Natural Yoghurts
Morrisons Greek Style Yogurt with Honey 450g
450g · £4.67/kg£2.10Fage Total 0% Fat Strained Yoghurt 450g
450g · £8.44/kg£3.80Fage Total 0% Fat Strained Yoghurt 950g
950g · £6.26/kg£5.95Yeo Valley Organic Natural Whole Milk Yogurt
450g · £5.33/kg£2.40Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.78/kg£3.05Biotiful Kefir Yogurt Original 350g
350g · £6.86/kg£2.40Morrisons The Best Greek Style Yogurt 10% Fat 500g
500g · £6.10/kg£3.05Morrisons Fat Free Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.40/kg£1.20£0.84 loyalty card (£1.68/kg)Morrisons Savers Low Fat Natural Yogurt 500g
500g · £1.30/kg£0.65Morrisons Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.50/kg£1.25£0.88 loyalty card (£1.76/kg)Morrisons Greek Style Natural Yoghurt
400g · £4.38/kg£1.75Fage Total 5% Fat Strained Yoghurt 950g
950g · £7.47/kg£7.10Arla Skyr Creamy Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Morrisons Natural Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45
Flavoured Yoghurts
Muller x My Protein Salted Caramel Chocolate Mousse
200g · £15.00/kg£3.00Muller x My Protein Chocolate Mousse
200g · £15.00/kg£3.00Arla Protein Strawberry Yogurt Pouch 200g
200g · £8.75/kg£1.75Arla Protein Mango Yogurt Pouch 200g
200g · £8.75/kg£1.75Ehrmann High Protein Double Choc Pudding & Topping
200g · £11.75/kg£2.35Arla Protein Strawberry Yogurt 200g
200g · £8.75/kg£1.75Arla Protein Blueberry Yogurt 200g
200g · £8.75/kg£1.75My Protein Mixer Banana Split & Milk Chocolate 140g
140g · £13.50/kg10% off£1.89£2.10Grahams Protein 22 Salted Caramel 200g
200g · £5.65/kg10% off£1.13£1.25Grahams Protein 25 Peach 200g
200g · £7.00/kg£1.40Applied Nutrition Diet Protein Powder Chocolate Dessert 450g
450g · £40.00/kg£18.00Fage Fruits Strawberry Thick & Smooth Yoghurt 380g
380g · £8.42/kg10% off£3.20£3.55Muller Bliss Whipped Lemon Meringue Pie 4 x 100g
400g · £9.00/kg£3.60Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Balls 124g
124g · £9.27/kg£1.15Arla Skyr Vanilla Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Muller Corner Banana Yogurt with Chocolate Flakes 124g
124g · £9.27/kg£1.15Muller Corner Bliss Whipped Greek Style Cheesecake Inspired Yogurt
400g · £9.00/kg£3.60Mullerlight Light Greek Style Lemon Yogurt 4 x 115g
460g · £5.87/kg10% off£2.70£3.00Muller Light Toffee Yogurt 160g
160g · £5.75/kg20% off£0.92£1.15Muller Corner Toffee Yogurt with Chocolate Hoops 124g
124g · £9.27/kg£1.15Muller Light Greek Style Strawberry Yogurt
460g · £5.87/kg10% off£2.70£3.00Ski Smooth Raspberry & Strawberry Yogurt 4x120g
480g · £3.75/kg£1.80Oykos Greek Style Strawberry Yogurt 4 x 110G
440g · £6.25/kg£2.75Activia Rhubarb 4 x 115g
460g · £6.46/kg10% off£2.97£3.30Activia Strawberry 4 x 115g
460g · £7.17/kg£3.30Muller Light Strawberry Yogurt 160g
160g · £7.19/kg£1.15Yeo Valley Strawberry Yogurt 450g
450g · £6.00/kg£2.70Morrisons Applied Nutrition Salted Caramel Breakfast Oats Pot
180g · £16.11/kg£2.90Muller Light Breakfast Bowl Strawberry & Raspberry 170g
170g · £11.12/kg10% off£1.89£2.10Fuel10k 20g Protein Yogurt & Granola Vanilla Flavour 173g
173g · £12.72/kg£2.20Nomadic Power Pot Vanilla Yogurt & Granola & Chocolate Brownie 190g
190g · £12.58/kg10% off£2.39£2.65NomadicPower Pot Vanilla Yogurt & Granola Smooth Caramel 190g
190g · £14.21/kg£2.70Nomadic Oat Clusters Strawberry 169g
169g · £12.72/kg£2.15Nomadic Oat Crunch Chocolate & Yogurt 169g
169g · £12.72/kg£2.15
Kids Yoghurts
Morrisons Strawberry Fromage Frais 4 x 80g
320g · £5.16/kg£1.65Wildlife Choobs Kids Strawberry Raspberry & Apricot Yogurt Tubes 6 x 37g
222g · £5.63/kg£1.25Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yogurt Pots 4 x 85g
340g · £7.06/kg£2.40The Collective Suckies Banana Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £13.33/kg£1.20The Collective Raspberry Suckies Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £12.78/kg£1.15Petits Filous Kids Drinking Yoghurt Strawberry Flavour 4 x 100g
400g · £7.38/kg£2.95
Yoghurt Drinks
Danone Actimel Multi Fruits Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Actimel 0% Strawberry Yogurt Drink 8 x 100g
800g · £5.63/kg£4.50Biotiful Dairy Kefir Mango 500ml
500ml · £6.00/L£3.00Yakult Original
520ml · £9.23/L£4.80Morrisons Nourish Strawberry Drink
600g · £6.17/kg£3.70Bio - Tiful Dairy Kefir Cultured Milk Drink 500ml
500g · £6.20/kg£3.10