Cheddar
Dromona Medium Cheddar Cheese 350 G
350g · £14.00/kg£4.90Dromona Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £14.00/kg£4.90Tesco Mature White Cheddar 400g
400g · £8.63/kg£3.45Coleraine Medium Cheddar Cheese 200 G
200g · £16.75/kg£3.35Tesco Medium White Cheddar 400g
400g · £8.63/kg£3.45
Grated & Sliced Cheese
Tesco Grated Parmigiano Reggiano 100G
100g · £35.50/kg£3.55Tesco Grated Mix Mozzarella And Cheddar 250G
250g · £13.60/kg£3.402 for £4.50 ClubcardColeraine Medium Grated Cheese 200 G
200g · £15.00/kg£3.00Coleraine Mature Cheddar Grated Cheese 200 G
200g · £15.00/kg£3.00TESCO FINEST Four Cheese 4 Burger Melts 120g
120g · £24.17/kg£2.90Dairylea Cheese Slices x8 150g
150g · £15.33/kg£2.30Tesco 10 Mild Slices 200G
200g · £7.75/kg£1.55Tesco Mild White Cheddar Slices 200g
200g · £15.75/kg£3.152 for £4.50 ClubcardTesco Mature White Cheddar Slices 250g
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardColeraine Medium Cheddar Cheese Slices 160 G
160g · £18.44/kg£2.95Applewood Slices 160G
160g · £22.50/kg£3.602 for £4.50 ClubcardDromona Sliced Mature Cheddar 160g
160g · £20.63/kg£3.30Mexicana Hot Cheddar Cheese Slices 160 G
160g · £21.88/kg£3.502 for £4.50 Clubcard
Cheese Snacks
Cheestrings Original Cheese Snacks 4 Pack 80G
4pk · £112.50/kg£2.25Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g
6pk · £145.00/kg£2.90£2.60 Clubcard (£130.00/kg)Nairn's Gluten Free Mini Cheese Snacks 45g
45g · £30.00/kg£1.35Dairylea Cheese Spread Triangles 8 pack 8x15.6G
125g · £18.40/kg£2.30Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Strings & Things, Meal Deal Cheestrings Twin Pack, 40g
20g · £65.00/kg£1.30
Spreadable Cheese
Philadelphia Light Low Fat Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Boursin Garlic and Herb Soft French Cream Cheese 150g
150g · £28.00/kg£4.20£3.25 Clubcard (£21.67/kg)Seriously Spreadable Original Cheese Spread 125g
125g · £12.80/kg£1.60Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85
Brie, Camembert & Soft Cheese
Président French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)
Speciality & Other Cheese
Tesco Halloumi 225G
225g · £10.44/kg£2.35Philadelphia Protein Cottage Cheese 200g
200g · £12.50/kg£2.50£2.10 Clubcard (£10.50/kg)Tesco Fat Free Cottage Cheese 300G
300g · £7.33/kg£2.20Tesco Wensleydale Cheese with Cranberries 200g
200g · £17.25/kg£3.45TESCO FINEST BLUE STILTON 4 BURGER MELTS 120G
120g · £24.17/kg£2.90Tesco Classic Cheese Selection 450G
450g · £20.78/kg£9.35