Skip to:ContentFooter
Deliveroo

CO-OP - Knockbreda

Allergens and info

Delivery unavailable to your location

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Co-op Membership

    Save on your order. Link or sign up now.

Offers (465)

  • 0

    Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.30 each

    £1.70 off

    £1.80

    £3.50

  • 0

    Mr Kipling Bakewell Slices 6 Pack

    6pk · £0.30 each

    £1.70 off

    £1.80

    £3.50

  • 0

    LU Le Petit Citron Lemon Flavoured Soft Bake Biscuits 5 Pack Multipack 140g (5 x 28g)

    140g · £10.71/kg

    £1.30 off

    £1.50

    £2.80

  • 0

    Petit Ecolier Milk Chocolate Topping Biscuits 100g

    100g · £15.00/kg

    £1.30 off

    £1.50

    £2.80

  • 0

    Colgate Total Active Prevention Original Toothpaste 75ml

    75ml · £39.33/L

    £2.50 off

    £2.95

    £5.45

  • 0

    Maryland S'wich Choc Creme 150g

    150g · £8.00/kg

    £1 off

    £1.20

    £2.20

  • 0

    Mr Kipling Mini Battenbergs 5 Pack

    5pk · £0.35 each

    £1.45 off

    £1.75

    £3.20

  • 0

    Nescafé Gold Blend Roastery Collection Dark Roast Instant Coffee 95g

    95g · £43.68/kg

    £3.45 off

    £4.15

    £7.60

  • 0

    Nescafé Gold Blend Roastery Collection Light Roast Instant Coffee 95g

    95g · £43.68/kg

    £3.45 off

    £4.15

    £7.60

  • 0

    Tabasco Original Red Pepper Hot Sauce 57ml

    57ml · £30.70/L

    £1.40 off

    £1.75

    £3.15

  • 0

    FUEL10K High Protein Chocolate Breakfast Milk Drink 330ml

    330ml · £3.48/L

    £0.90 off

    £1.15

    £2.05

  • 0

    Quaker Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Sachets 10x36g

    360g · £12.92/kg

    2 for £5.25

    £4.65

  • 0

    Twinings English Breakfast 80 Tea Bags 200g

    200g · £19.50/kg

    £2.95 off

    £3.90

    £6.85

  • 0

    McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk

    7pk · £0.21 each

    £1.05 off

    £1.45

    £2.50

  • 0

    Vimto No Added Sugar Real Fruit Squash 1 Litre

    1L · £1.75/L

    £1.30 off

    £1.75

    £3.05

  • 0

    Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g

    90g · £12.78/kg

    £0.80 off

    £1.15

    £1.95

  • 0

    Levi Roots Reggae Reggae Jerk BBQ Marinade & Sauce Original 290g

    290g · £6.03/kg

    £1.25 off

    £1.75

    £3.00

  • 0

    Patak's 8 Plain Pappadums 64g

    64g · £27.34/kg

    £1.25 off

    £1.75

    £3.00

  • 0

    Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g · £15.76/kg

    £0.95 off

    £1.45

    £2.40

  • 0

    Aero Caramel Flavour Bubbles 92g

    92g · £15.76/kg

    £0.95 off

    £1.45

    £2.40

  • View all (465)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Co-op British Beef Sirloin Steak 227g

    227g · £36.34/kg
    £8.25
  • Co-op Blueberries 150g

    150g · £17.33/kg
    £2.60
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op Raspberries 150g

    150g · £18.00/kg
    £2.70
  • Dromona Butter 250g

    250g · £12.80/kg
    £3.20
  • Co-op Mixed Leaf Salad 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Hull's of Ballymena 4 Beef Burgers 454g

    454g · £13.88/kg
    £6.30
  • Co-op Scottish Chicken Thigh Fillets 500G

    500g · £11.40/kg
    2 for £8.90
    £5.70
  • Quorn Totally Vegan Smoky Ham Free Slices 100g

    100g · £34.00/kg
    2 for £4.50
    £3.40
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G

    250g · £17.20/kg
    £4.30
  • Co-op Honest Value 10 Mixed Weight Free Range Eggs 440G

    10pk · £0.19 each
    £1.90
  • Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g

    350g · £11.14/kg
    £0.90 off
    £3.90£4.80
  • Co-op Smoked Salmon 100g

    100g · £47.00/kg
    £4.70
  • Co-op British Beef Rump Steak 227g

    227g · £22.47/kg
    £5.10
    £3.96 loyalty card (£17.44/kg)
  • Kingsmill Thick Soft White 800g

    800g · £1.88/kg
    £1.50
  • Co-op British Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
  • Co-op Sausage & Mash 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g

    80g · £38.75/kg
    2 for £4.50
    £3.10
  • Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g

    170g · £25.59/kg
    2 for £6.70
    £4.35
  • Co-op Scottish Chicken Breast Fillets 580G

    580g · £9.22/kg
    2 for £8.90
    £5.35
  • Co-op Irresistible Richly Fruited Hot Cross Buns

    4pk · £0.58 each
    £2.30
  • Yeo Valley Organic Wholemilk Raspberry Yogurt 450G

    450g · £4.11/kg
    £0.60 off
    £1.85£2.45
  • Co-op 4 Jam Ball Doughnut

    4pk · £0.34 each
    £1.35
  • Co-op Pineapple Chunks 300g

    300g · £10.17/kg
    £3.05
  • Co-op Irresistible Vine Ripened Cherry Tomatoes

    225g · £12.00/kg
    £2.70
  • Co-op 2 Scotch Eggs 227g

    226g · £7.52/kg
    £1.70
  • Co-op Irresistible Raspberries

    140g · £27.14/kg
    2 for £6.55
    £3.80
  • Co-op Irresistible Butter Basted Turkey 120G

    120g · £37.08/kg
    2 for £6.70
    £4.45
  • Coleraine Mild Cheddar Cheese 200g

    200g · £14.25/kg
    £2.85
  • Co-op Greek Feta Cheese 200g

    200g · £13.75/kg
    £2.75
  • Co-op Steak & Gravy Pie 500G

    500g · £10.30/kg
    2 for £7.10
    £5.15
  • Schär Gluten-Free Wholesome White Loaf 300g

    300g · £12.00/kg
    £3.60
  • Co-op Little Gem Lettuce 2 Pack

    2pk · £0.53 each
    £1.05
  • Co-op Three Cheese Pasta Melt 750g (serves 2)

    750g · £7.07/kg
    £5.30
  • Clay Oven Bakery Plain Naan Breads 240g

    240g · £8.75/kg
    £2.10
  • Henry Denny & Sons Slow Cooked Carved Irish Ham 80g

    80g · £35.00/kg
    £2.80
  • Cookstown Smoked Back Bacon

    200g · £11.00/kg
    £2.20
  • Coleraine Medium Cheddar Cheese 200g

    200g · £14.25/kg
    £2.85
  • Co-op 10 British Sliced Mature Cheddar Cheese 200g

    200g · £16.50/kg
    £3.30
  • Cookstown Oven Baked Wafer Thin Ham Slices 200g

    200g · £14.00/kg
    £2.80
  • Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G

    130g · £30.77/kg
    2 for £6.70
    £4.00

Co-op Member Prices

View all (73)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g

    471g · £13.80/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.49/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)
  • Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.55 loyalty card (£25.50/kg)
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op Vivacity Extra 10 Individually Wrapped

    10pk · £0.17 each
    £1.70
    £1.09 loyalty card (£0.11 each)
  • Co-op Fresh Semi Skimmed Milk 568ml (1 Pint)

    568ml · £1.67/L
    £0.95
    £0.85 loyalty card (£1.50/L)
  • Co-op Fresh Irish Whole Milk 568ml (1 Pint)

    568ml · £1.67/L
    £0.95
    £0.85 loyalty card (£1.50/L)
  • Co-op Northern Irish Fresh Whole Milk 2 Litre

    2L · £0.93/L
    £1.85
    £1.45 loyalty card (£0.73/L)
  • Co-op Northern Irish Fresh Semi-Skimmed Milk 2 Litres

    2L · £0.93/L
    £1.85
    £1.45 loyalty card (£0.73/L)
  • Co-op Northern Irish Free Range, 6 Medium Eggs

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.49 loyalty card (£0.25 each)
  • Co-op Northern Irish Free Range, 6 Large Eggs

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.28 each)
  • Co-op Closed Cup Mushroom 300g

    300g · £3.83/kg
    £1.15
    £0.97 loyalty card (£3.23/kg)
  • Co-op Sparkling Lemon and Lime Flavour Spring Water 1 Litre

    1L · £0.90/L
    £0.90
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)

Meal deals

View all (5)
  • Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls

    £1.80
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Sausages + Mash

    £3.00
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50

Top Picks 🌟

  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Curry in a hurry

    £0.00
  • Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes

    26pk · £0.24 each
    £1.50 off
    £6.20£7.70

Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻

View all (21)
  • Co-op Carving Pumpkin

    1pk · £2.70 each
    £2.70
  • Co-op Seasonal Mixed Squash

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Co-op 4 Haunted House Brownies

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes

    2pk · £0.68 each
    £1.35
  • Co-op 5 Monster Mash Cookies

    1pk · £1.90 each
    2 for £3
    £1.90
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mr Kipling 6 Terrifying Toffee Whirls

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.89 each
    £3.55
  • Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour

    5pk · £0.49 each
    £2.45
  • Mr Kipling 6 Toffee Apple Pies

    6pk · £0.46 each
    £2.75
  • Mr Kipling 6 Chocolate & Orange Slices

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts

    1pk · £2.20 each
    2 for £3
    £2.20
  • Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)

    275g · £12.00/kg
    £3.30
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £12.10/kg
    £6.05
  • M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g

    220g · £15.00/kg
    £3.30
  • Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)

    300g · £8.17/kg
    £2.45
  • Co-op Gruesome Gummies 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags

    214.5g · £15.38/kg
    £3.30
  • Swizzels Mummy Mix 340g

    340g · £8.09/kg
    £2.75

Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩

View all (22)
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Carving Pumpkin

    1pk · £2.70 each
    £2.70
  • Co-op Seasonal Mixed Squash

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Co-op 4 Haunted House Brownies

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Co-op 5 Monster Mash Cookies

    1pk · £1.90 each
    2 for £3
    £1.90
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mr Kipling 6 Terrifying Toffee Whirls

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.89 each
    £3.55
  • Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts

    1pk · £2.20 each
    2 for £3
    £2.20
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Pepsi 2 litres

    2L · £1.55/L
    £3.10
  • Co-op Houmous 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g

    25g · £28.00/kg
    £0.70
  • Co-op Battered Onion Rings 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Doritos Chilli Heatwave 140G

    140g · £12.14/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Pringles Sour Cream & Onion 165g

    165g · £13.64/kg
    £0.50 off
    £2.25£2.75
  • St Pierre Brioche Burger Buns 4PACK

    4pk · £0.66 each
    £2.65
  • Pepsi Max No Sugar Cola Multipack Cans 8x330ml

    8pk · £1.86/L
    £2 off
    £4.90£6.90
  • Sprite 2L

    2L · £1.45/L
    2 for £3.60
    £2.90

Cosy Nights In 🍿🍕🍫

View all (31)
  • Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g

    327g · £13.15/kg
    £4.30
  • Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g

    500g · £4.00/kg
    £2.00
  • Co-op Chilled Irresistible Salami Calabrese Pizza 232G

    232g · £18.53/kg
    £4.30
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G

    250g · £17.20/kg
    £4.30
  • Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op Irresistible Limited Edition Belgian Chocolate Toffee Popcorn Cookies

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Co-op From Our Bakery 4 Mini Yum Yum Bites

    4pk · £0.28 each
    £1.10
  • Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g

    420ml · £10.24/L
    £4.30
  • Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts

    4pk · £0.36 each
    £0.75 off
    £1.45£2.20
  • Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls

    1pk · £1.40 each
    £0.55 off
    £1.40£1.95
  • Co-op 6 Merry Mince Pies

    6pk · £0.28 each
    £1.65
  • Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies

    6pk · £0.59 each
    £3.55
  • Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Co-op Irresistible Belgian Triple Chocolate Cookies

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Co-op Custard 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Co-op Salted Pretzel Waffles 150g

    150g · £11.00/kg
    £1.65

Student Shop 🍜🎓🥫

View all (34)
  • Co-op White Toastie Bread Loaf 800G

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Co-op Irresistible Fruit Granola

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Kellogg's Crunchy Nut 460g

    460g · £9.57/kg
    £4.40
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.90/kg
    £0.95
  • Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.94/kg
    £1.85
  • Schwartz Garlic Granules 50g

    50g · £49.00/kg
    £2.45
  • Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g

    29g · £84.48/kg
    £2.45
  • Co-op Smoked Paprika 46g

    46g · £29.35/kg
    £1.35
  • Co-op Ground Black Pepper 25G

    25g · £60.00/kg
    £1.50
  • Co-op British Table Salt 750g

    750g · £1.20/kg
    £0.90
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Heinz Cream of Tomato Soup 4 x 400g

    4pk · £3.09/kg
    £4.95
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • John West No Drain Tuna Steak with a Little Spring Water MSC 3x100g

    3pk · £14.67/kg
    £4.40
  • Heinz Baked Beanz 200g

    200g · £6.50/kg
    2 for £1.65
    £1.30
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce Cheese & Broccoli 99g

    99g · £13.13/kg
    £1.30
  • Doritos Tangy Cheese 140G

    140g · £12.14/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40

Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷

View all (20)
  • Co-op Fairtrade Small Bananas

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g

    225g · £7.11/kg
    £1.60
  • Co-op Fairtrade 99 160 Tea Bags

    500g · £6.00/kg
    £3.00
  • Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68g

    68g · £26.47/kg
    £1.80
  • Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g

    74g · £26.35/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Co-op Fairtrade Intense Blend Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Fairtrade Roses

    1pk · £6.05 each
    £6.05
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate Caramel Sea Salt 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £20.97/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Co-op Bakery Chocolate Caramel Shortcake Bites

    18pk · £0.19 each
    £3.40
  • Co-op Bakery Fairtrade Cornflake Cluster Bites

    18pk · £0.19 each
    £3.40
  • Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.55 loyalty card (£25.50/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Box 110g

    110g · £32.73/kg
    £3.60
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Fairtrade Italian Style Coffee Beans 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Profiteroles 400g

    400g · £9.75/kg
    £3.90
  • Co-op Millionaire's Shortbread Bar

    1pk · £1.40 each
    £1.40

Freezer Faves 🍨🍟

View all (11)
  • Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g

    270g · £11.11/kg
    3 for £7
    £3.00
  • Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g

    170g · £20.29/kg
    3 for £7
    £3.45
  • Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g

    190g · £15.53/kg
    3 for £7
    £2.95
  • McCain Home Chips Crinkle 1kg

    1kg · £3.75/kg
    3 for £7
    £3.75
  • McCain Home Chips Straight 1kg

    1kg · £3.75/kg
    3 for £7
    £3.75
  • McCain Lightly Spiced Wedges 650g

    650g · £4.92/kg
    3 for £7
    £3.20
  • Birds Eye Garden Peas 800g

    800g · £3.94/kg
    3 for £7
    £3.15
  • Young's Admiral's Fish Pie 300g

    300g · £11.00/kg
    3 for £7
    £3.30
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £4.17/kg
    3 for £7
    £3.75
  • Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g

    220g · £14.32/kg
    3 for £7
    £3.15
  • Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml

    4pk · £12.69/L
    3 for £7
    £3.30

Store Price Match 🥦

View all (46)
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre

    2L · £0.43/L
    £0.85
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G

    65g · £10.00/kg
    £0.65
  • Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g

    20g · £37.50/kg
    £0.75
  • Co-op Wholemeal Farmhouse Bread 400G

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Kendamil First Infant Milk 1 From Birth 800g

    800g · £16.25/kg
    £13.00
  • Co-op 40 Clear Washproof Plasters

    40pk · £0.04 each
    £1.60
  • Kendamil Follow-On Milk 2 6-12 Months 800g

    800g · £16.25/kg
    £13.00
  • Clearblue Pregnancy Test 1 Pack

    1pk · £12.35 each
    £12.35
  • Clearblue Rapid Detection Pregnancy Test, Kit of 1 Test

    1pk · £8.10 each
    £8.10
  • Co-op 10 Fabric Dressing Strips

    10pk · £0.20 each
    £1.95
  • Kiddylicious Strawberry and Banana Smoothie Melts 6G

    6g · £166.67/kg
    2 for £1.20
    £1.00
  • Kiddylicious Veggie Straws Baby Snack 9 Months+ Multipack 4 x 12g

    4pk · £47.92/kg
    £2.30
  • Co-op Bakery Farmhouse White Bread 800G

    800g · £1.63/kg
    £1.30
  • Co-op Bakery Toastie Wholemeal Bread 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • SMA Pro Follow-on Milk 6 Month+ Ready to Drink 200ml

    200ml · £5.75/L
    £1.15
  • SMA Pro 1 From Birth First Infant Milk 800g

    800g · £17.50/kg
    £14.00
  • Co-op 2 Garlic & Coriander Naan Breads

    260g · £3.27/kg
    £0.85

Sandwiches, Wraps & Soups 🥪

View all (14)
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Co-op Roast Chicken Salad Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Ham & Cheese Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g

    195g · £18.97/kg
    £3.70
  • Co-op Prawn Mayo Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Cheese & Red Onion Sandwich

    1pk · £1.90 each
    £1.90
  • Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Chicken & Bacon Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op All Day Breakfast Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g

    600g · £4.00/kg
    £2.40
  • Co-op Tuna & Sweetcorn Sandwich

    1pk · £3.60 each
    £3.60
  • Co-op Tuna Mayo Sandwich

    1pk · £1.95 each
    £1.95
  • Co-op Cheddar Cheese Sandwich

    1pk · £1.95 each
    £1.95

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • CO-OP - Knockbreda

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo