Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Sweets

  • Barratt Chewy Nougat Multipack 4 x 35g

    4pk · £12.86/kg
    £1.80
  • Cadbury Eclairs Sugar Confectionery 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Fruit-tella Juicy Chews 300g

    300g · £8.00/kg
    £0.60 off
    £2.40£3.00
  • HARIBO Tangfastics Bag 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Bebeto Boo Crew Fruit and Cola Flavour Foamies 130g

    130g · £9.23/kg
    £1.20
  • HARIBO Giant Strawbs 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Barratt Sweet Shop Flumpkins Sour Pumpkin Shape Vanilla Marshmallows 150g

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £8.82/kg
    £1.20
  • Werther's Original Butter Candies 135g

    135g · £11.11/kg
    £1.50
  • HARIBO 10 Trick or Treat Mini Bags 160g

    160g · £11.25/kg
    £1.80
  • HARIBO Chamallows Pink & White 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • MAOAM Stripes 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • Maynards Bassetts Fizzy Fish Jelly 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Barratt Sweet Shop Flumps Originals 150g

    150g · £8.00/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • Skittles Giants Fruit Flavoured Sweets Bag 132g

    132g · £9.09/kg
    £1.20
  • MAOAM Pinballs 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • HARIBO Jelly Babies with Super Juicy Flavours 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • HARIBO Goldbears 175g

    175g · £8.57/kg
    £1.50
  • HARIBO Supermix Bag 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • HARIBO Limited Bear-Edition Starmix 160g

    160g · £7.50/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Swizzels Scrumptious Sweets

    173g · £6.94/kg
    £1.20
  • Sour Patch Kids Original Candy 105g

    105g · £14.29/kg
    £1.50
  • Princess Mallows Pink & White Marshmallows 190g

    190g · £7.89/kg
    £1.50
  • Chooee 200g Cheery Fruttys

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Chooee 200g Disco Stix

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Maynards Bassetts Mini Gems Candy 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Candy Realms Sour Dummies 190g

    190g · £6.32/kg
    £1.20
  • Taveners Mint Humbugs 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Taveners Jelly Babies 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Taveners Liquorice Allsorts 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Taveners Wine Gums 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Chooee 200g Strawberry Super Mix

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Swizzels Squashies Love Hearts Mixed Fruit Flavours 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Candy Realms Candy Watches & Necklaces 102g

    102g · £11.76/kg
    £1.20
  • Candy Realms Meerkat Mayhem 135g

    135g · £8.89/kg
    £1.20
  • Bebeto Fizzy Watermelons Gummy Sweets 150g

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • Haribo Funtasia 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • HARIBO Zingfest 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Strawberry Flavour Gummy Body Parts 100g

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • Gummy Eyeballs Strawberry Flavour 100g

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • Swizzels Sour Atomix Refreshers Sour Fruit Flavour Chews 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Maynards Bassetts Wine Gums Candy 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Kato Mito Karlek Swedish Style Candy 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Kato Mito Gladje Swedish Style Candy 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Chupa Chups The Best of 10 Assorted Flavour Lollipops 120g

    120g · £12.50/kg
    £1.50
  • HARIBO Starmix Multipack Bag 176g

    176g · £10.23/kg
    £1.80
  • Bebeto Fruity Twists Fruit Mix Soft Sweets 180g

    180g · £6.67/kg
    £1.20
  • View all (96)

Chocolate

  • Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £16.13/kg
    £2.58
  • Cadbury 5pk Twirl

    107.5g · £22.33/kg
    £2.40
  • Kitkat Milk Chocolate 128g

    4pk · £14.06/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x18g Dairy Milk Little Bars

    72g · £25.00/kg
    £1.80
  • Kinder 8pk Chocolate

    100g · £19.80/kg
    £1.98
  • Lion Limited Edition Peanut Bars 4 x 31g (124g)

    4pk · £14.52/kg
    £1.80
  • Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 4 x 30g

    4pk · £5.38/kg
    £2.58
  • Cadbury 4x22g Fudge

    88g · £20.45/kg
    £1.80
  • Aero Peppermint Chocolate 108g

    4pk · £18.33/kg
    £0.36 off
    £1.98£2.34
  • Daim 3pk .

    84g · £23.57/kg
    £1.98
  • Kinder Bueno Milk and Hazelnuts 3 x 43g (129g)

    3pk · £20.00/kg
    £2.58
  • Bounty Coconut Multipack Chocolate Bar 4 x 57g

    4pk · £2.83/kg
    £2.58
  • Frys 3pk Turkish Delight

    153g · £12.94/kg
    £1.98
  • Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £4.03/kg
    £2.58
  • Milkybar 72g (6 x 12g)

    6pk · £25.00/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x19.5g Caramel Freddo

    78g · £23.08/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x18g Freddo

    72g · £25.00/kg
    £1.80
  • Kinder 6pk Snack Bar

    126g · £17.62/kg
    £2.22
  • Toffee Crisp Bars 4 x 31g (124g)

    4pk · £14.52/kg
    £1.80
  • Cadbury Twirl Bars 9 x 21.5g (193.5g)

    9pk · £15.50/kg
    £3.00
  • Cadbury 4pk Boost

    126g · £19.05/kg
    £2.40
  • Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g

    8pk · £1.74/kg
    £3.84
  • Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g

    8pk · £1.74/kg
    £3.84
  • Cadbury 4pk Dairy Milk

    108.8g · £22.06/kg
    £2.40
  • Cadbury 4pk Wispa

    94.8g · £25.32/kg
    £2.40
  • Cadbury 4pk Crunchie

    104g · £23.08/kg
    £2.40
  • Kinder Chocolate Small Bars Multipack 24 x 12.5g (300g)

    24pk · £17.00/kg
    £5.10
  • Galaxy Multipack Chocolate Bars 4 x 42g

    4pk · £3.84/kg
    £2.58
  • Cadbury 4x21.5g Curly Wurly

    86g · £20.93/kg
    £1.80
  • Cadbury 7x37.3g Double Decker

    261.1g · £11.49/kg
    £3.00
  • Cadbury 7x23.7 Wispa

    165.9g · £18.08/kg
    £3.00
  • Cadbury 7x27.2g Dairy Milk

    190.4g · £15.76/kg
    £3.00
  • Kinder Milk & Hazelnuts Bueno Bars 5 x 43g

    5pk · £16.19/kg
    £3.48
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars 10 x 18g (180g)

    10pk · £20.00/kg
    £3.60
  • Cadbury 10x18g Freddo

    180g · £20.00/kg
    £3.60
  • Milky Way Mulitpack Chocolate Bars 10 x 21.5g

    10pk · £1.79/kg
    £3.84
  • Munchies 104g

    104g · £20.19/kg
    £2.10
  • Cadbury 175g Caramel Nibbles

    175g · £17.14/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Rolo Milk Chocolate & Caramel Multipack 41.6g 4 Pack

    4pk · £11.90/kg
    £0.36 off
    £1.98£2.34
  • Maltesers Milk Chocolate Box 185g

    185g · £19.46/kg
    £3.60
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g

    310g · £22.26/kg
    £6.90
  • Celebrations Milk Chocolate Pouch 325g

    325g · £14.77/kg
    £4.80
  • Quality Street Favourites Creme Selection 281g

    281g · £18.15/kg
    £5.10
  • Terry's Chocolate Orange Minis Exploding Candy 105g

    105g · £15.43/kg
    £1.62
  • Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g

    158g · £18.99/kg
    £3.00
  • Milkybar 80g

    80g · £26.25/kg
    £2.10
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g

    185g · £20.43/kg
    £3.78
  • Daim Mini Chocolate Bag 200g

    200g · £15.00/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Poppets Milk Choc Coated Chewy Toffee 100g

    100g · £12.00/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Smarties 105g

    105g · £20.00/kg
    £2.10
  • View all (128)

  • View Dairy

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo