Skip to:ContentFooter
Deliveroo

CO-OP - Knockbreda

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Co-op Membership

    Save on your order. Link or sign up now.

Offers (368)

  • 0

    Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L

    2 for £4

    £3.25

  • 0

    Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Pot Noodle Bombay Bad Boy King Pot 114g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £20.97/kg

    £0.45 off

    £1.95

    £2.40

  • 0

    Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g

    170g · £25.59/kg

    2 for £6.70

    £4.35

  • 0

    Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G

    130g · £30.77/kg

    2 for £6.70

    £4.00

  • 0

    Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 120G

    120g · £35.00/kg

    2 for £6.70

    £4.20

  • 0

    Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml

    4pk · £12.69/L

    3 for £7

    £3.30

  • 0

    McCain Home Chips Straight 1kg

    1kg · £3.75/kg

    3 for £7

    £3.75

  • 0

    McCain Lightly Spiced Wedges 650g

    650g · £4.92/kg

    3 for £7

    £3.20

  • 0

    Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G

    65g · £65.38/kg

    2 for £6.70

    £4.25

  • 0

    Co-op Irresistible Topside Of Beef 100G

    100g · £44.50/kg

    2 for £6.70

    £4.45

  • 0

    Co-op Irresistible Butter Basted Turkey 120G

    120g · £37.08/kg

    2 for £6.70

    £4.45

  • 0

    Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g

    170g · £20.00/kg

    3 for £7

    £3.40

  • 0

    McCain Home Chips Crinkle 1kg

    1kg · £3.75/kg

    3 for £7

    £3.75

  • 0

    McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £4.17/kg

    3 for £7

    £3.75

  • 0

    Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L

    £2.30 off

    £4.55

    £6.85

  • 0

    Nuii 3 Peanut Butter & Canadian Maple Syrup 270ml

    3pk · £12.04/L

    £2.50 off

    £3.25

    £5.75

  • View all (368)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Co-op Blueberries 150g

    150g · £17.33/kg
    £2.60
  • Co-op Raspberries 150g

    150g · £18.00/kg
    £2.70
  • Co-op Smoked Salmon 100g

    100g · £47.00/kg
    £4.70
  • Co-op Honest Value 10 Mixed Weight Free Range Eggs 440G

    10pk · £0.19 each
    £1.90
  • Co-op Scottish Chicken Thigh Fillets 500G

    500g · £10.90/kg
    2 for £8.90
    £5.45
  • Co-op Greek Feta Cheese 200g

    200g · £13.75/kg
    £2.75
  • Kingsmill Thick Soft White 800g

    800g · £1.69/kg
    £1.35
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op British Beef Rump Steak 227g

    227g · £22.47/kg
    £5.10
    £3.96 loyalty card (£17.44/kg)
  • Co-op 2 Scotch Eggs 227g

    226g · £7.52/kg
    £1.70
  • Quorn Totally Vegan Smoky Ham Free Slices 100g

    100g · £34.00/kg
    2 for £4.50
    £3.40
  • Co-op Chicken & Bacon Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Thin Sliced Chicken 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Yeo Valley Organic Wholemilk Raspberry Yogurt 450G

    450g · £4.11/kg
    £0.60 off
    £1.85£2.45
  • Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g

    350g · £11.14/kg
    £0.90 off
    £3.90£4.80
  • Co-op Fairtrade Organic Bananas

    5pk · £0.33 each
    £1.65
  • Co-op Irresistible Vine Ripened Cherry Tomatoes

    225g · £12.00/kg
    £2.70
  • Coleraine Mature Cheese 200g

    200g · £14.25/kg
    £2.85
  • Co-op Irresistible Butter Basted Turkey 120G

    120g · £37.08/kg
    2 for £6.70
    £4.45
  • Co-op Smoked Bacon Lardons 200g

    200g · £17.00/kg
    £3.40
  • Henry Denny & Sons Slow Cooked Carved Irish Ham 80g

    80g · £35.00/kg
    £2.80
  • Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G

    130g · £30.77/kg
    2 for £6.70
    £4.00
  • Co-op Scottish Chicken Breast Fillets 580G

    580g · £9.05/kg
    2 for £8.90
    £5.25
  • Co-op Wild Rocket

    60g · £22.50/kg
    £1.35
  • Co-op Grated Mozzarella Cheese 250g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
  • Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g

    170g · £25.59/kg
    2 for £6.70
    £4.35
  • Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Brennans Family Pan Premium White Bread 800g

    800g · £2.44/kg
    £1.95
  • Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g

    500g · £11.40/kg
    £5.70
  • Dromona Pure Butter 250g

    250g · £13.60/kg
    £3.40
  • Co-op Chilled Stonebaked Meat Feast Pizza 356G

    356g · £12.08/kg
    £4.30
  • Co-op Conference Pears

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Coleraine Mature Cheddar 200g

    200g · £13.75/kg
    £2.75
  • New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g

    5pk · £0.29 each
    £0.80 off
    £1.45£2.25
  • Co-op 4 Jam Ball Doughnut

    4pk · £0.34 each
    £1.35
  • Co-op Garlic Baguette Twin Pack 410G

    410g · £5.61/kg
    £2.30
  • Co-op Seedless Mixed Grapes 500g

    500g · £5.60/kg
    £2.80
  • Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G

    65g · £65.38/kg
    2 for £6.70
    £4.25
  • Co-op Moroccan Cous Cous 215g

    215g · £12.79/kg
    £2.75
  • Schär Gluten-Free Wholesome White Loaf 300g

    300g · £12.00/kg
    £3.60
  • Co-op Garlic

    3pk · £0.37 each
    £1.10
  • Co-op British Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £14.20/kg
    £3.55

Co-op Member Prices

View all (74)
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Co-op Smooth Orange Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.75 loyalty card (£1.75/L)
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.55 loyalty card (£25.50/kg)
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op Vivacity Extra 10 Individually Wrapped

    10pk · £0.17 each
    £1.70
    £1.09 loyalty card (£0.11 each)
  • Co-op Fresh Semi Skimmed Milk 568ml (1 Pint)

    568ml · £1.67/L
    £0.95
    £0.85 loyalty card (£1.50/L)
  • Co-op Northern Irish Free Range, 6 Medium Eggs

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.49 loyalty card (£0.25 each)
  • Co-op Closed Cup Mushroom 300g

    300g · £3.83/kg
    £1.15
    £0.97 loyalty card (£3.23/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g

    471g · £13.80/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.49/kg)
  • Co-op Fresh Irish Whole Milk 568ml (1 Pint)

    568ml · £1.67/L
    £0.95
    £0.85 loyalty card (£1.50/L)

Top Deals 🔥

View all (11)
  • Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls

    £1.80
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Sausages + Mash

    £3.00
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50
  • M&M’s Crispy Pouch 107g

    107g · £15.89/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g

    112g · £17.41/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g

    112g · £15.18/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Revels Milk Chocolate Bag 101g

    101g · £19.31/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g

    118g · £16.53/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £20.97/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40

Top Picks 🌟

  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Volvic Touch of Fruit Sugar Free Strawberry Natural Flavoured Water 1.5L

    1.5L · £1.27/L
    £1.90

Back to Routine ⏰☕

View all (45)
  • Sausages + Mash

    £3.00
  • Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls

    £1.80
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 45g

    45g · £23.33/kg
    30% off
    £1.05£1.50
  • Kellogg's Crunchy Nut Hazelnut & Chocolate Granola 380g

    380g · £7.92/kg
    30% off
    £3.01£4.30
  • Co-op High Protein Cottage Cheese 300g

    300g · £4.90/kg
    30% off
    £1.47£2.10
  • Co-op Mixed Fruit Muesli 500g

    500g · £3.22/kg
    30% off
    £1.61£2.30
  • Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 12x27g

    12pk · £9.51/kg
    30% off
    £3.08£4.40
  • Co-op Honey Raisin & Almond Granola 500g

    500g · £4.34/kg
    30% off
    £2.17£3.10
  • Co-op 24 Wholewheat Biscuits

    24pk · £0.06 each
    30% off
    £1.54£2.20
  • Co-op British Red Leicester Cheese 240g

    240g · £10.08/kg
    30% off
    £2.42£3.45
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.34/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Co-op Mixed Berry Granola 500g

    500g · £4.34/kg
    30% off
    £2.17£3.10
  • Twinings Lemon & Ginger 20 Single Tea Bags 30g

    30g · £116.67/kg
    £3.50
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)

    4pk · £5.88/kg
    3 for £4.50
    £2.00
  • Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Wildlife Choobs Strawberry, Raspberry and Apricot Flavour Yogurt Tubes 6x37g

    6pk · £6.08/kg
    £1.35
  • Dolmio Original Sauce for Bolognese 450g

    450g · £6.56/kg
    £2.95
  • Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £33.00/kg
    3 for £4.50
    £3.30
  • Birds Eye Garden Peas 800g

    800g · £3.94/kg
    3 for £7
    £3.15
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70

Student Shop 🍜🎓🥫

View all (36)
  • Co-op White Toastie Bread Loaf 800G

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Co-op Irresistible Fruit Granola

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Kellogg's Crunchy Nut 460g

    460g · £9.57/kg
    £4.40
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.34/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.24/kg
    £1.75
  • Schwartz Garlic Granules 50g

    50g · £49.00/kg
    £2.45
  • Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g

    29g · £84.48/kg
    £2.45
  • Co-op Smoked Paprika 46g

    46g · £29.35/kg
    £1.35
  • Co-op Ground Black Pepper 25G

    25g · £58.00/kg
    £1.45
  • Co-op British Table Salt 750g

    750g · £1.20/kg
    £0.90
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Heinz Cream of Tomato Soup 4 x 400g

    4pk · £3.09/kg
    £4.95
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • John West No Drain Tuna Steak with a Little Spring Water MSC 3x100g

    3pk · £19.17/kg
    £5.75
  • Heinz Baked Beanz 200g

    200g · £6.50/kg
    £1.30
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce Cheese & Broccoli 99g

    99g · £13.13/kg
    £1.30
  • Doritos Tangy Cheese 140G

    140g · £12.14/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40

Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷

View all (20)
  • Co-op Fairtrade Small Bananas

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g

    225g · £7.11/kg
    £1.60
  • Co-op Fairtrade 99 160 Tea Bags

    500g · £6.00/kg
    £3.00
  • Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68g

    68g · £26.47/kg
    £1.80
  • Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g

    74g · £26.35/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Co-op Fairtrade Intense Blend Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Fairtrade Roses

    1pk · £6.05 each
    £6.05
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate Caramel Sea Salt 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Co-op Fairtrade Organic Bananas

    5pk · £0.33 each
    £1.65
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £20.97/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Co-op Bakery Chocolate Caramel Shortcake Bites

    18pk · £0.19 each
    £3.40
  • Co-op Bakery Fairtrade Cornflake Cluster Bites

    18pk · £0.19 each
    £3.40
  • Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.55 loyalty card (£25.50/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Box 110g

    110g · £32.73/kg
    £3.60
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Fairtrade Italian Style Coffee Beans 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Profiteroles 400g

    400g · £9.75/kg
    £3.90

Cleaning Event 🧼✨🧽

View all (23)
  • Fairy Original Power Dishwasher Tablets, Lemon, 22 Capsules, 1st Time Clean, No Rewash

    22pk · £0.30 each
    £6.55
  • Domestos Original Thick Bleach 750 ml

    750ml · £2.13/L
    £1.60
  • Comfort Fabric Conditioner Honeysuckle & Sandalwood 900 ml (30 washes)

    900ml · £3.44/L
    £3.10
  • Fairy Non Bio Detergent Gel,38 Washes 1.254 L, Sensitive skin

    1.25L · £8.97/L
    £11.25
  • Fairy In-Wash Scent Booster 155 g, Fresh

    155g · £25.48/kg
    £3.95
  • Lenor Scent Booster 155g, Spring Awakening

    155g · £25.48/kg
    £3.95
  • Persil Bio 4 in 1 fast-dissolving laundry capsules, 34 washes

    496g · £18.75/kg
    £9.30
  • Persil Non Bio 4 in 1 fast-dissolving laundry capsules, 34 washes

    496g · £18.75/kg
    £9.30
  • Co-op Ultra Absorbent Multi Purpose Towel

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • Co-op Super Soft Quilted Bathroom Tissue 6 Longer Rolls

    6pk · £0.83 each
    £4.95
  • Andrex 6 Complete Clean XL Mega Rolls

    6pk · £1.12 each
    £6.70
  • Andrex® Classic Clean Toilet Tissue, 9 Rolls

    9pk · £0.62 each
    £1.40 off
    £5.55£6.95
  • Plenty Ultrasorb Kitchen Roll 1 Roll

    1pk · £2.20 each
    £1 off
    £2.20£3.20
  • Fairy Washing Up Liquid Pomegranate & Grapefruit 320ML

    320ml · £3.75/L
    £1.20
  • Andrex Complete Clean Toilet Tissue 4 Rolls

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • Co-op Soft Toilet Roll White 9 Rolls

    9pk · £0.50 each
    £4.50
  • Andrex Classic Clean Flushable Toilet Wipes Single Pack

    36pk · £0.05 each
    £1.90
  • Co-op White Kitchen Towel 2 Pack

    2pk · £1.68 each
    £3.35
  • Co-op Non-Bio Laundry Liquid 750ml

    750ml · £3.87/L
    £2.90
  • Raid Rapid Action Wasp, Mosquito & Fly Killer Aerosol Spray 300ml

    300ml · £17.67/L
    £5.30

Celebrating Scottish Food & Drink 🍴🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🥃

View all (8)
  • Co-op Scottish Chicken Mini Fillets 400g

    400g · £12.25/kg
    £4.90
  • Co-op Scottish Chicken Thigh Fillets 500G

    500g · £10.90/kg
    2 for £8.90
    £5.45
  • Mash Direct Green Cabbage 280g

    280g · £8.04/kg
    £2.25
  • Irn-Bru 1L Bottle

    1L · £2.40/L
    £2.40
  • Mash Direct Champ 400G

    400g · £5.63/kg
    £2.25
  • Mash Direct Potato Cheese And Onion Croquettes 300G

    300g · £9.83/kg
    £2.95
  • Mash Direct Mashed Turnip 400G

    400g · £6.13/kg
    £2.45
  • Mash Direct Beer Battered Chips 400G

    400g · £7.38/kg
    £2.95

Online Exclusive Deals 🍫

View all (6)
  • M&M’s Crispy Pouch 107g

    107g · £15.89/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g

    112g · £17.41/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g

    112g · £15.18/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Revels Milk Chocolate Bag 101g

    101g · £19.31/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g

    118g · £16.53/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £20.97/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40

3 for £3 Quick Meals 🍜

View all (20)
  • Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Pot Noodle Bombay Bad Boy King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce Cheese & Broccoli 99g

    99g · £13.13/kg
    £1.30
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce Chicken & Mushroom Flavour 99g

    99g · £13.13/kg
    £1.30
  • Batchelors Super Noodles Chicken Flavour 90g

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • Batchelors Super Noodles BBQ Beef Flavour 90g

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • Nissin Soba Wok Style Classic 109G

    109g · £12.84/kg
    £1.40
  • Nissin Soba Wok Style Chilli 111G

    111g · £12.61/kg
    £1.40
  • Bens Original Wholegrain Microwave Rice 220g

    220g · £5.00/kg
    £1.10
  • Buldak Hot Chicken Flavour Spicy Ramen Cup 70g

    70g · £31.43/kg
    £2.20
  • Ben's Original Egg Fried Microwave Rice 220g

    220g · £7.95/kg
    £1.75
  • Ben's Original Golden Vegetable Microwave Rice 220g

    220g · £7.95/kg
    £1.75
  • Ben's Original Savoury Chicken Flavour Microwave Rice 220g

    220g · £7.95/kg
    £1.75
  • Ben's Original Spicy Mexican Style Microwave Rice 220g

    220g · £7.95/kg
    £1.75
  • Ben's Original Peri Peri Microwave Rice 220g

    220g · £7.95/kg
    £1.75
  • Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Maggi Hot Mealz Spicy Chilli Stir Fry Noodles 94g

    94g · £20.21/kg
    £1.90
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom Standard 90 g

    90g · £15.56/kg
    £1.40
  • Bens Original Basmati Microwave Rice 220g

    220g · £5.00/kg
    £1.10

Store Price Match 🥦

View all (41)
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre

    2L · £0.43/L
    £0.85
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G

    65g · £10.00/kg
    £0.65
  • Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g

    20g · £37.50/kg
    £0.75
  • Co-op Wholemeal Farmhouse Bread 400G

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Kendamil First Infant Milk 1 From Birth 800g

    800g · £16.25/kg
    £13.00
  • Co-op 40 Clear Washproof Plasters

    40pk · £0.04 each
    £1.60
  • Clearblue Pregnancy Test 1 Pack

    1pk · £12.35 each
    £12.35
  • Clearblue Rapid Detection Pregnancy Test, Kit of 1 Test

    1pk · £8.10 each
    £8.10
  • Kendamil Follow-On Milk 2 6-12 Months 800g

    800g · £16.25/kg
    £13.00
  • Co-op 10 Fabric Dressing Strips

    10pk · £0.20 each
    £1.95
  • Kiddylicious Strawberry and Banana Smoothie Melts 6G

    6g · £166.67/kg
    £1.00
  • Kiddylicious Veggie Straws Baby Snack 9 Months+ Multipack 4 x 12g

    4pk · £65.63/kg
    £3.15
  • Co-op Bakery Farmhouse White Bread 800G

    800g · £1.63/kg
    £1.30
  • Co-op Bakery Farmhouse Wholemeal Bread 800g

    800g · £1.63/kg
    £1.30
  • Co-op Seeded Bread Loaf 800G

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • SMA Pro Follow-on Milk 6 Month+ Ready to Drink 200ml

    200ml · £5.75/L
    £1.15
  • SMA Pro 1 From Birth First Infant Milk 800g

    800g · £17.50/kg
    £14.00

Sandwiches, Wraps & Soups 🥪

View all (15)
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Co-op Roast Chicken Salad Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Ham & Cheese Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g

    195g · £18.97/kg
    £3.70
  • Co-op Prawn Mayo Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Cheese & Red Onion Sandwich

    1pk · £1.90 each
    £1.90
  • Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Chicken & Bacon Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Southern Fried Chicken Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op All Day Breakfast Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g

    600g · £4.00/kg
    £2.40
  • Co-op Tuna & Sweetcorn Sandwich

    1pk · £3.60 each
    £3.60
  • Co-op Tuna Mayo Sandwich

    1pk · £1.95 each
    £1.95
  • Co-op Cheddar Cheese Sandwich

    1pk · £1.95 each
    £1.95

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • CO-OP - Knockbreda

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo