Custard, Cream & Jelly Desserts
Morrisons Profiteroles 2x90g
180g · £13.89/kg£2.50Morrisons Chocolate Eclairs 4 pack
4pk · £0.51 each£2.05Morrisons Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.03 each£2.05Morrisons Chocolate Large Eclairs 2 pack
2pk · £1.03 each£2.05Rolo Desserts 4 X 65g
260g · £12.69/kg£3.30Morrisons Chocolate Trifles 3pk
3pk · £0.90 each£2.70Morrisons Strawberry Trifle 600g
600g · £6.58/kg£3.95Hartleys Strawberry Jelly 135g
135g · £10.37/kg£1.40Cadbury Flake Chocolate Dessert 75g
75g · £20.00/kg£1.50Ehrmann Robby Strawberry Jelly 12x50g
600g · £2.25/kg10% off£1.35£1.50Cocon Assorted Fruit Jelly Pudding 6 x 80g
480g · £4.90/kg£2.35Morrisons 2 Creme Caramel
240g · £10.42/kg£2.50Hartleys Strawberry Jelly Pot 125g
125g · £7.60/kg£0.95Morrisons Vanilla Creme Caramel 6x100g
600g · £4.50/kg£2.70Morrisons Limoncello Desserts 180g (2 x 90g)
180g · £13.89/kg£2.50Milkybar Desserts 4 X 65g
260g · £12.50/kg£3.25Morrisons Strawberry Trifle Desserts 3x135g
405g · £6.67/kg£2.70Morrisons Raspberry Trifle Desserts 3x135g
405g · £6.67/kg£2.70Ambrosia Devon Custard 400g
400g · £4.80/kg20% off£1.92£2.40Ambrosia Devon Custard 150g
150g · £7.67/kg£1.15Hartleys 10 Calorie Raspberry Jelly 175g
175g · £6.29/kg£1.10
Sponge Puddings
Morrisons Sticky Toffee Puddings 2pk 220g
220g · £14.09/kg£3.10Morrisons Trifle Sponges 8 pack
8pk · £0.23 each£1.85Morrisons Chocolate Sponge Puddings 2pk 210g
210g · £14.76/kg£3.10Morrisons Butterscotch Sponge Pudding 100g
100g · £14.50/kg£1.45Morrisons Bread & Butter Puddings 2pk 240g
240g · £12.92/kg£3.10Mr Kipling Golden Syrup Sponge Puddings 2x95g
190g · £12.63/kg£2.40
Cheesecakes
Gu Lemon Cheesecakes 2 x 85g
170g · £25.18/kg10% off£4.28£4.75Morrisons Lemon Cheesecakes 3x100g
300g · £10.00/kg£3.00Morrisons 2 Vanilla Cheesecake Wedges
2pk · £1.65 each£3.30Gu Zillionaire Cheesecake 84.5g
85g · £25.56/kg10% off£2.16£2.40Gu Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g
169g · £25.33/kg10% off£4.28£4.75Gu Salted Caramel Cheesecake 2 x 82g
164g · £28.96/kg£4.75Morrisons Vanilla Cheesecake 475g
475g · £11.26/kg£5.35Morrisons 2 Raspberry Cheesecake Wedges
2pk · £1.65 each£3.30Morrisons Strawberry Cheesecake Desserts 3x100g
300g · £8.50/kg£2.55English Cheesecake Company Biscoff Cheesecake Slices 2 x 90g
180g · £26.39/kg£4.75
Chilled Desserts
Morrisons Savers Chocolate Mousse 6pk 55g
55g · £20.00/kg£1.10Morrisons Lemon Mousse 6pk 55g
55g · £21.82/kg£1.20Aero Milk Chocolate Mousse 4x59g
236g · £9.75/kg£2.30Milkybar Milk Slice 4x26g
104g · £17.79/kg£1.85Morrisons Tiramisu Desserts 200g (2 x 100g)
200g · £10.75/kg£2.15Muller Rice Vanilla Custard Low Fat Pudding Dessert 170g
170g · £5.41/kg20% off£0.92£1.15Morrisons Clotted Cream Rice Pudding 2x145g
290g · £10.69/kg£3.10Morrisons The Best Madagascan Vanilla Custard 500g
500g · £6.10/kg£3.05
Cakes
Morrisons The Best Chocolate Cake 406g
406g · £9.98/kg£4.05£2.84 loyalty card (£7.00/kg)Morrisons The Best Coffee & Walnut Cake
420g · £11.43/kg£4.80Morrisons Strawberry & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40McVities Jamaica Ginger Cake
£2.10McVities Golden Syrup Cake
10% off£1.89£2.10Morrisons Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons Cherry Madeira Slab Cake
£2.40Yorkshire Baking Company Madeira Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Morrisons Walnut Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake 409g
409g · £9.90/kg£4.05Morrisons Chocolate & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Morrisons The Best Carrot Cake 415g
£4.05Morrisons Football Celebration Cake 1008g
1.01kg · £12.86/kg10% off£12.96£14.40Bluey Celebration Cake
£17.40Morrisons The Best Billionaire Cake
10% off£18.36£20.40Morrisons Caterpillar Celebration Cake
£10.80Morrisons Small Chocolate Celebration Cake
£10.80Morrisons Small Balloon Celebration Cake 541g
541g · £19.96/kg£10.80Morrisons Gooey Chocolate Traybake Serves 15
£10.80
Crumbles, Pies & Tarts
Morrisons Lemon Curd Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Mr Kipling Cherry Bakewells 6 pack
6pk · £0.60 each£3.60Morrisons Assorted Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.18 each£1.05Egg Custard Tart 2 pack
2pk · £0.45 each£0.90Morrisons Cherry Bakewells
6pk · £0.28 each£1.65
Canned Desserts
Ambrosia Creamed Rice Pudding 400g
400g · £6.00/kg£2.40