Skip to:ContentFooter
Deliveroo

CO-OP - Gilnahirk

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Co-op Membership

    Save on your order. Link or sign up now.

  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Offers (478)

  • 0

    Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L

    2 for £4

    £3.25

  • 0

    Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L

    2L · £1.63/L

    2 for £4

    £3.25

  • 0

    Co-op Chilean Sauvignon Blanc 75CL

    75cl · £11.27/L

    2 for £12

    £8.45

  • 0

    Co-op Australian Lime Tree Chardonnay 75CL

    75cl · £11.27/L

    2 for £12

    £8.45

  • 0

    Co-op Lime Tree Merlot 75cl

    75cl · £11.27/L

    2 for £12

    £8.45

  • 0

    Pinot Pinot Pinot Grigio Pink Fizz 200ml

    200ml · £19.25/L

    3 for £7

    £3.85

  • 0

    La Vieille Ferme 187ml

    187ml · £24.87/L

    3 for £7

    £4.65

  • 0

    Fleurs de Prairie Lubéron 187ml

    18.7cl · £23.53/L

    3 for £7

    £4.40

  • 0

    Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Co-op Limetree Australia Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £11.27/L

    2 for £12

    £8.45

  • 0

    Co-op Chilean Sauvignon Blanc 18.7cl

    187ml · £21.66/L

    3 for £7

    £4.05

  • 0

    Andrew Peace Chardonnay 187ml

    18.7cl · £23.53/L

    3 for £7

    £4.40

  • 0

    Turano Pinot Grigio 187ml

    187ml · £20.05/L

    3 for £7

    £3.75

  • 0

    Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £20.97/kg

    £0.45 off

    £1.95

    £2.40

  • 0

    Pepsi Max No Sugar Cola Multipack Cans 8x330ml

    8pk · £1.86/L

    £2 off

    £4.90

    £6.90

  • 0

    Doritos Chilli Heatwave 140G

    140g · £12.14/kg

    £0.70 off

    £1.70

    £2.40

  • 0

    Co-op Scottish Chicken Breast Fillets 580G

    580g · £9.22/kg

    2 for £8.90

    £5.35

  • 0

    Co-op Scottish Chicken Thigh Fillets 500G

    500g · £11.40/kg

    2 for £8.90

    £5.70

  • 0

    Co-op British 12 Beef Meatballs 350g

    350g · £15.71/kg

    2 for £8.90

    £5.50

  • 0

    Campo Viejo Tempranillo 187ml

    187ml · £24.60/L

    3 for £7

    £4.60

  • View all (478)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op Greek Feta Cheese 200g

    200g · £13.75/kg
    £2.75
  • Co-op Scottish Chicken Breast Fillets 580G

    580g · £9.22/kg
    2 for £8.90
    £5.35
  • Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g

    350g · £11.14/kg
    £0.90 off
    £3.90£4.80
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G

    250g · £17.20/kg
    £4.30
  • Co-op Seedless Mixed Grapes 500g

    500g · £5.60/kg
    £2.80
  • Co-op British BBQ Chicken Slices 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
  • Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g

    230g · £19.13/kg
    2 for £6.50
    £4.40
  • Co-op Smoked Salmon 100g

    100g · £47.00/kg
    £4.70
  • Served Co-op Garlic Ciabatta Bread Sticks 135g

    135g · £21.48/kg
    £2.90
  • Co-op Mini Watermelon

    1pk · £2.95 each
    £2.95
  • Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G

    65g · £65.38/kg
    2 for £6.70
    £4.25
  • Co-op Tomato and Mozzarella Pasta Bake 750g

    750g · £7.07/kg
    £5.30
  • Henry Denny & Sons Slow Cooked Crumbed Irish Ham 80g

    80g · £35.00/kg
    £2.80
  • Co-op Antipasti Misto 120G

    120g · £32.50/kg
    £3.90
  • Co-op Southern Fried Chicken Bites 162g

    162g · £18.83/kg
    £3.05
  • Co-op Irresistible Vine Ripened Cherry Tomatoes

    225g · £12.00/kg
    £2.70
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Co-op Honest Value 10 Mixed Weight Free Range Eggs 440G

    10pk · £0.19 each
    £1.90
  • Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op Butter Chicken with Pilau Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Blueberries 150g

    150g · £17.33/kg
    £2.60
  • Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g

    454g · £10.24/kg
    2 for £6.50
    £4.65
  • Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Brennans Half Pan 10 Premium White Bread Slices 390g

    400g · £3.50/kg
    £1.40
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Hull's of Ballymena Platinum Collection 6 Premium Pork Cumberland Sausages 400g

    400g · £11.38/kg
    £4.55
  • Co-op British Outdoor Bred Thin Sliced Cooked Ham 100g

    100g · £14.00/kg
    £1.40
  • Cookstown Peppered Steak Burgers 420g

    420g · £13.10/kg
    £5.50
  • Co-op Irresistible Creamy Peppered Steak Pie 250g

    250g · £20.40/kg
    £5.10
  • Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op Irresistible Raspberries

    140g · £27.14/kg
    2 for £6.55
    £3.80
  • Co-op Raspberries 150g

    150g · £18.00/kg
    £2.70
  • Co-op Garlic

    3pk · £0.37 each
    £1.10
  • Cookstown Plain Chicken Bites 400g

    400g · £13.00/kg
    £5.20
  • Co-op Wild Rocket

    60g · £22.50/kg
    £1.35
  • Co-op Bakery Sugared Ring Doughnut 4 Pack

    4pk · £0.33 each
    £1.30
  • Co-op Italian Parmesan Cheese Wedge 170g

    170g · £24.71/kg
    £4.20
  • Co-op Tiger Baton 200G

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Co-op Irresistible Extra Mature Cheddar Slices 160G

    160g · £21.25/kg
    £3.40
  • New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g

    5pk · £0.29 each
    £0.80 off
    £1.45£2.25

Co-op Member Prices

View all (76)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Imperial Vodka 70CL

    70cl · £28.57/L
    £20.00
    £12.49 loyalty card (£17.84/L)
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g

    471g · £13.80/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.49/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Co-op Smooth Orange Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.59 loyalty card (£1.59/L)
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op Vivacity Extra 10 Individually Wrapped

    10pk · £0.17 each
    £1.70
    £1.09 loyalty card (£0.11 each)
  • Co-op Fresh Semi Skimmed Milk 568ml (1 Pint)

    568ml · £1.67/L
    £0.95
    £0.85 loyalty card (£1.50/L)
  • Co-op Northern Irish Free Range, 6 Medium Eggs

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.49 loyalty card (£0.25 each)
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Co-op Fresh Irish Whole Milk 568ml (1 Pint)

    568ml · £1.67/L
    £0.95
    £0.85 loyalty card (£1.50/L)

Meal deals

View all (6)
  • Served - Indian: 1 Main + 2 Sides

    £9.00
  • Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls

    £1.80
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Sausages + Mash

    £3.00
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50

Top Picks 🌟

  • Coors 10 x 440ml

    10pk · £3.03/L
    £13.35
  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes

    26pk · £0.24 each
    £1.50 off
    £6.20£7.70

Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻

View all (20)
  • Co-op Carving Pumpkin

    1pk · £2.70 each
    £2.70
  • Co-op Seasonal Mixed Squash

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Co-op 4 Haunted House Brownies

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes

    2pk · £0.68 each
    £1.35
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mr Kipling 6 Terrifying Toffee Whirls

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.89 each
    £3.55
  • Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour

    5pk · £0.49 each
    £2.45
  • Mr Kipling 6 Toffee Apple Pies

    6pk · £0.46 each
    £2.75
  • Mr Kipling 6 Chocolate & Orange Slices

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)

    275g · £12.00/kg
    £3.30
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £12.10/kg
    £6.05
  • M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g

    220g · £15.00/kg
    £3.30
  • Co-op Gruesome Gummies 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags

    214.5g · £15.38/kg
    £3.30
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • HARIBO Sour Skeletons 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £17.26/kg
    £3.85
  • Shades by Niko The Originals 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85

Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩

View all (28)
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Carving Pumpkin

    1pk · £2.70 each
    £2.70
  • Co-op Seasonal Mixed Squash

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Co-op 4 Haunted House Brownies

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mr Kipling 6 Terrifying Toffee Whirls

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.89 each
    £3.55
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Irresistible Chianti

    75cl · £19.87/L
    £14.90
  • Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl

    75cl · £17.60/L
    £13.20
  • Co-op Irresistible Pinot Grigio Ramato 75cl

    75cl · £15.80/L
    £11.85
  • BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml

    200ml · £26.50/L
    £5.30
  • Pepsi 2 litres

    2L · £1.55/L
    £3.10
  • San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml

    4pk · £4.40/L
    £10.00
  • 19 Crimes Red Wine 750ml

    750ml · £18.93/L
    £14.20
  • Co-op Houmous 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g

    25g · £28.00/kg
    £0.70
  • Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml

    4pk · £6.50/L
    £7.80
  • Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G

    200g · £15.75/kg
    3 for £7
    £3.15

Cosy Nights In 🍿🍕🍫

View all (33)
  • Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g

    327g · £13.15/kg
    £4.30
  • Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g

    500g · £4.00/kg
    £2.00
  • Co-op Chilled Irresistible Salami Calabrese Pizza 232G

    232g · £18.53/kg
    £4.30
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G

    250g · £17.20/kg
    £4.30
  • Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op Limited Edition Stonebaked American Hot 354g

    444g · £9.68/kg
    £4.30
  • Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g

    420ml · £10.24/L
    £4.30
  • Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts

    4pk · £0.36 each
    £0.75 off
    £1.45£2.20
  • Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls

    4pk · £0.35 each
    £0.55 off
    £1.40£1.95
  • Co-op 6 Merry Mince Pies

    6pk · £0.28 each
    £1.65
  • Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies

    6pk · £0.59 each
    £3.55
  • Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Co-op Irresistible Belgian Triple Chocolate Cookies

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Co-op Custard 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Co-op Salted Pretzel Waffles 150g

    150g · £11.00/kg
    £1.65
  • Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g

    180g · £6.11/kg
    £1.10

Student Shop 🍜🎓🥫

View all (41)
  • Co-op White Toastie Bread Loaf 800G

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans

    4pk · £4.35/L
    £7.65
  • Served - Indian: 1 Main + 2 Sides

    £9.00
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml

    4pk · £7.80/L
    £10.30
  • Spaten Premium Helles Craft Lager Beer Bottle 500ml

    500ml · £8.00/L
    £4.00
  • Paulaner Münchner Hell Munich Lager 0.5L

    500ml · £8.00/L
    £4.00
  • Corona Extra Bottles 10 x 330ml

    10pk · £5.64/L
    £18.60
  • Cruzcampo Sevilla Beer Cans 10 x 440ml

    10pk · £3.33/L
    £14.65
  • Corona Extra 4 x 440ml

    4pk · £5.11/L
    £9.00
  • Inch's Medium Apple Cider 440ml

    4pk · £3.78/L
    £6.65
  • Kopparberg Premium Cider Mixed Fruit Cans 4 x 330ml

    4pk · £6.59/L
    £8.70
  • Kellogg's Crunchy Nut 460g

    460g · £9.57/kg
    £4.40
  • Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.94/kg
    £1.85
  • Schwartz Garlic Granules 50g

    50g · £49.00/kg
    £2.45
  • Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g

    29g · £84.48/kg
    £2.45
  • Co-op Smoked Paprika 46g

    46g · £29.35/kg
    £1.35
  • Co-op Ground Black Pepper 25G

    25g · £60.00/kg
    £1.50

Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷

View all (24)
  • Co-op Fairtrade Small Bananas

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g

    225g · £7.11/kg
    £1.60
  • Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Co-op Fairtrade 99 160 Tea Bags

    500g · £6.00/kg
    £3.00
  • Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68g

    68g · £26.47/kg
    £1.80
  • Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g

    74g · £26.35/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Fairtrade Intense Blend Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Pacha Del Fuego Merlot 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Unknown Chenin Blanc 1.5 Litre

    1.5L · £10.37/L
    £15.55
  • Stormhoek Shiraz 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35
  • Unknown Sauvignon Blanc 750ml

    75cl · £12.60/L
    £9.45
  • Stormhoek Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35
  • Stormhoek Moscato Rosé 75cl

    75cl · £10.60/L
    £7.95
  • Tilimuqui Alcohol Free Zero Sparkling 75cl

    75cl · £9.00/L
    £6.75
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate Caramel Sea Salt 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Co-op Fairtrade Shiraz 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80

Back to Routine ⏰☕

View all (47)
  • Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Co-op British Red Leicester Cheese 240g

    240g · £10.08/kg
    30% off
    £2.42£3.45
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op 8 Plain Tortilla Wraps

    8pk · £0.21 each
    £1.65
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op Mixed Berry Granola 500g

    500g · £4.34/kg
    30% off
    £2.17£3.10
  • Co-op 24 Wholewheat Biscuits

    24pk · £0.06 each
    30% off
    £1.54£2.20
  • Co-op Porridge Oats 1kg

    1kg · £1.70/kg
    £1.70
  • New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g

    5pk · £0.29 each
    £0.80 off
    £1.45£2.25
  • Hula Hoops Family Pack Crisps 6 x 24g

    6pk · £20.14/kg
    £2.90
  • Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Co-op Seedless Mixed Grapes 500g

    500g · £5.60/kg
    £2.80
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Co-op Mashed Potato 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Co-op Frozen Stonebaked Four Cheese 330g

    330g · £6.36/kg
    £2.10
  • Co-op Smooth Orange Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.59 loyalty card (£1.59/L)
  • Co-op Mexican Menu Fajita Kit 475g

    475g · £5.16/kg
    £2.45

Store Price Match 🥦

View all (48)
  • Co-op Soave Wine 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre

    2L · £0.43/L
    £0.85
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op 2 White Baguettes 300g

    2pk · £0.78 each
    £1.55
  • Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G

    65g · £10.00/kg
    £0.65
  • Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g

    20g · £37.50/kg
    £0.75
  • Co-op Wholemeal Farmhouse Bread 400G

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Kendamil First Infant Milk 1 From Birth 800g

    800g · £16.25/kg
    £13.00
  • Co-op 40 Clear Washproof Plasters

    40pk · £0.04 each
    £1.60
  • Kendamil Follow-On Milk 2 6-12 Months 800g

    800g · £16.25/kg
    £13.00
  • Clearblue Rapid Detection Pregnancy Test, Kit of 1 Test

    1pk · £8.10 each
    £8.10
  • Co-op Bakery Farmhouse White Bread 800G

    800g · £1.63/kg
    £1.30
  • Co-op Bakery Toastie Wholemeal Bread 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Co-op Bakery Farmhouse Wholemeal Bread 800g

    800g · £1.63/kg
    £1.30
  • Co-op Seeded Bread Loaf 800G

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • SMA Pro Follow-on Milk 6 Month+ Ready to Drink 200ml

    200ml · £5.75/L
    £1.15
  • SMA Pro 1 From Birth First Infant Milk 800g

    800g · £17.50/kg
    £14.00
  • Co-op 2 Garlic & Coriander Naan Breads

    260g · £3.27/kg
    £0.85

Sandwiches, Wraps & Soups 🥪

View all (17)
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Co-op Roast Chicken Salad Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Ham & Cheese Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g

    195g · £18.97/kg
    £3.70
  • Co-op Prawn Mayo Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Cheese & Red Onion Sandwich

    1pk · £1.90 each
    £1.90
  • Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Chicken & Bacon Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op All Day Breakfast Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g

    600g · £4.00/kg
    £2.40
  • Co-op Tuna Mayo Sandwich

    1pk · £1.95 each
    £1.95
  • Co-op Irresistible Petits Pois & Smoked Ham Soup 600G

    600g · £4.43/kg
    30% off
    £2.66£3.80
  • Co-op Irresistible Cream of Tomato Soup 600G

    600g · £4.27/kg
    30% off
    £2.56£3.65
  • Co-op Carrot & Coriander Soup 600G

    600g · £4.00/kg
    £2.40
  • Co-op Chunky Vegetable Soup 600G

    600g · £2.80/kg
    30% off
    £1.68£2.40
  • Co-op Cheddar Cheese Sandwich

    1pk · £1.95 each
    £1.95

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • CO-OP - Gilnahirk

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo