Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet
  • Fridge Raiders Grills Satay Skewer 90g (3 x 30g)

    3pk · £26.67/kg
    £2.40
  • Fridge Raiders Chinese BBQ Skewer 90g (3 x 30g)

    3pk · £26.67/kg
    £2.40
  • Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites 70g

    70g · £22.29/kg
    £1.56
  • Pastry Pantry 2 Pack Butter Chicken Slices

    216g · £13.33/kg
    £2.88
  • Smoky Sub Melt 100g

    100g · £28.80/kg
    £2.88
  • Iceland 100g Roast Pork Loin

    100g · £27.00/kg
    £2.70
  • McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • McVitie's Jaffa Cake Original Bars 5 Pack

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • Shaken Udder Top Banana Milkshake 250ml

    250ml · £7.16/L
    £1.79
  • Mars 250ml

    250ml · £7.64/L
    £1.91
  • Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g

    25g · £48.00/kg
    £1.20
  • HARIBO 10 Trick or Treat Mini Bags 160g

    160g · £11.25/kg
    £1.80
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £18.83/kg
    £4.20
  • Jelly Beans 80g

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Vanilla Flavour Marshmallows 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Fangtastic Halloween Creepy Smiler Mask

    £3.00
  • Fang-Tastic 1u Candy Plate

    £1.20
  • Fang-Tastic 1u Scary Door Cover

    £1.20
  • Fangtastic Halloween 15 Spooky Glow Sticks

    15pk · £0.08 each
    £1.20
  • Fang-Tastic 20u STRING Lights

    £1.80
  • Fantastic Halloween 4 Cobweb LED Tealights

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • Fangtastic Halloween Character Drinking Bottle 500ml

    £3.00
  • Fang-Tastic 1u Halloween Make-Up Set

    £3.00
  • Fangtastic Halloween Paint Your Own Skull

    £3.00
  • Fangtastic Halloween Plush Gonk

    £3.00
  • Fangtastic Halloween Paint Your Own Pumpkin

    £3.00
  • Fang-Tastic 1u Halloween Kids Bowl

    £1.20
  • Fang-Tastic 1u Halloween Mini Spinner

    £3.00
  • Fangtastic Halloween Crafts Colour Activity Book Halloween

    £3.00
  • Fang-Tastic 1u Halloween Plush Pumpkin

    £4.80
  • Fang-Tastic 1u Halloween Kids Plate

    £1.20
  • Fangtastic Halloween

    £1.20
  • Galaxy Hot Chocolate Toppings Galaxy Chocolate Drops & Marshmallows 37 g ((2 x 6g ) +25g)

    37g · £48.65/kg
    £1.80
  • Frylight Air Fryer Pure Oil Spray 200ml

    200ml · £15.00/L
    £3.00
  • Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil 500ml

    500ml · £16.80/L
    £8.40
  • Schwartz Smoked Sweet Paprika 40g

    40g · £64.50/kg
    £2.58
  • HAZLEMERE Free Range Goose Fat 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Bisto for Turkey Gravy Granules 190g

    190g · £18.95/kg
    £3.60
  • Iceland 1 Thick Cut Sirloin Steak

    340g · £35.29/kg
    £12.00
  • The Traitors 12 Pack The Round Table Jalapeno Wheel

    288g · £20.83/kg
    £6.00
  • Iceland 300g Halloween Spooky Chicken Shapes

    300g · £8.00/kg
    £2.40
  • Iceland 450g Chocolate Orange Halloween Cheesecake

    450g · £8.00/kg
    £3.60
  • Iceland 400g Ghost and Pumpkins

    400g · £6.00/kg
    £2.40
  • Iceland 12 Pack Slime Mozzarella Sticks

    180g · £13.33/kg
    £2.40
  • Iceland 8 Pack Zombie Eyes Mozzarella Balls

    200g · £12.00/kg
    £2.40
  • Iceland 170g Sirloin Steak

    170g · £35.29/kg
    3 for £14.40
    £6.00
  • View Food Hall Chicken Shack

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo