Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Chilled Meals

  • Daily Bake Chicken Dinner 400g

    400g · £9.75/kg
    £3.90

Tubbed Salads

  • S:a:l:a:d:s Tomato & Herb Pasta 200g

    200g · £13.50/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Luxury 330g Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 295g Cheese Coleslaw

    295g · £9.15/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Luxury 330g Reduced Fat Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 440g Creamy Coleslaw

    440g · £6.14/kg
    £2.70
  • Island Salads Mexican Coleslaw 300g

    300g · £8.00/kg
    £2.40
  • Island Salads Coleslaw Salad 200g

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Iceland 200g Red Pepper Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 100g Garlic & Herb Dip

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • Iceland . 4pk Classic Dip Selectn

    400g · £7.80/kg
    £3.12
  • Iceland 210g Tex Mex Dip Selectn

    210g · £11.43/kg
    £2.40
  • Chovi Allioli Creamy & Versatile Garlic Dip 180ml

    180ml · £11.67/L
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 200g Sour Cream&chiv Dip

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 200g Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 200g Onion & Garlic Dip

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 250g Beetroot Salad

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Island Salads Potato & Bacon Salad 300g

    300g · £8.00/kg
    £2.40
  • Iceland 300g Nacho Cheese Pasta

    300g · £9.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 250g Bbq Chicken Pasta

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70

Cooked Meats

  • Cooked Meat Deal Mustard Ham Trimmings 275g

    275g · £9.60/kg
    £2.64
  • Young's 16 Seafood Sticks 200g

    200g · £11.10/kg
    5 for £6
    £2.22
  • Deli Speciale French Garlic Sausage 80g

    80g · £19.50/kg
    £1.56
  • Deli Speciale Pepperoni Slices 55g

    55g · £21.82/kg
    £1.20
  • Deli Speciale Chorizo Slices 55g

    55g · £21.82/kg
    £1.20
  • Deli Speciale German Style Salami 55g

    55g · £21.82/kg
    £1.20
  • Deli Speciale Italian Style Salami 50g

    50g · £24.00/kg
    £1.20
  • Iceland Egg Mayonnaise Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Chicken Tikka 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 225g Cheese & Bacon Deli Filler

    225g · £10.67/kg
    £2.40
  • Premier Deli 3 Corned Beef Slices 80g

    80g · £22.50/kg
    £1.80
  • Peperami Firestick 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami The Original Lunchbox Minis 10 x 10g (100g)

    10pk · £24.00/kg
    £2.40
  • Peperami Hot 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami The Original 10 x 20g (200g)

    10pk · £30.00/kg
    £6.00
  • Peperami Limited Edition Doritos BBQ Sweet Tang Flavour 100g (5 x 20g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami Limited Edition Doritos BBQ Sweet Tang Flavour 10g

    10g · £240.00/kg
    £2.40
  • Deli Co 10 Crumbed Lean Ham Slices 200g

    200g · £15.00/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Iceland 4 Pack Sliced Thick Gammon Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Billy Bear 6 Slices 90g

    90g · £18.00/kg
    £1.62
  • Deli Co 5 Crumbed Lean Ham Slices 90g

    90g · £13.33/kg
    £1.20
  • Henry Denny & Sons 8 Slices Crumbed Ham 90g

    90g · £18.00/kg
    £1.62
  • Iceland 100g Roast Pork Loin

    100g · £27.00/kg
    £2.70
  • Iceland 100g Finely Sliced Honey Roast Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Cooked Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Smoked Ham

    100g · £22.50/kg
    £2.25
  • Deli Co 5 Cooked Lean Ham Slices 90g

    90g · £13.33/kg
    £1.20
  • Deli Co 5 Honey Cured Lean Ham Slices 90g

    90g · £13.33/kg
    £1.20
  • Iceland 7 Slice Extra Free Peppered Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 4 Slices Pork & Egg Roll 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
  • Iceland 4 Pork & Stuffing Roll Slices 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
  • Iceland 8 Slices Honey Roast Ham

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Iceland 18 Slice Cooked Ham

    180g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 8sl Cooked Ham

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Deli Speciale French Torchon Ham 200g

    200g · £18.00/kg
    £3.60
  • Iceland 400g Wafer Thin Cooked Ham

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Iceland 50 Slices Wafer Thin Honey Roast Ham

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Iceland 210g Wafer Thin Cooked Ham

    210g · £11.43/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 120g Wafer Thin Smoked Ham

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Iceland 120g Wafer Thin Honey Roast Ham

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Iceland 120g Wafer Thin Cooked Ham

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Henry Denny & Sons 10 Pork, Onion & Tomato Slices 90g

    90g · £16.67/kg
    £1.50
  • Henry Denny & Sons Ham & Chicken 10 Slices 90g

    90g · £16.67/kg
    £1.50
  • Cookstown Crumbed 8 Ham Slices 90g

    90g · £16.67/kg
    £1.50
  • Cookstown 8 Cooked Ham Slices 90g

    90g · £16.67/kg
    £1.50
  • Henry Denny & Sons 8 Cooked Ham Slices 90g

    90g · £16.67/kg
    £1.50
  • Cookstown Crumbed Deli Style 16 Ham Slices Family Pack 320g

    320g · £13.13/kg
    £4.20
  • Iceland 130g BBQ Chicken Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • View all (79)

Rustlers

  • Rustlers Cheese Burger with Our Tomato Sauce 111g

    111g · £10.81/kg
    £1.20
  • Rustlers The Mighty Double Decker 237g

    237g · £15.19/kg
    £3.60
  • Rustlers The Juicy BBQ Rib with Our Smokey BBQ Sauce 157g

    157g · £19.11/kg
    £3.00
  • Rustlers The Ultimate Chicken Sandwich 150g

    150g · £20.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Rustlers The Champion Southern Fried Chicken Sub 158g

    158g · £18.99/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Rustlers Hot Dog 146g

    146g · £16.44/kg
    £2.40
  • Rustlers All Day Breakfast Sausage Muffin 155g

    155g · £19.35/kg
    £3.00
  • Flemmings The Classic Chicken Burger 119.5g

    119.5g · £12.55/kg
    £1.50
  • Flemmings Cheese Burger 130.5g

    130.5g · £11.49/kg
    £1.50
  • Rustlers BBQ Burger with Our BBQ Sauce 98g

    98g · £15.31/kg
    £1.50
  • Flemmings 1 American Style Hotdog 118,5g

    118.5g · £12.66/kg
    £1.50
  • Rustlers Simply Good Breakfast Bap with Our Tomato Sauce 99g

    99g · £15.15/kg
    £1.50
  • Rustlers The Essential Cheese Burger with Our Rich Tomato Relish 166g

    166g · £18.07/kg
    £3.00

Chilled Snacks

  • Pastry Pantry 2 Pack Steak Bakes

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Tasty Foods Tasty Sauces Spicy Chinese Curry Sauce Paste 325g

    325g · £9.23/kg
    £3.00
  • Tasty Foods Tasty Sauces Chinese Curry Sauce Paste 325g

    325g · £9.23/kg
    £3.00
  • Ginsters Peppered Steak Slice 170g

    170g · £15.88/kg
    3 for £6
    £2.70
  • TS Foods The Stuffing Company Savoury Breadcrumb Stuffing 283g

    283g · £7.84/kg
    £2.22
  • Pastry Pantry 6 Pack Sausage Rolls

    324g · £8.89/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Wall's 2 Pork Sausage Rolls 160g

    160g · £11.25/kg
    5 for £6
    £1.80
  • McColgan's 4 Large Sausage Rolls 240g

    240g · £7.50/kg
    £1.80
  • Pastry Pantry 2 Pack Butter Chicken Slices

    216g · £13.33/kg
    £2.88
  • Pastry Pantry 2 Pack Ham & Cheese Slices

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pastry Pantry 2 Pack Chicken & Mushroom Slices

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pukka Steak Slice 117g

    117g · £15.38/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Ginsters Cornish Pasty Original 227g

    227g · £11.89/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Pastry Pantry 20 Pack Cocktail Sausages Rolls

    288g · £10.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pukka Pork Sausage Roll 130g

    130g · £13.85/kg
    £1.80
  • Iceland 23 Pack Smoky BBQ Chicken Balls

    161g · £17.89/kg
    £2.88
  • McColgan's Cottage Pie 190g

    190g · £14.21/kg
    £2.70
  • Delicatessen Fine Eating Tikka Bites 200g

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • 10 Pack Mini Chicken Satay Skewers

    100g · £28.20/kg
    3 for £6
    £2.82
  • 10 Pack Chicken Satay Mini Bites

    100g · £28.20/kg
    3 for £6
    £2.82
  • 55g Chicken Satay Skewer With BBQ Dip

    55g · £27.27/kg
    5 for £6
    £1.50
  • 55g Chicken Satay Skewer & Sweet Chilli Dip

    55g · £27.27/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Woody's Deli Snacks Chicken Satay Skewers 56g

    56g · £26.79/kg
    £1.50
  • Iceland 2 Pack Scotch Eggs

    226g · £9.29/kg
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 200g Pork Cocktail Sausages

    200g · £12.00/kg
    £2.40
  • McColgan's Steak & Gravy Pie 500g

    500g · £9.60/kg
    £4.80
  • Bells 2 Scotch Pies

    2pk · £1.05 each
    £2.10
  • Bells 2 Steak & Gravy Pies

    2pk · £1.65 each
    £3.30
  • McColgan's Chicken & Ham Pie 500g

    500g · £9.60/kg
    £4.80
  • McColgan's Mince & Onion Pie 500g

    500g · £9.60/kg
    £4.80
  • McColgan's Mince & Onion Pie 190g

    190g · £15.79/kg
    £3.00
  • Wall's 6 Mini Pork Pies 300g

    300g · £10.60/kg
    3 for £6
    £3.18
  • 5 Chicken Satay Skewers with a Tomato Ketchup Dip 55g

    55g · £27.27/kg
    £1.50
  • Delicatessen Fine Eating Swedish Style Meatballs 200g

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Tasty Foods Pepper Sauce 200g

    200g · £9.55/kg
    £1.91
  • Pastry Pantry 2 Pack Chicken Tikka Slices

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 2 Pack All Day Breakfast Scotch Eggs

    226g · £13.27/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Pastry Pantry 375g Cheese & Bacon Quiche

    375g · £8.16/kg
    £3.06

Offers

  • S:a:l:a:d:s Tomato & Herb Pasta 200g

    200g · £13.50/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Luxury 330g Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 295g Cheese Coleslaw

    295g · £9.15/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Luxury 330g Reduced Fat Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 200g Red Pepper Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Chovi Allioli Creamy & Versatile Garlic Dip 180ml

    180ml · £11.67/L
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 200g Sour Cream&chiv Dip

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 200g Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 200g Onion & Garlic Dip

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 250g Beetroot Salad

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Young's 16 Seafood Sticks 200g

    200g · £11.10/kg
    5 for £6
    £2.22
  • Iceland Egg Mayonnaise Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Chicken Tikka 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Peperami Firestick 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami Hot 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami Limited Edition Doritos BBQ Sweet Tang Flavour 100g (5 x 20g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Deli Co 10 Crumbed Lean Ham Slices 200g

    200g · £15.00/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Iceland 4 Pack Sliced Thick Gammon Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Finely Sliced Honey Roast Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Cooked Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 7 Slice Extra Free Peppered Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 18 Slice Cooked Ham

    180g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 210g Wafer Thin Cooked Ham

    210g · £11.43/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 130g BBQ Chicken Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 100g Finely Sliced Roast Chicken

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Roast Chicken & Stuffing

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 4 Roast Chicken Slices 80g

    80g · £18.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Iceland 130g Tikka Chicken Breast Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g

    3pk · £29.33/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Fridge Raiders Smoky BBQ Chicken Bites 3 x 22.5g

    3pk · £29.33/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 70g

    70g · £21.43/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Iceland 370g Roasted Chkn Drumstk

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 270g Chinese Chicken Wings

    270g · £11.56/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 100g Italian Style Sub Melt

    100g · £28.80/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Bernard Matthews Wafer Thin Turkey Ham Slices 90g

    90g · £16.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Bernard Matthews 4 Roast Turkey Slices 80g

    80g · £18.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Iceland 5sl Roast Turkey

    80g · £33.75/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Deli Speciale Olives with Salad Cheese 150g

    150g · £19.20/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Deli Speciale German Salami & Smoked Cheese 90g

    90g · £32.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Rustlers The Ultimate Chicken Sandwich 150g

    150g · £20.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Rustlers The Champion Southern Fried Chicken Sub 158g

    158g · £18.99/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Pastry Pantry 2 Pack Steak Bakes

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Ginsters Peppered Steak Slice 170g

    170g · £15.88/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Pastry Pantry 6 Pack Sausage Rolls

    324g · £8.89/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Wall's 2 Pork Sausage Rolls 160g

    160g · £11.25/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Pastry Pantry 2 Pack Ham & Cheese Slices

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pastry Pantry 2 Pack Chicken & Mushroom Slices

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pukka Steak Slice 117g

    117g · £15.38/kg
    5 for £6
    £1.80
  • View all (64)

  • View Yoghurts & Desserts

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo