Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Iceland - Shankill Road

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Exclusive Brands
  • Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
  • Dairy
  • Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
  • Bakery
  • Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
  • Toiletries
  • Baby & Infant
  • Household
  • Pet

Offers (767)

  • 0

    Activia Peach Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg

    £1.71 off

    £1.71

    £3.42

  • 0

    Activia Rhubarb Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £3.72/kg

    £1.71 off

    £1.71

    £3.42

  • 0

    Activia Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg

    £1.71 off

    £1.71

    £3.42

  • 0

    Aunt Bessie's 2 Golden Giant Yorkshires 230g

    230g · £6.52/kg

    £1.50 off

    £1.50

    £3.00

  • 0

    Birds Eye 22 Chicken Dippers 403g

    403g · £6.70/kg

    £2.70 off

    £2.70

    £5.40

  • 0

    Birds Eye 4 Chicken Quarter Pounders 454g

    454g · £7.27/kg

    £3.30 off

    £3.30

    £6.60

  • 0

    Birds Eye 8 Chicken Burgers 400g

    400g · £7.88/kg

    £3.15 off

    £3.15

    £6.30

  • 0

    Birds Eye 8 The Original Potato Waffles 454g

    454g · £5.29/kg

    5 for £6

    £2.40

  • 0

    Birds Eye Steamfresh Creamy Cheese Pasta Steam Whole Bag 400g

    400g · £5.25/kg

    £2.10 off

    £2.10

    £4.20

  • 0

    Fab Strawberry Ice Lollies 6x58ml

    6pk · £4.31/L

    £1.50 off

    £1.50

    £3.00

  • 0

    Lotus Biscoff with Biscoff Pieces 425ml

    425ml · £4.94/L

    £2.10 off

    £2.10

    £4.20

  • 0

    McCain Air Fryer Quick & Crispy Deep Ridge Crinkle 750g

    750g · £3.00/kg

    £2.25 off

    £2.25

    £4.50

  • 0

    McCain Air Fryer Quick & Crispy French Fries 750g

    750g · £3.00/kg

    £2.25 off

    £2.25

    £4.50

  • 0

    Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.30 each

    £1.50 off

    £1.50

    £3.00

  • 0

    Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.28 each

    £1.65 off

    £1.65

    £3.30

  • 0

    Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each

    £1.65 off

    £1.65

    £3.30

  • 0

    Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.30 each

    £1.80 off

    £1.80

    £3.60

  • 0

    Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.30 each

    £1.80 off

    £1.80

    £3.60

  • 0

    Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each

    £1.80 off

    £1.80

    £3.60

  • 0

    Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.28 each

    £1.65 off

    £1.65

    £3.30

  • View all (767)

Month End Madness!

View all (39)
  • Clover 1kg

    1kg · £5.10/kg
    2 for £6
    £5.10
  • Dairylea 6pk Jumbo Dunkers

    246g · £16.10/kg
    2 for £6
    £3.96
  • Dairylea Dunkers Ritz Cheese Snacks 6 x 43g

    6pk · £15.35/kg
    2 for £6
    £3.96
  • Activia Peach Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Rhubarb Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Heinz Baked Beans 4 x 415g

    415g · £7.23/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Heinz No Added Sugar Baked Beans in a Rich Tomato Sauce 4 x 415g

    415g · £7.23/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • HP Brown Sauce 600g

    600g · £5.00/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g

    775g · £3.87/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Salad Cream Original 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz Barbecue Sauce 570ml

    570ml · £5.26/L
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz 700g Tomato Ketchup

    700g · £4.29/kg
    £1.38 off
    £3.00£4.38
  • Heinz Light Mayonnaise 815g

    815g · £3.68/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Salad Cream Light 30% Less Fat 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Kellogg's Frosties 470g

    470g · £6.38/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Kellogg's Corn Flakes 670g

    670g · £4.48/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g

    20pk · £13.64/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers Quavers Cheese Flavour Potato Snacks Cheesy Variety Pack 20 x 16g

    20pk · £14.06/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 20 x 18g

    20pk · £12.50/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10

Back To School!

View all (128)
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.30 each
    £1.50 off
    £1.50£3.00
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • 7 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)

    5pk · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • ROBINSONS Summer Fruits 1 Litre

    1L · £2.40/L
    2 for £3.60
    £2.40
  • Yazoo Strawberry Milk Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £3.60
    £2.52
  • Yazoo Chocolate Milk Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £3.60
    £2.52
  • Happy Monkey Strawberry & Banana Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Yazoo Banana Milk Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £3.60
    £2.52
  • Robinsons 66ml Orange Mini

    66ml · £50.00/L
    2 for £5.40
    £3.30
  • Robinsons 66ml Apple & Blackcurrant Mini

    66ml · £50.00/L
    2 for £5.40
    £3.30
  • Robinsons 66ml Summer Fruits Mini

    66ml · £50.00/L
    2 for £5.40
    £3.30
  • Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Bernard Matthews 4 Roast Turkey Slices 80g

    80g · £18.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Bernard Matthews 4 Roast Chicken Slices 80g

    80g · £18.00/kg
    5 for £6
    £1.44

Viral Picks & Customer Favourites!

View all (10)
  • Myprotein 350g Chicken Korma With Rice

    350g · £14.57/kg
    3 for £14.40
    £5.10
  • Myprotein 350g Chicken Carbonara

    350g · £14.57/kg
    3 for £14.40
    £5.10
  • Myprotein 350g Mango & Habanero Chicken With Rice

    350g · £14.57/kg
    3 for £14.40
    £5.10
  • Slimming World 550g Tomato & Mozzarella Pasta

    550g · £10.36/kg
    3 for £15
    £5.70
  • Myprotein 375g Chicken Korma

    375g · £15.20/kg
    2 for £10.80
    £5.70
  • Myprotein 375g Takeaway Hot Chicken Tikka Masala

    375g · £15.20/kg
    2 for £10.80
    £5.70
  • Myprotein 375g Char Siu Honey Chicken

    375g · £15.20/kg
    2 for £10.80
    £5.70
  • Iceland 20 Pack Breaded Chicken Goujons (Non Flashed)

    320g · £9.38/kg
    3 for £6
    £3.00
  • McCain Naked Oven Chips Straight Cut 550g

    550g · £4.36/kg
    5 for £6
    £2.40
  • Whitby Seafoods Mini Fish Goujons 140g

    140g · £19.29/kg
    5 for £6
    £2.70

Traitors - Who Can You Trust?

View all (84)
  • Bernard Matthews 6 Cheesy Hamwich 345g

    345g · £7.83/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 7 Chicken Dinosaurs 350g

    350g · £7.71/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews Chicken Mini Kievs 295g

    295g · £9.15/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 6 Golden Chicken Drummers 300g

    300g · £9.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 200g Red Pepper Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 7 Slice Extra Free Peppered Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Cooked Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 6 Roast Chicken

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 4 Pack Sliced Thick Gammon Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Finely Sliced Honey Roast Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Finely Sliced Roast Chicken

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Tuna & Sweetcorn Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Chicken Tikka 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 130g Tikka Chicken Breast Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pastry Pantry 2 Pack Steak Bakes

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 370g Roasted Chkn Drumstk

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 225g Chicken & Stuffing Deli Filler

    225g · £10.67/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 130g BBQ Chicken Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 18 Slice Cooked Ham

    180g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.40

Protein Picks!

View all (60)
  • Iceland 270g Chinese Chicken Wings

    270g · £11.56/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 130g Cooked Chicken Breast Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 5sl Roast Turkey

    80g · £33.75/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Chicken Tikka 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 370g Barbecue Chicken Drumsticks

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 370g Roasted Chkn Drumstk

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Müller Myprotein Chocolate Flavor Mousse 200g

    200g · £15.00/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Müller Myprotein Vanilla Flavour Pudding 200g

    200g · £11.70/kg
    5 for £6
    £2.34
  • Arla Protein Blueberry 200g

    200g · £8.70/kg
    5 for £6
    £1.74
  • Arla Protein Strawberry 200g

    200g · £8.70/kg
    5 for £6
    £1.74
  • Müller Myprotein Salted Caramel Flavor Mousse 200g

    200g · £15.00/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Müller Myprotein Cookies & Cream Flavour Mixers 140g

    140g · £12.86/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Müller Myprotein Strawberries & Cream Flavour Mixers 140g

    140g · £12.86/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Müller Myprotein Chocolate Flavour Pudding 200g

    200g · £11.70/kg
    5 for £6
    £2.34
  • Nomadic Clusters Yogurt & Oats & Strawberry 169g

    169g · £11.72/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Wheyhey 200g Strawberry Yogurt

    200g · £7.50/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Nomadic Clusters Yogurt & Oats & Double Choc 169g

    169g · £11.72/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    800g · £5.63/kg
    2 for £4.80
    £4.50
  • Philadelphia 3pk Philidelphia Cheese Dippe

    126g · £19.05/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52

Trending Now!

  • Iceland 227g Rump Steak

    227g · £26.43/kg
    3 for £14.40
    £6.00
  • Iceland 240g Thin Cut Beef Sizzle Steaks

    240g · £22.50/kg
    3 for £14.40
    £5.40

Food Hall Chicken Shack

View all (11)
  • Iceland 600g Southern Fried Chicken Popsters

    600g · £7.00/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland Takeaway 500g Southern Fried Boneless Thighs

    500g · £9.60/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 450g Southern Fried Crsp Shrd Ch

    450g · £10.67/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Southern Fried Chicken Drumsticks 600g

    600g · £7.50/kg
    3 for £12
    £4.50
  • Iceland Southern Fried Crunchy Coated Chicken Strips 500g

    500g · £9.60/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 475g Southern Fried Chicken Chunks

    475g · £10.11/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Southern Fried Chicken Wings 600g

    600g · £7.50/kg
    3 for £12
    £4.50
  • Pepsi Max Cherry 1.25 Litres

    1.25L · £1.58/L
    2 for £3
    £1.98
  • Pepsi Max 1.25 Litres

    1.25L · £1.58/L
    2 for £3
    £1.98
  • Iceland Luxury 330g Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 875g Mini Corn Cobs

    875g · £2.74/kg
    3 for £6
    £2.40

Food Hall Burger Night

View all (7)
  • Iceland 4 Pack Crispy Chicken Burgers

    400g · £10.50/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland 4 Pack Spicy Chicken Burgers

    400g · £10.50/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland 4 Pack Cajun Chicken Burgers

    400g · £10.50/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland 40 Pack Crispy Chicken Nuggets

    840g · £5.71/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 10 Pack Mature Cheddar 10 Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 10 Pack Mild Cheddar Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 4 Quarterpounder Burgers

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40

Food Hall The Big Slice

  • Ben & Jerry's Cookie Dough Ice Cream Tub 465ml

    465ml · £9.68/L
    £2.10 off
    £4.50£6.60
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie Ice Cream Tub 465 ml

    465ml · £9.68/L
    £2.10 off
    £4.50£6.60
  • Iceland 320g Mozzarella & Cheddar Balls

    320g · £9.38/kg
    3 for £6
    £3.00

Food Hall China Town

View all (4)
  • Iceland Chicken Fried Rice 350g

    350g · £8.57/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chinese Style Chicken Curry 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Sweet & Sour Chicken 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Chow Mein 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00

Food Hall Curry Classics

View all (6)
  • Iceland Chicken Tikka Masala 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Korma 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Creamy Butter Chicken 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Jalfrezi 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Extra Hot Chicken Tikka Masala 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Biryani 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00

Chilled 2 For £4.80

View all (21)
  • Iceland 100% Pressed Apple Juice 1 Litre

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Don Simon Mango Passionfruit Smoothie 1L

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Happy Monkey Strawberry & Banana Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 100% Pure Squeezed Orange Juice 1 Litre

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Rustlers The Champion Southern Fried Chicken Sub 158g

    158g · £18.99/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Rustlers The Ultimate Chicken Sandwich 150g

    150g · £20.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland North'n Ireland 10 Pack Mixed Sized Eggs

    2 for £4.80
    £2.52
  • Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    8pk · £5.63/kg
    2 for £4.80
    £4.50
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.64/L
    2 for £4.80
    £2.64
  • Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    800g · £5.63/kg
    2 for £4.80
    £4.50
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Alpro Soya Plant-Based Chilled Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Donnelly Fresh Funsize Red Apples 750g

    750g · £3.60/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Donnelly Fresh Funsize Pears 750g

    750g · £3.60/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Donnelly Fresh Season's Best 3 Nectarines

    3pk · £0.86 each
    2 for £4.80
    £2.58
  • Müller Corner Strawberry, Peach & Apricot Family Pack 4 x 136g (544g)

    4pk · £5.85/kg
    2 for £4.80
    £3.18
  • Müller Rice 4 x 170g (680g)

    4pk · £4.85/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Müller Rice Apple Vanilla Custard 4 x 170g (680g)

    4pk · £4.85/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Müller Bliss Whipped Greek Style Lemon Meringue Pie Inspired 400g (4 x 100g)

    4pk · £9.00/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Muller Corner 4 Pack Crunch

    496g · £6.41/kg
    2 for £4.80
    £3.18

Grocery 2 For £4.80

View all (17)
  • Furocity 60g Chocolate Orange Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Furocity 60g Caramel Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Furocity 60g Brownie Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Heinz Tomato Ketchup Zero Added Sugar & Salt 400ml

    400ml · £9.00/L
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Brown Sauce 450g

    450g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz Salad Cream Original 425g

    425g · £8.47/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 315g

    315g · £11.43/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Fruity 470g

    470g · £7.66/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Honey BBQ Sauce 465g

    465g · £7.74/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g

    285g · £10.53/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Nando's Peri-Ketchup 280g

    280g · £10.71/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Blue Dragon Reduced Sugar Sweet Chilli Sauce 295g

    295g · £12.20/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Hellmann's Light Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Hellmann's Real Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Fanta Orange 3L Bottle

    3L · £1.30/L
    2 for £4.80
    £3.90
  • Coca-Cola Zero Sugar 3L Bottle

    3L · £1.30/L
    2 for £4.80
    £3.90
  • Dr Pepper 3L Bottle

    3L · £1.30/L
    2 for £4.80
    £3.90

Frozen 3 For £12

View all (32)
  • Iceland Made With 100% Fish Fillet Strips Crispy 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Birds Eye 8 Wonderful Cod Breaded Fish Fingers 240g

    240g · £20.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 300g Cooked & Peeled King Prawns

    300g · £18.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Young's Golden Scampi in Our Crispy Breadcrumb 220g

    220g · £24.55/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Young's 4 Fish Steaks in a Creamy Butter Sauce 560g

    560g · £9.64/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland 400g Breaded Fish Goujons

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Young's Chip Shop 2 Extra Large Beer Batter Fish 300g

    300g · £18.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland Made with 100% Fish Fillet Strips Salt & Vinegar 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Birds Eye 14 Fish Fingers 350g

    350g · £13.71/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 260g Peeled, Raw King Prawns

    260g · £20.77/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Stateside Diner Chinese Pork Ribs 570g

    570g · £8.42/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Stateside Diner BBQ Pork Ribs 570g

    570g · £8.42/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 1.2kg Chicken Thighs

    1.2kg · £4.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 1.2k Chicken Wings

    1.2kg · £4.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 1.7k Chicken Drumsticks

    1.7kg · £2.82/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 600g Chicken Breast Fillets

    600g · £8.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 8 Pack Jumbo Pork Sausages

    800g · £6.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Grill House 290g Battered Doner Kebab Meat

    290g · £16.55/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Chinese Pork Ribsteaks 472g

    472g · £8.90/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland Luxury 10 Cumberland Pork Sausages 600g

    600g · £8.00/kg
    3 for £12
    £4.80

Frozen 5 For £6

View all (11)
  • Birds Eye 8 The Original Potato Waffles 454g

    454g · £5.29/kg
    5 for £6
    £2.40
  • McCain Naked Oven Chips Straight Cut 550g

    550g · £4.36/kg
    5 for £6
    £2.40
  • Birds Eye 8 Battered Fish Fingers 224g

    224g · £12.05/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Whitby Seafoods Mini Fish Goujons 140g

    140g · £19.29/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Whitby Seafoods Breaded Prawns 132g

    132g · £20.45/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Birds Eye 4 Breaded Cod Fish Cakes 198g

    198g · £13.64/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Richmond 8 Thick Pork Sausages 344g

    344g · £6.98/kg
    5 for £6
    £2.40
  • Dr. Oetker Bistro Baguette Cheese & Tomato 2 x 125g (250g)

    2pk · £12.00/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Dr. Oetker Bistro Baguette Pepperoni 2 x 125g (250g)

    2pk · £12.00/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Birds Eye Garden Peas 375g

    375g · £5.60/kg
    5 for £6
    £2.10
  • Birds Eye Green Cuisine 10 Veggie Fingers 284g

    284g · £7.61/kg
    5 for £6
    £2.16

Slimming World 3 For £12

  • Slimming World chips 1kg

    1kg · £4.20/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Slimming World 400g Bang Bang Chicken Lunch Bowl

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80

Summer BBQ Skewers!

View all (6)
  • Iceland 4pk Glazed Skewer Teriyaki

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 340g Flamegrilled Salt & Chilli Chicken skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Peri Peri Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Ready Cooked Chicken Breast Skewers 340g

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Salt & Pepper Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 340g Barbecue Chick Skew

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80

Shop by category

  • Exclusive Brands
  • Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
  • Dairy
  • Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
  • Bakery
  • Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
  • Toiletries
  • Baby & Infant
  • Household
  • Pet
  • Iceland - Shankill Road

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo