SPAR Bacon Smoked (250 grams)
250g · £12.36/kg£3.09SPAR Bacon Unsmoked (250 grams)
250g · £12.36/kg£3.0912 Thin Pork Irish Recipe Sausages 340g
340g · £5.88/kg£2.006 Butchers Choice Sausages (400g)
400g · £10.88/kg£4.358 Thick Pork Irish Sausages (410g)
410g · £4.88/kg£2.00GE SPAR Minced Beef
400g · £13.48/kg£5.39SPAR Fresh Chicken Fillets (340 grams)
340g · £13.79/kg£4.69SPAR Fresh Chicken Portions (500 grams)
500g · £12.58/kg£6.29SPAR Gammon Steak Unsmoked (240 grams)
240g · £14.96/kg£3.59SPAR GARLIC BUT MINI FLT
340g · £14.97/kg£5.09SPAR O/READY WHLE CHK699P
1.6kg · £4.37/kg£6.99SPAR Rump Steak (225 grams)
225g · £29.29/kg£6.59SPAR Salt/Pepper Thighs (700 grams)
700g · £6.84/kg£4.79SPAR Sizzle Steaks (300 grams)
300g · £22.97/kg£6.89SPAR Smoked Twin Pack Bacon 400g
400g · £8.98/kg£3.59SPAR Unsmoked Twin Pack Bacon 400g
400g · £8.98/kg£3.59Vici Classic Seafood Stocks (200g)
200g · £9.25/kg£1.85