.55/kg£1.44Iceland 2 Garlic & Coriander Naan Breads 220g
220g · £6.55/kg£1.44Leicester Bakery Limited 2 Hand Made Garlic & Coriander Naan Breads
2pk · £4.50/kg£1.80Sunblest 10 Pancakes
10pk · £0.22 each£2.15Sunblest 6 Pancakes
6pk · £0.29 each£1.74Sunblest 4 Sunblest Protein Pancakes
£1.98St Michel Choco Crêpes 180g
180g · £10.00/kg£1.80Iceland Luxury 4 Sliced Brioche Rolls
4pk · £0.45 each£1.80La Boulangère 8 Nature Plain Brioche Rolls 280g
280g · £7.71/kg£2.16La Boulangère 8 Chocolate Chips Brioche Rolls 280g
280g · £7.71/kg£2.16La Boulangere 6 Pack Choc Chip Briochettes
210g · £10.29/kg£2.16Irwin's 8 Original Muffins
8pk · £0.29 each£2.34Rosie's Bakes Finger Rolls 244g
244g · £9.10/kg£2.22Irwin's Seven Seeds & Grains Sourdough 680g
680g · £3.53/kg£2.40McVitie's 8 Chocolate Flavour Toasting Waffles 200g
200g · £11.10/kg£2.22McVitie's 8 Toasting Waffles 200g
200g · £11.10/kg£2.22
Offers
Kingsmill Super Toastie 750g
750g · £1.91/kg£0.25 off£1.43£1.68Daily Bakery 4 Pack Yum Yums
£0.24 off£1.80£2.04Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 6 Angel Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 6 Bakewell Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 5 Mini Battenbergs
5pk · £0.30 each£1.50 off£1.50£3.00Mr Kipling 6 Cherry Bakewells
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60McVitie's Lyle's Golden Syrup Sticky Pudding Cake
224g · £6.70/kg£0.60 off£1.50£2.10McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
232g · £6.47/kg£0.60 off£1.50£2.107 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)
5pk · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.807days Cocoa Croissant 185g
185g · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.80