Bread
Co-op Baton EACH
1pk · £0.95 each£0.95Co-op Tiger Baton 200G
200g · £5.00/kg£1.00Co-op White Parisian 360g
1kg · £1.45/kg£1.45Co-op Irresistible Stone Baked Mature Cheddar & Jalapeño Bloomer 360g
360g · £6.94/kg£2.50Co-op Irresistible White Sourdough Bloomer
360g · £6.94/kg£2.50Co-op Crusty White Cob 400G
400g · £4.50/kg£1.80Sourdough Cob
1pk · £4.20 each£4.20Ashers Baking Co Cheese & Bacon Soda
2pk · £1.65 each£3.30Kingsmill Medium 50/50 Soft White Bread 800g
800g · £1.88/kg£1.50Kingsmill 50/50 Thick Bread 800g
800g · £1.88/kg£1.50Kingsmill Thick Soft White 800g
800g · £1.69/kg£1.35Brennans Family Pan Premium White Bread 800g
800g · £2.44/kg£1.95Schär Gluten-Free Wholesome White Loaf 300g
300g · £12.00/kg£3.60Irwin's Nutty Krust Sliced White Plain Bread 800g
800g · £2.38/kg£1.90Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Co-op Bakery Farmhouse White Bread 800G
800g · £1.63/kg£1.30Brennans Be Good White Bread Delicious Premium Bread 600g
600g · £2.83/kg£1.70Brennans Batch White Loaf with Vitamin D 800g
800g · £2.75/kg£2.20Kingsmill Super Toasty Extra Thick 750g
750g · £1.93/kg£1.45Irwin's Nutty Krust Sliced White Plain Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Co-op Wholemeal Farmhouse Bread 400G
400g · £2.50/kg£1.00Co-op Bakery Farmhouse Wholemeal Bread 800g
800g · £1.63/kg£1.30Brennans Be Good Wholegrain Delicious High Fibre Bread 600g
600g · £2.83/kg£1.70Kingsmill Tasty Wholemeal Medium 800G
800g · £1.69/kg£1.35Kingsmill Thick Tasty Wholemeal 800G
800g · £1.69/kg£1.35Co-op Seeded Bread Loaf 800G
800g · £1.75/kg£1.40Schär Gluten-Free Wholesome Seeded Loaf 300g
300g · £12.00/kg£3.60Menissez 6 Mini Pains 300g
6pk · £0.39 each£2.35Schär Gluten-Free White Ciabatta Rolls 200g
200g · £15.75/kg£3.15Sunblest 3 Soda Farls
3pk · £0.60 each£1.80RJ Kerr Soda Bread 2S
2pk · £0.93 each£1.85Brennans Bakehouse White with Sourdough 400g
400g · £5.50/kg£2.20Kingsmill Soft White Bread Medium 800g
800g · £1.69/kg£1.35Kingsmill Great White Bloomer 700g
700g · £2.64/kg£1.85Brennans Bloomer White 400g
400g · £3.63/kg£1.45Brennans Half Pan 10 Premium White Bread Slices 390g
400g · £3.50/kg£1.40Brennans 10 Wholegrain Premium Bread Slices 390g
400g · £3.50/kg£1.40Brennans Bloomer Brown 400g
400g · £3.63/kg£1.45Co-op Bakery Toastie Wholemeal Bread 800g
800g · £1.13/kg£0.90Brennans Be Good Wholemeal Delicious High Fibre Bread 600g
600g · £2.83/kg£1.70Kingsmill Super Seeds 750g
750g · £2.40/kg£1.80Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.75 each£1.50
Croissants & Breakfast
Brioche Pasquier Pitch Chocolate Flavour Filled Brioche 4 x 38.75g (155g)
4pk · £0.45 each£1.80Brioche Pasquier 6 Brioche Rolls Chocolate Chips
6pk · £0.41 each£2.45Brioche Pasquier 6 Brioche Rolls
6pk · £0.33 each£2.00St Pierre 6 Chocolate Filled Crêpes
6pk · £0.43 each£2.60Sunblest 6 Pancakes
6pk · £0.26 each£1.55Ashers Baking Co Bacon and Maple Pancake
4pk · £0.80 each£3.20Sunblest 4 Giant Pancakes
4pk · £0.45 each£1.80Sunblest 6 Reduced Sugar Pancakes
6pk · £0.33 each£2.00Co-op Scotch Pancakes 6 Pack
6pk · £0.11 each£0.65St Pierre 6 Pains Au Chocolat
6pk · £0.44 each£2.65St Pierre 6 Croissants
6pk · £0.44 each£2.65Co-op Bakery 4 Pains Au Chocolat Croissants
250g · £9.20/kg£2.30Boromir Cocoa Cream Croissant 60g
60g · £10.83/kg£0.65Boromir Croissant Cream with Milk 60g
60g · £10.83/kg£0.65Co-op Bakery Yum Yums 4 Pack
4pk · £0.49 each£1.95Sunblest 6 Potato Farls
6pk · £0.33 each£1.95Ashers Baking Co Breakfast Muffins
4pk · £0.53 each£2.10Co-op Salted Pretzel Waffles 150g
150g · £11.00/kg£1.65Daelmans 8 Stroopwafels Caramel 230g
230g · £11.96/kg£2.75Co-op Irresistible All Butter Croissants 4 Pack
280g · £9.46/kg£2.65Co-op Irresistible Richly Fruited Hot Cross Buns
4pk · £0.58 each£2.30Co-op Bakery 2 Belgian Buns
2pk · £1.15 each£2.30
Buns & Rolls
New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25New York Bakery Co. Everything Bagels 425g
5pk · £0.29 each£0.95 off£1.45£2.40St Pierre Brioche Burger Buns 4PACK
4pk · £0.66 each£2.65St Pierre Seeded Brioche Burger Buns 4S
4pk · £0.88 each£3.50Co-op 4 White Scotch Rolls
4pk · £0.48 each£1.90Co-op 6 Wholemeal Rolls
6pk · £0.13 each£0.75BFree 3 Gluten Free Tiger Rolls 165g
3pk · £20.30/kg£3.35Schär Gluten-Free Brown Ciabatta Rolls 200g
200g · £15.75/kg£3.15Co-op 6 White Rolls
6pk · £0.13 each£0.75Co-op 6 White Finger Rolls
6pk · £0.19 each£1.15Allinson'S 6 Brown Snack Rolls
6pk · £0.30 each£1.80
Wraps, Pittas & Naans
mission 6 Wraps Wheat & White 367g
6pk · £0.35 each£2.10Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223g
231g · £13.64/kg£3.15Co-op 8 Plain Tortilla Wraps
8pk · £0.21 each£1.65Co-op 8 Mexican Menu Soft Tortilla Wraps
320g · £5.16/kg£1.65BFree High Protein Wraps 4 x 42g (168g)
168g · £23.51/kg£3.95Co-op Bakery 4 Greek Style Folded Flatbreads 340g
4pk · £0.43 each£1.70Old El Paso 8 Regular Tortillas Flour 326G
326g · £5.21/kg£0.60 off£1.70£2.30Co-op 2 Garlic & Coriander Naan Breads
260g · £3.27/kg£0.85Sharwood's 4 Plain Mini Naans
4pk · £0.63 each£2.50Patak's 10 Plain Naan Dippers 180g
180g · £9.44/kg£0.70 off£1.70£2.40Co-op Indian Style 2 Plain Naan Breads
260g · £3.46/kg£0.90Patak's The Original 2 Flame Baked Plain Naans
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Pataks Garlic & Coriander Naan Breads x 2 220G
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Pataks Peshwari Naan Breads x 2 220G
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Clay Oven Bakery 2 Garlic & Coriander Naan Breads 240G
2pk · £8.75/kg£2.10BFree Naan Breads Stone Baked Original 240g
240g · £16.67/kg£4.00Clay Oven Bakery Plain Naan Breads 240g
240g · £8.75/kg£2.10
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Co-op Classic Bramley Apple Crumbles 2 x 125g (250g)
2pk · £13.00/kg£3.25Island Foods Luxury Banoffee Pie 450g
450g · £8.44/kg£3.80Co-op Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.28 each£1.70Co-op Apple Lidded Pie
1pk · £2.40 each£2.40Island Foods Luxury Banoffee Pie 100g
100g · £15.50/kg£1.55Mr Kipling Cherry Bakewells 6 Pack
6pk · £0.37 each£2.20Co-op Jam Tarts 6Pk
6pk · £0.19 each£1.15Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Co-op 4 Blackcurrant Sundae Tarts
4pk · £0.64 each£2.55Co-op Apple Crumble 450G
450g · £9.56/kg£4.30
Small Cakes & Treats
Co-op 4 Jam Ball Doughnut
4pk · £0.34 each£1.35Coop White Iced Sprinkle Doughnuts 4 Pack
4pk · £0.33 each£1.30Co-op 4 Custard Ball Doughnuts
4pk · £0.34 each£1.35Co-op Bakery Sugared Ring Doughnut 4 Pack
4pk · £0.33 each£1.30Co-op From Our Bakery 8 Mini Brownie Bites with Dark Chocolate Chunks
1pk · £1.65 each£1.65Barny 5 pack Chocolate Soft Baked Bears 125g (5 X 25g)
125g · £9.20/kg£0.50 off£1.15£1.65Co-op Free From 4 Belgian Chocolate Cake Bars 120g
120g · £35.00/kg£4.20Mr Kipling Lemon Slices 6 Pack
6pk · £0.58 each£3.50Thorntons Chocolocate Fudge Brownie Bites 10 Pack
10pk · £0.26 each£2.55Co-op Bakery Mini Flapjack Bites
8pk · £0.21 each£1.65Co-op Bakery 4 White Iced Finger Buns
4pk · £0.34 each£1.35Mr Kipling 6 Angel Slices
6pk · £0.58 each£3.50Co-op From Our Bakery 4 Mini Yum Yum Bites
4pk · £0.28 each£1.10Co-ор Bakery Flapjack Bites
18pk · £0.19 each£3.40Co-op Irresistible Salted Caramel Chocolate Brownie
1pk · £1.65 each£1.65Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls x 5
5pk · £0.41 each£1.25 off£2.05£3.30Cadbury 10 Mini Rolls Milk Chocolate Family Size
10pk · £0.33 each£3.30Cadbury 10 Mini Rolls Raspberry Family Size
10pk · £0.33 each£3.30Co-op Treat 2 Vegan Cupcakes
2pk · £1.28 each£2.55Co-op Treat Chocolate & Vanilla Cupcakes
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 4 Retro Sprinkle Sponge Cakes
4pk · £0.55 each£2.20Co-op Irresistible Belgium Chocolate Millionaire Flapjacks 180g
1pk · £3.30 each£3.30McVitie's 10 Jaffa Cakes Mango Flavour
120g · £13.75/kg£1.65Cadbury 5 Caramel Cake Bars
5pk · £0.55 each£2.75Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk · £0.35 each£0.55 off£1.40£1.95Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices
8pk · £0.28 each£0.75 off£2.25£3.00Mr Kipling Signature Collection 8 Rich & Gooey Double Chocolate Brownie Bites
1pk · £1.95 each£0.45 off£1.95£2.40Co-op Free From 4 Flapjacks
100g · £24.00/kg£2.40Co-op Party Time Celebration Cupcakes
9pk · £0.98 each£8.80Co-op Bakery Chocolate Caramel Shortcake Bites
18pk · £0.19 each£3.40Co-op Bakery Fairtrade Cornflake Cluster Bites
18pk · £0.19 each£3.40Mr Kipling 6 Country Slices
6pk · £0.30 each£1.70 off£1.80£3.50Co-op Millionaire's Shortbread Bar
1pk · £1.40 each£1.40Bonne Maman Madeleine 175G
175g · £13.14/kg£1.35 off£2.30£3.65Mr Kipling Bakewell Slices 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.70 off£1.80£3.50Mr Kipling French Fancies 8 Pack
8pk · £0.48 each£3.85Mr Kipling Mini Battenbergs 5 Pack
5pk · £0.35 each£1.45 off£1.75£3.20Co-op From Our Bakery Brownie Mini Bites with Dark Chocolate Chunks
18pk · £0.19 each£3.40Mrs Crimble's 6 Big Jam Coconut Rings 240g
240g · £10.63/kg£2.55Co-op Treat Brookie
1pk · £1.40 each£1.40Co-op Treat Brownie
1pk · £1.40 each£1.40Mrs Crimble's 6 Big Choc Macaroons 195g
195g · £8.21/kg£0.60 off£1.60£2.20Co-op Irresistible 8 Crisp & Delicate Meringue Nests
8pk · £0.28 each£2.20Co-op Sponge Fingers 125G
125g · £15.20/kg£1.90Ashers Baking Co Iced fairy Cakes
4pk · £1.10 each£4.40Ashers Butterfly Buns 4pk
4pk · £1.10 each£4.40Ashers Lemon Curd Sponge Cakes 6pk
5pk · £0.71 each£3.55Ashers Red Velvet Cupcakes 4 Pack
1pk · £4.40 each£4.40Soreen Malt Lunchbox Loaves Snack Bars 5x30g
150g · £11.00/kg£1.65Co-op Bakery Blueberry Muffins 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40View all (57)
Scones & Teacakes
Sunblest Veda Malt Loaf 400g
400g · £3.50/kg£1.40Real Lancashire Eccles Cakes
4pk · £0.79 each£3.15Co-op 4 All Butter Scones
4pk · £0.34 each£1.35Co-op Irresistible 4 Sultana Scones
4pk · £0.59 each£2.35Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
6pk · £9.72/kg£1.402 Raspberry & White Chocolate Scones
2pk · £1.93 each£3.85
Whole Cakes
Ashers Fifteens Traybakes 5 pk
5pk · £0.71 each£3.55Co-op Irresistible Coffee & Walnut Cake
1pk · £4.30 each£4.30McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake 232g
1pk · £2.20 each£2.20Co-op Free From Lemon Drizzle
1pk · £3.40 each£3.40Co-op Madeira Cake
1pk · £2.20 each£2.20Co-op Irresistible Limited Edition Hand Finished Sticky Toffee Cake
1pk · £4.30 each£4.30Co-op Irresistible Hand Finished Victoria Sponge Cake
1pk · £4.30 each£4.30Co-op Charlie's Chocolate Cake
1pk · £9.90 each£9.90Co-op Irresistible Hand Finished Carrot Cake
1pk · £4.30 each£4.30Co-op Irresistible Hand Finished Chocolate Cake
1pk · £4.30 each£4.30Co-op Raspberry & Vanilla Swiss Roll Each
1pk · £2.65 each£2.65Chocolate Fudge Cake 650g
1pk · £7.40 each£7.40Yorkshire Baking Company Jam & Coconut Mega Loaf Cake
1pk · £3.10 each£3.10Co-ор Irresistible Gluten Free Chocolate Cake
1pk · £5.50 each£5.50Co-op Irresistible Hand Finished Lemon Cake
1pk · £4.30 each£4.30
Savoury Pies
Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Chicken & Gravy Pie 180g
180g · £15.56/kg£2.80Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80Co-op Melton Mowbray Pork Pie 140g
145g · £15.17/kg£2.20Co-op 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100g
100g · £15.00/kg£1.50Co-op Steak Pie 180g
180g · £15.56/kg£2.80Co-op Irresistible Luxury Fish Pie 400g
400g · £14.75/kg£5.90Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15
Seasonal Bakery
Co-op Bakery 10 Mini Gingerbreads
10pk · £0.15 each£1.45Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies
6pk · £0.59 each£3.55Co-op 6 Merry Mince Pies
6pk · £0.28 each£1.65Co-op Bakery Decorated Gingerbread Person
1pk · £0.95 each£0.95Co-op Bakery Shortcrust Mince Pies 4s
189g · £8.73/kg£1.65Co-op 4 Puff Pastry Mince Pies
4pk · £0.41 each£1.65