Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Bread

  • Rosie's Bakes Fruit Brack 321g

    321g · £9.35/kg
    £3.00
  • Sunblest 4 Giant Pancakes

    4pk · £0.38 each
    £0.24 off
    £1.50£1.74
  • Rosie's Bakes 4 Soft Baps 266g

    266g · £8.35/kg
    £2.22
  • Irwin's 4 Everyday White Rolls

    4pk · £0.44 each
    £1.74
  • Rosie's Bakes 4 Large Deli Baps 300g

    300g · £8.00/kg
    £2.40
  • Kingsmill Mighty White 750g

    750g · £1.84/kg
    £1.38
  • Kingsmill Super Toastie 750g

    750g · £1.91/kg
    £0.25 off
    £1.43£1.68
  • Kingsmill White Danish 500g

    500g · £3.00/kg
    £1.50
  • Kingsmill Tasty Wholemeal Thick Bread 800g

    800g · £2.03/kg
    £1.62
  • Irwin's 4 High Fibre Brown Rolls

    4pk · £0.44 each
    £1.74
  • Kingsmill Soft White Bread Medium 800g

    800g · £2.03/kg
    £1.62
  • Kingsmill Soft White Bread Thick 800g

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Irwin's Softee Soft White Medium Sliced Bread 800g

    800g · £2.93/kg
    £2.34
  • Irwin's Nutty Krust Sliced White Plain Bread 800g

    800g · £2.93/kg
    £2.34
  • Irwin's Nutty Krust Sliced White Plain Bread 400g

    400g · £4.35/kg
    £1.74
  • Kingsmill Tiger Bloomer 750g

    750g · £2.40/kg
    £1.80
  • Kingsmill 50/50 Medium Bread 800g

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Kingsmill 50/50 Thick Bread 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Irwin's Better You Fresh Wholemeal Pan 600g

    600g · £3.90/kg
    £2.34
  • Sunblest Veda Malt Loaf 400g

    400g · £3.75/kg
    £1.50
  • Kingsmill Super Seeds 750g

    750g · £2.71/kg
    £2.03
  • Allinson's Scandalous Seeds Wholemeal Batch Bread 650g

    650g · £3.32/kg
    £2.16
  • Irwin's Wheaten 450g

    450g · £4.00/kg
    £1.80
  • Allinson's Authentic Sourdough 650g

    650g · £3.51/kg
    £2.28

Cake

  • Ryan's of Tipperary Lux Jam & Cream Swiss Roll 450g

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Ryan's of Tipperary Chocolate Fudge Cake 400g

    400g · £6.75/kg
    £2.70
  • McVitie's Lyle's Golden Syrup Sticky Pudding Cake

    224g · £6.70/kg
    £0.60 off
    £1.50£2.10
  • McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake

    232g · £6.47/kg
    £0.60 off
    £1.50£2.10
  • Mycakes Angel Cake

    221g · £5.43/kg
    £1.20
  • Mycakes Madeira Cake

    199g · £6.03/kg
    £1.20
  • Bakersworth 300g Strawberry Swiss Roll

    300g · £4.60/kg
    £1.38
  • Chelsea Bakery Victoria Sponge Round Cake 415g

    415g · £8.67/kg
    £3.60
  • Ryan's of Tipperary Carrot & Walnut Cake 400g

    400g · £6.75/kg
    £2.70
  • Ryan's of Tipperary Lemon Cake 400g

    400g · £6.75/kg
    £2.70
  • Ryan's of Tipperary Light Fruit Cake 690g

    690g · £6.09/kg
    £4.20
  • McVitie's Jaffa Cake Original Bars 5 Pack

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • The Traitors 45.5g Chocolate Biscuit

    45.5g · £26.37/kg
    £1.20
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Hoppers Farmhouse Bakeries 6 Assorted Jam Tarts 168g

    168g · £7.14/kg
    £1.20
  • Hoppers Farmhouse Bakeries 12 Iced Fairy Cakes

    £2.10
  • Brompton House Chocolate Brownies with Milk Chocolate 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.30 each
    £1.50 off
    £1.50£3.00
  • Brompton House Halloween Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 8 Chocolate Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mr Kipling 8 Angel Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • The Daily Bakery 4 Assorted Slices 185g

    185g · £9.73/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery 4 Choc Slices 185g

    185g · £9.73/kg
    £1.80
  • Mr Kipling Lunchbox 4 Banana Slices

    4pk · £0.50 each
    £1.98
  • Mr Kipling Lunchbox 4 Raspberry Slices

    4pk · £0.50 each
    £1.98
  • Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mr Kipling 8 French Fancies

    £3.00
  • Mr Kipling 6 Viennese Whirls

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Mica 4pk Almond Frangipanes

    £1.20
  • Bakersworth 5pk Marimbas

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Brompton House Fantasy Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • The Cake Crew 4 School Cakes

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Lewis & Green 6 Iced Fairy Cakes 180g

    180g · £6.67/kg
    £1.20
  • Lees' 10 Snowballs 130g

    130g · £9.23/kg
    £1.20
  • Howell's Four Jammy Joeys

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Ryan's of Tipperary Jam Bakes 380g

    380g · £7.11/kg
    £2.70
  • Ryan's of Tipperary Choc Dip Viennese 260g

    260g · £9.23/kg
    £2.40
  • Ryan's of Tipperary Assortment Iced Queens 480g

    480g · £7.50/kg
    £3.60
  • Ryans Fancies 260g

    260g · £11.54/kg
    £3.00
  • Rosie's Bakes Coconut Fingers 4 Packs

    4pk · £11.36/kg
    £3.00
  • Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls

    10pk · £0.39 each
    £3.90
  • Cadbury 10 Raspberry Mini Rolls

    10pk · £0.39 each
    £3.90
  • Cadbury 5 Fudge Cake Bars

    5pk · £0.42 each
    £2.10
  • Cadbury 5 Milk Chocolate Cake Bars

    5pk · £0.42 each
    £2.10
  • Cadbury 10 Caramel Mini Rolls

    £3.90
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • View all (71)

Morning Goods

  • 7 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)

    5pk · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • La Boulangère 6 Pains Au Chocolat 270g

    270g · £8.00/kg
    £2.16
  • La Boulangere 6 Pack Croissants

    240g · £9.00/kg
    £2.16
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • Irwin's 8 Original Muffins

    8pk · £0.29 each
    £2.34
  • St Michel Choco Crêpes 180g

    180g · £10.00/kg
    £1.80
  • Soreen 5 Strawberry Lunchbox Loaves 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Soreen 5 Malt Lunchbox Loaves 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Allinson's 6 Brown Snack Rolls

    6pk · £0.24 each
    £1.43
  • Kingsmill 6 Soft White Large Rolls

    6pk · £3.19/kg
    £1.50
  • Rosie's Bakes Brown Subs 287g

    273g · £8.13/kg
    £2.22
  • Rosie's Bakes 2 Sub Rolls 273g

    273g · £8.13/kg
    £2.22
  • Daily Bakery 4 Pack Ciabatta Rolls

    £1.80
  • Irwin's Soft White Sourdough 720g

    720g · £3.33/kg
    £2.40
  • The Daily Bakery 4 Cherry & Sultana Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • The Daily Bakery 4 Devon Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • The Daily Bakery 4 Sultana Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Iceland 8 Pack Tortilla Wraps

    496g · £3.27/kg
    £1.62
  • Iceland 12 Pack Mini Plain Tortillas

    372g · £4.84/kg
    £1.80
  • Slimming World 5 Pack Wholemeal Tortillas

    330g · £5.27/kg
    £1.74
  • Slimming World 5 Pack Plain Tortillas

    330g · £5.27/kg
    £1.74
  • Iceland 2 Garlic & Coriander Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Iceland 2 Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Leicester Bakery Limited 2 Hand Made Garlic & Coriander Naan Breads

    2pk · £4.50/kg
    £1.80
  • New York Bakery Co. 5 The Original Bagels 425g

    425g · £5.91/kg
    £2.51
  • Iceland Luxury 4 Sliced Brioche Rolls

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • La Boulangère 8 Nature Plain Brioche Rolls 280g

    280g · £7.71/kg
    £2.16
  • La Boulangere 6 Pack Choc Chip Briochettes

    210g · £10.29/kg
    £2.16
  • Sunblest 6 Potato Farls

    6pk · £0.27 each
    £1.62
  • Iceland 6 Pack Part Baked Crusty Rolls

    £1.44
  • Soreen 190g Original Malt Loaf

    190g · £9.47/kg
    £1.80
  • Rosie's Bakes Finger Rolls 244g

    244g · £9.10/kg
    £2.22
  • Iceland 2 Pack Part Baked White Baguette

    £1.44
  • Iceland 6 White Part Baked Petits Pains

    6pk · £0.24 each
    £1.44
  • Iceland 6 Pack White Pitta Bread

    360g · £3.00/kg
    £1.08
  • Irwin's Seven Seeds & Grains Sourdough 680g

    680g · £3.53/kg
    £2.40
  • McVitie's 8 Chocolate Flavour Toasting Waffles 200g

    200g · £11.10/kg
    £2.22
  • McVitie's 8 Toasting Waffles 200g

    200g · £11.10/kg
    £2.22
  • Sunblest 6 Pancakes

    6pk · £0.29 each
    £1.74
  • Sunblest 10 Pancakes

    10pk · £0.22 each
    £2.15
  • Sunblest 4 Sunblest Protein Pancakes

    £1.98
  • Sunblest 3 Soda Farls

    3pk · £0.54 each
    £1.62

Offers

  • Sunblest 4 Giant Pancakes

    4pk · £0.38 each
    £0.24 off
    £1.50£1.74
  • Kingsmill Super Toastie 750g

    750g · £1.91/kg
    £0.25 off
    £1.43£1.68
  • McVitie's Lyle's Golden Syrup Sticky Pudding Cake

    224g · £6.70/kg
    £0.60 off
    £1.50£2.10
  • McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake

    232g · £6.47/kg
    £0.60 off
    £1.50£2.10
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.30 each
    £1.50 off
    £1.50£3.00
  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Daily Bakery 4 Pack Yum Yums

    £0.24 off
    £1.80£2.04
  • 7 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)

    5pk · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • View Vape & Accessories

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo