Food, Snacks & Drinks
Organix Apple Rice Cakes Organic Toddler Snacks 12 months+ 40g
40g · £50.00/kg£2.005 for 4 ClubcardKiddylicious Strawberry & Banana Smoothie Melts 6G
6g · £183.33/kg£1.105 for 4 ClubcardKiddylicious Apple & Oat Bedtime Blend with Chamomile 6+ Months 100g
100g · £12.00/kg£1.205 for 4 ClubcardKiddylicious Pouches Bedtime Blend Blueberry, Banana & Oat 6m+ 100g
100g · £12.00/kg£1.205 for 4 ClubcardOrganix Raspberry & Apple Oaty Bars Organic Toddler Snacks Multipack 6x23g
6pk · £169.57/kg£3.905 for 4 ClubcardHeinz Sweet Potato & Beef Casserole Baby Food Pouch 130g
130g · £15.38/kg£2.00£1.40 Clubcard (£10.77/kg)Heinz Sweet Potato, Chicken & Veggies Pouch Baby Food 130g
130g · £15.38/kg£2.00£1.40 Clubcard (£10.77/kg)Heinz Sweet Potato & Chicken Baby Food Jar 120g
120g · £10.83/kg£1.305 for 4 ClubcardHeinz Cheese and Tomato Pasta Stars Baby Food Jar 200g
£1.555 for 4 ClubcardKiddylicious Veggie Straws 12G
12g · £91.67/kg£1.105 for 4 ClubcardFarley's Reduced Sugar Rusks Baby Food Snack 150g
150g · £11.67/kg£1.755 for 4 Clubcard
Nappies & Wipes
Pampers Baby Dry Pants Size 7 18 Nappies Carry Pack
18pk · £0.41 each£7.30Pampers Baby Dry Pants Size 8 Carry Pack 14 Nappies
14pk · £0.52 each£7.30Pampers Baby Dry Pants Size 9 Carry 12 Nappies
12pk · £0.61 each£7.30Pampers Baby Dry Nappy Pants Size 5 Carry 21
21pk · £0.35 each£7.30Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 4 23 Pack
23pk · £0.32 each£7.30Pampers New Baby Size 2 31 Nappies
31pk · £0.21 each£6.45Huggies Pure 0% Plastic Baby Wipes 48 Wipes
48pk · £0.02 each£1.10Tesco Fred & Flo Fragrance Free Baby Wipes 72 Pack
72pk · £0.01 each£0.85Tesco Fred & Flo Fragranced Baby Wipes 72 Pack
72pk · £0.01 each£0.85Waterwipes Biodegradable Baby Wipes 60 Pack
60pk · £0.06 each£3.85Pampers Sensitive Baby Wipes Plastic Free 52 Pack
52pk · £0.02 each£1.20Rascals Premium Nappies, Size 1, 2 Unisex Nappies
2pk · £0.35 each£0.70Huggies DryNites Bedwetting Incontinence Bedmats x7 Sheets
7pk · £1.30 each£9.10Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 6 19 Pack
19pk · £0.38 each£7.30
Health
Infacol Pain Relief 55Ml
£6.45Nurofen For Children Ibuprofen Oral Suspension - Strawberry 100ml
£5.40RestrictedCalpol Infant Sugar-Free Oral Suspension Paracetamol 2+ Months 100ml
£4.20RestrictedCalpol SixPlus Sugar-Free Suspension Paracetamol 6+ Years 80ml
£4.20Restricted
Baby Toiletries
Sudocrem Antiseptic Cream 175g - Nappy Rash, Acne spots, Eczema and First aid
175g · £58.57/kg£10.25Johnson's Baby Cotton Buds 200 Pack
200pk · 0.8p each£1.60Tesco Double Faced Round Cotton Wool Pads 100 Pack
100pk · £0.02 each£2.30
Baby Milk
Cow & Gate 2 Follow On Baby Milk Formula Powder 6-12 Months 800g
800g · £16.50/kg£13.20Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula Powder 6-12 Months 800g
800g · £22.44/kg£17.95HiPP Organic 1 First Infant Baby Milk Powder Formula, From Birth, 800g
800g · £19.25/kg£15.40Kendamil First Infant Milk 1 From Birth 800G
800g · £17.19/kg£13.75SMA First Infant Baby Milk Powder Formula From Birth 800g
800g · £20.88/kg£16.70Aptamil 1 First Baby Milk Formula Powder from Birth 800g
800g · £20.44/kg£16.35Cow & Gate 1 First Infant Baby Milk Formula Powder from Birth 800g
800g · £16.25/kg£13.00Aptamil 1 First Baby Milk Formula Liquid from Birth 200ml
£1.60Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula Liquid Ready to Feed 6-12 Months 200ml
£1.55Cow & Gate 1 First Infant Baby Milk Formula Liquid Ready to Feed from Birth 200ml
£1.35Cow & Gate 2 Follow On Baby Milk Formula Liquid 6-12 Months 200ml
£1.35
Feeding & Accessories
Tommee Tippee Baby Bottles, Natural Start Anti-Colic Baby Bottle, Slow Flow, 260ml, 0m+,Pack of 1
1pk · £9.40 each£9.40£8.35 Clubcard (£8.35 each)Fred & Flo Sterilising Tablets 56 Pack
56pk · £0.04 each£2.45