Muller Crunch Corners 4 Pack (2 x Vanilla Chocolate Balls, 2 x Banana Chocolate Flakes)
1pk · £3.59 each£3.59Ambrosia Creamed Rice Pudding (400g)
400g · £3.75/kg£1.50Ambrosia Custard Pots (150g)
150g · £5.93/kg£0.89Angel Delight Strawberry Flavour 59g
1pk · £1.09 each£1.09Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Blueberry And Pomegranate (140g)
140g · £6.36/kg£0.89Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Damson And Plum (140g)
140g · £6.36/kg£0.89Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Lemon Zest (140g)
140g · £6.36/kg£0.89Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Oranges And Lemons (140g)
140g · £6.36/kg£0.89Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Peach And Mango (140g)
140g · £6.36/kg£0.89Ann Forshaws Farmhouse Yogurt Strawberry And Redcurrant (140g)
140g · £6.36/kg£0.89Ann Forshaws Greek Style Fat Free Honey Yogurt (140g)
140g · £6.36/kg£0.89Ann Forshaws Greek Style Fat Free Strawberry Yogurt (140g)
140g · £6.36/kg£0.89Ann Forshaws Greek Style Natural Full Fat Yogurt (450g)
450g · £3.53/kg£1.59Ann Forshaws Greek Style Natural Yogurt (450g)
450g · £3.53/kg£1.59Ann Forshaws Very Low Fat Bio Natural Yogurt (450g)
450g · £3.53/kg£1.59Arla Protein Blueberry 200g
200g · £9.75/kg£1.95Aunt Bessie's Instant Custard 70g
1pk · £0.89 each£0.89Aunty's Delicious Chocolate Steamed Puds 2 x 95g
190g · £10.79/kg£2.05Aunty's Delicious Golden Syrup Steamed Puds 2 x 95g
190g · £10.79/kg£2.05Aunty's Delicious Sticky Toffee Steamed Puds 2 x 95g
190g · £10.79/kg£2.05Carnation Condensed Milk 397g
397g · £5.77/kg£2.29Carnation Evaporated Milk 170g
170g · £5.82/kg£0.99Carnation Evaporated Milk 410g
410g · £4.12/kg£1.69F/SHAW F/H YOG G/B ELDER
140g · £6.36/kg£0.89Hartley's Jelly Raspberry Flavour 125g
125g · £9.20/kg£1.15Hartley's Jelly Strawberry Flavour 125g
125g · £9.20/kg£1.15Hartley's Orange Flavour Jelly 135g
135g · £11.48/kg£1.55Hartley's Strawberry Flavour Jelly 135g
135g · £11.48/kg£1.55Muller Fruit Corners 4 Pack (2 x Strawberry, 2 x Peach & Apricot)
1pk · £3.59 each£3.59Nomadic Double Belgian Chocolate (187g)
187g · £11.18/kg£2.09Nomadic Yogurt & Oat Clusters Strawberry 169g
187g · £11.18/kg£2.09Princes Mandarin Segments in Juice 298g
298g · £5.20/kg£1.55Princes Pear Halves with Juice 410g
410g · £4.27/kg£1.75Princes Prunes in Syrup 420g
420g · £4.26/kg£1.79SPAR Canned Fruit Cocktail 425g
425g · £3.41/kg£1.45SPAR Canned Peach Slices 425g
425g · £3.74/kg£1.59SPAR Custard
400g · £2.88/kg£1.15SPAR Pineapple Slices In Juice (227 grams)
227g · £5.95/kg£1.35SPAR Rice Pudding 400g
400g · £2.88/kg£1.15