Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet
  • Premium 2kg Ice Cubes

    2kg · £0.60/kg
    £1.20
  • Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 400g

    460ml · £10.30/L
    £2.16 off
    £4.74£6.90
  • Ben & Jerry's Phish Food Ice Cream Tub 465 ml

    465ml · £9.68/L
    £2.10 off
    £4.50£6.60
  • Heartbrand Wall's Soft Scoop Ice Cream Dessert Vanilla 1.8 L

    1.8L · £1.60/L
    £0.42 off
    £2.88£3.30
  • Ben & Jerry's Cookie Dough Ice Cream Tub 465ml

    465ml · £9.68/L
    £2.10 off
    £4.50£6.60
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie Ice Cream Tub 465 ml

    465ml · £9.68/L
    £2.10 off
    £4.50£6.60
  • Oreo Ice Cream with Oreo Cookie Pieces 425ml

    425ml · £4.94/L
    £2.10 off
    £2.10£4.20
  • Iceland 900ml Caramel Swirl Ice Cream

    900ml · £3.33/L
    £3.00
  • Lotus Biscoff with Biscoff Pieces 425ml

    425ml · £4.94/L
    £2.10 off
    £2.10£4.20
  • Dale Farm Vanilla Ice Cream Sliceables 1L

    1L · £3.60/L
    £3.60
  • Galaxy Vanilla & Chocolate Ice Cream 4 x 46.9ml (187.6ml)

    4pk · £18.50/L
    £3.47
  • Dale Farm Raspberry Ripple 1 Litre

    1L · £3.60/L
    £3.60
  • Iceland 2l Neapolitan Soft Scoop

    2L · £1.20/L
    £2.40
  • Bounty Chocolate & Coconut Ice Cream Bars 4pk

    4pk · £17.32/L
    £3.47
  • Iceland Rainbow Lollies 325g (5 x 65g)

    5pk · £5.54/L
    £1.80
  • Magnum Signature Pistachio Ice Cream Sticks 3x 90 ml

    270ml · £18.89/L
    £5.10
  • Rowntree's Fruit Pastilles 4 x 65ml (260ml)

    4pk · £11.54/L
    £3.00
  • Snickers Chocolate Peanut Ice Cream Bars 4pack (4 x 45.6g)

    4pk · £13.42/L
    £2.70
  • Iceland Non Pmp 8pk Milk Lollies

    280ml · £6.43/L
    £1.80
  • Mars Chocolate Caramel Ice Cream Bars 4pk (4 x 40g)

    4pk · £13.64/L
    £0.77 off
    £2.70£3.47
  • Heartbrand Twister Mini Pineapple Ice Lolly 6x 50 ml

    300ml · £11.00/L
    2 for £4.80
    £3.30
  • Iceland 6 Pack Assorted Splits Ice Lollies

    438ml · £4.11/L
    £1.80
  • Iceland 6 Pack Cola Bottle Lollies

    360ml · £5.00/L
    £1.80
  • Dale Farm 8 Pear Picking Porky Super Family Pack 440ml

    440ml · £9.55/L
    £4.20
  • Dale Farm 8 Polly Pineapple Super Family Pack 440ml

    440ml · £9.55/L
    £4.20
  • Fab Strawberry Ice Lollies 6x58ml

    6pk · £4.31/L
    £1.50 off
    £1.50£3.00
  • Solero Ice Cream Sticks Exotic 3x 90 ml

    270ml · £12.22/L
    £3.30
  • Rowntree's Watermelon 4 x 73ml (292ml)

    4pk · £10.27/L
    £3.00
  • Wall's Mini Calippo Orange and Lemon-Lime Ice Lollies 5 x 80ml

    5pk · £8.25/L
    2 for £4.80
    £3.30
  • Dale Farm Fruit Blasts 3 x 92g (276g)

    270ml · £17.56/L
    £4.74
  • Iceland 4 Majestics Almond Milk Chocolate 306 g (4 x 76.5 g)

    440ml · £5.45/L
    £2.40
  • Iceland 8 Pack Choc Ices

    560ml · £4.29/L
    £2.40
  • Cadbury Dairy Milk Mint Ice Cream 4 x 90ml (360ml)

    4pk · £15.00/L
    £5.40
  • Iceland Majestics Mini Ice Creams 306g (6 x 38g; 2 x 39g)

    440ml · £9.55/L
    £4.20
  • Nobbly Bobbly Strawberry & Chocolate Nobbly Ice Lolly 4 x 60ml

    4pk · £6.25/L
    £1.50 off
    £1.50£3.00
  • Cadbury Crunchie Blast Ice Cream 4 x 90ml (360ml)

    4pk · £15.00/L
    £5.40
  • Cadbury Dairy Milk Ice Creams 4 x 90ml (360ml)

    4pk · £15.00/L
    £5.40
  • Iceland Majestics Belgian Milk Chocolate 4 x 120ml (480ml)

    4pk · £5.00/L
    £2.40
  • Iceland Majestics Belgian White Chocolate 4 x 120ml (480ml)

    4pk · £5.00/L
    £2.40
  • Dale Farm 8 Joker Super Family Pack 440ml

    440ml · £10.50/L
    £4.62
  • Dale Farm 8 Choc Pop Super Family Pack 544ml

    544ml · £8.49/L
    £4.62
  • Iceland Majestics 3 Billionaire's White Chocolate Sticks 210g

    255ml · £12.47/L
    £3.18
  • Magnum Almond Ice Cream Sticks 3x 100 ml

    300ml · £8.00/L
    £1.80 off
    £2.40£4.20
  • Magnum White Chocolate Ice Cream Sticks 3x 100 ml

    300ml · £8.00/L
    £1.80 off
    £2.40£4.20
  • Magnum Classic Ice Cream Sticks 3x 100 ml

    300ml · £8.00/L
    £1.80 off
    £2.40£4.20
  • Oreo 6 Ice Cream Mini Sandwich with Oreo Cookie Pieces 330ml

    6pk · £1.52/L
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Oreo Ice Cream Sandwiches 280g

    4pk · £9.55/L
    £4.20
  • Lotus Biscoff Sticks 4 x 360ml

    360ml · £11.67/L
    £4.20
  • Lotus Biscoff Sandwiches 320ml

    320ml · £13.13/L
    £4.20
  • Feast Chocolate & Hazelnut Ice Cream Sticks 4x 90 ml

    360ml · £6.67/L
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • View all (65)

  • View Crisps Snacks & Biscuits

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo