- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardDove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardTesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Edam Cheese 10 Slice 250G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardDairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G
300g · £6.67/kg£2.003 for 2 ClubcardPhiladelphia Original Soft Cream Cheese 280G
280g · £14.11/kg£3.95£3.00 Clubcard (£10.71/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardTesco Continental Meat Selection 120g
120g · £32.08/kg£3.852 for £6.50 ClubcardJason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G
95g · £31.58/kg£3.00£1.25 Clubcard (£13.16/kg)£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
£6.00£5.50 ClubcardTesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes
2pk · £1.25 each£2.50£1.25 Clubcard (£0.63 each)Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack
4pk · £0.48 each£1.90£1.70 Clubcard (£0.43 each)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Smoked Ham And Cheddar Cheese Sandwich
1pk · £2.85 each£2.85Tesco Thai Green Chicken Curry & Jasmine Rice 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Pink Lady Apple Min 6 Pack (C)
5pk · £0.69 each£3.45Tesco Ripe & Ready Avocado (C)
1pk · £0.85 each£0.85Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G
95g · £31.58/kg£3.00£1.25 Clubcard (£13.16/kg)Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G
280g · £14.11/kg£3.95£3.00 Clubcard (£10.71/kg)Tesco Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 400g
400g · £5.25/kg£2.10Tesco Sweet & Easy Peel Clementines 600g
600g · £4.50/kg£2.70Tesco Spaghetti Bolognese 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Chicken Breast Fillets 650g (c)
650g · £7.92/kg£5.15Tesco Aubergine Each 250G (C)
250g · £5.00/kg£1.25Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g
320g · £7.97/kg£2.55Tesco Prime Cuts Honey Roast Ham 6 Slices 120g
120g · £20.00/kg£2.40Tesco Green Seedless Grapes Pack 500G (C)
500g · £4.80/kg£2.40Anchor Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £11.75/kg£4.70Tesco Smooth Smoked Salmon Pate 100g
100g · £21.50/kg£2.15Tesco Finest Rye & Mixed Seed Sourdough loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)Bens Original Street Food Chow Mein Microwave Instant Noodles Ready Meal 250g
250g · £16.20/kg£4.05Tesco Continental Meat Selection 120g
120g · £32.08/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
6pk · £56.25/kg£1.35Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardJason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack
4pk · £0.48 each£1.90£1.70 Clubcard (£0.43 each)Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Chicken & Bacon Pasta Bake 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Edam Cheese 10 Slice 250G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardHovis Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Tesco Smoked Streaky Bacon Rashers 14 Pack 300g
300g · £9.00/kg£2.70Mission Deli Wheat & White Wraps 6 Pack 367G
6pk · £38.52/kg£2.35Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.33 each£2.00Dairylea Cheese Slices x8 150g
150g · £15.33/kg£2.30Tesco 2 Garlic Baguettes 410g
410g · £5.49/kg£2.25Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Tesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)Leerdammer Light Cheese Slices 160g
160g · £19.38/kg£3.10Warburtons Half And Half Medium Bread 800G
800g · £2.19/kg£1.75Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G
300g · £6.67/kg£2.003 for 2 ClubcardTesco Raspberries 150G (C)
150g · £17.00/kg£2.55Tesco Finest Coleslaw 300g (C)
300g · £7.33/kg£2.20Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Tesco Smoked Back Bacon Rashers 300G
300g · £5.50/kg£1.65Tesco 8 Pork Sausage 454G (C
454g · £4.41/kg£2.00Tesco British Roast Beef Slices 90g
90g · £27.22/kg£2.45Tesco Little Gem 2 Pack (C)
2pk · £0.45 each£0.90Tesco Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Cheese & Tomato Pasta 300G
300g · £6.00/kg£1.80Tesco Spaghetti & Meatballs 400G
400g · £11.00/kg£4.40Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard