- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G
400g · £6.75/kg£2.70£2.20 Clubcard (£5.50/kg)Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £52.99/kg£3.55£2.95 Clubcard (£44.03/kg)Tesco Finest Pink Lady Apple 4 Pack
4pk · £0.95 each£3.80£3.20 Clubcard (£0.80 each)Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Tesco Finest Shiitake Mushrooms 125g
125g · £18.80/kg£2.35£2.10 Clubcard (£16.80/kg)Tesco Chopped Soy & Miso Salad Kit 295g
295g · £10.85/kg£3.20£2.80 Clubcard (£9.49/kg)Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Alpro Almond Original Chilled Dairy Free Drink 1L
£2.50£2.20 ClubcardYeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Tesco Chopped Caesar Salad Kit 260g
260g · £12.31/kg£3.20£2.80 Clubcard (£10.77/kg)Alpro Barista Coconut Chilled Dairy Free Drink 750ml
£2.00£1.75 ClubcardArla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardTesco Simply Smashed Avocado 100G
100g · £17.50/kg£1.75£1.50 Clubcard (£15.00/kg)Pukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Walls 4 Hearty Sausage Rolls 220G
220g · £12.05/kg£2.65£1.75 Clubcard (£7.95/kg)Oatly Whole Oat Drink Chilled 1L
£3.10£2.40 ClubcardTesco 20 Mini Pork Sausage Rolls 220g
220g · £11.14/kg£2.452 for £4 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Finest Green Grapes Seedless 500g (C)
500g · £7.10/kg£3.55Tesco Express Green Beans 220G
220g · £5.45/kg£1.20Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Philadelphia Garlic & Herbs Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £4.91/kg£2.85Tesco Coriander 15G (C)
15g · £56.67/kg£0.85Tesco British Chicken Thighs 600G (C)
600g · £5.50/kg£3.30Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco Chicken Tikka Masala With Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg£4.40Aero Chocolate Mousse 4 X59g
4pk · £41.53/kg£2.45Tesco Salad Tomatoes 360G (C)
360g · £2.78/kg£1.00Tesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.90Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Tesco Strawberry Trifles 3 x 135g (405g)
405g · £5.06/kg£2.05Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco British Cooked Ham Slices 120g
120g · £20.42/kg£2.45Tesco Butterpak Spreadable - Slightly Salted 500g
500g · £5.10/kg£2.55Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Simply Doughnuts Mini Classic and Sugar Ring 8 Pack
8pk · £0.25 each£2.00Limes Each
1pk · £0.30 each£0.30The Tofoo Co Naked Tofu 280G
280g · £11.07/kg£3.10Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Wall's Large Pork Sausage Roll 100g
100g · £13.00/kg£1.30Tesco Pork Belly Slices 500g Express
500g · £12.40/kg£6.20Tesco 20 Mini Pork Sausage Rolls 220g
220g · £11.14/kg£2.452 for £4 ClubcardYutaka Silken Tofu 308g
308g · £9.09/kg£2.80Graham's The Family Dairy Protein 25G Strawberry Pack 200G
200g · £8.00/kg£1.60Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G
400g · £6.75/kg£2.70£2.20 Clubcard (£5.50/kg)Pukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Lemons 3Pack Express
3pk · £0.65 each£1.95New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90£1.65 Clubcard (£2.06/kg)Ginsters Peppered Steak Slice 170G
170g · £17.06/kg£2.90£2.25 Clubcard (£13.24/kg)Walls 4 Hearty Sausage Rolls 220G
220g · £12.05/kg£2.65£1.75 Clubcard (£7.95/kg)Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack
6pk · £0.18 each£1.10Tesco Asparagus Tips 125G
125g · £22.00/kg£2.75Lemons Each
1pk · £0.45 each£0.45graham's THE family DAIRY Protein 25g Mango Passionfruit & Papaya Pouch 200G
200g · £10.25/kg£2.05Tesco Chestnut Mushroom 250G
250g · £5.40/kg£1.35Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g
300g · £11.17/kg£3.35St Pierre Sesame Seeds Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.99 each£3.95Warburtons Half And Half Medium Bread 800G
800g · £2.19/kg£1.75£1.25 Clubcard (£1.56/kg)Tesco 2 Boneless Salmon Fillets 260G
260g · £22.50/kg£5.85Rustlers Bbq Pork Rib Sandwich 157G
157g · £18.79/kg£2.95£2.45 Clubcard (£15.61/kg)Tesco Slow Cooked Smoky BBQ Pulled Pork 410g
410g · £16.46/kg£6.75Grapefruit Each
1pk · £0.60 each£0.60Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40New York Bakery The Original Bagels 5 Pack
5pk · £0.47 each£2.35New York Bakery Co Sesame Bagels 5 Pack
5pk · £0.47 each£2.35Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g
260g · £7.50/kg£1.95£1.70 Clubcard (£6.54/kg)Tesco Wensleydale Cheese with Cranberries 200g
200g · £17.25/kg£3.45Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 Clubcard