Natural Yoghurts
Essential Natural Greek Style Yogurt Large 1Kg
1kg · £2.50/kg£2.50Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt Small 150g
150g · £13.67/kg£2.05Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt 450g
450g · £10.56/kg£4.75Yeo Valley Bio Live Organic Natural Yogurt 950g
950g · £5.00/kg£4.75No.1 Natural Strained Greek Yogurt 500g
500g · £7.60/kg£3.80Duchy Organic Natural Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.78/kg£2.60Essential Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.00/kg25% off£2.25£3.00Kri Kri My Authentic Greek Yogurt 0% Fat 1Kg
1kg · £5.75/kg£5.75No. 1 Strained Natural Greek Yogurt 200g
200g · £7.75/kg£1.55Tims Dairy Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £5.50/kg£2.75Essential Fat Free Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.40/kg£1.20Rachels Dairy Coconut Organic Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10Waitrose Freefrom Lactose Free Greek Style Yogurt Alternative 450g
450g · £5.11/kg£2.30Yeo Valley Organic Natural Single Greek Style Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt Small 150g
150g · £13.67/kg£2.05Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.14/kg£2.50Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £7.11/kg£3.20Yeo Valley Bio Live Organic Natural Yogurt 150g
150g · £7.67/kg£1.15Yeo Valley Organic Greek Recipe 0% Strained Natural Yogurt 450g
450g · £10.22/kg£4.60The Collective Cultured Kefir Natural Yogurt 400g
400g · £8.25/kg£3.30Essential Fat Free Natural Yogurt 500g
500g · £2.38/kg15% off£1.19£1.40No. 1 Fat Free Strained Natural Greek Yogurt 500g
500g · £6.00/kg£3.00Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt Large 950g
950g · £5.47/kg£5.20Essential Low Fat Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Yeo Valley Organic Natural Yogurts 4x110g
440g · £7.73/kg£3.40Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 950g
950g · £6.26/kg£5.95St Helens Farm Goats Milk Natural Yogurt 450g
450g · £7.44/kg£3.35Onken Biopot Set Natural Yogurt 450g
450g · £6.00/kg£2.70Kri Kri 10% Fat Authentic Greek Yogurt Large 1Kg
1kg · £5.75/kg£5.75Woodlands Park Dairy Sheep Milk Organic Natural Yogurt 450g
450g · £10.56/kg£4.75Yeo Valley Organic Greek Style Yogurt 4x110g
440g · £7.73/kg£3.40Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450g
450g · £5.89/kg£2.65Kri Kri 10% Fat Authentic Greek Yogurt 500g
500g · £7.20/kg£3.60Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt 450g
450g · £12.56/kg£5.65The Collective Straight Up Greek Style Yogurt 900g
900g · £5.00/kg£4.50Yeo Valley Organic Greek Recipe 5% Strained Natural Yogurt 450g
450g · £10.22/kg£4.60No.1 Natural Strained Greek Yogurt 1Kg
1kg · £4.90/kg£4.90Biotiful Gut Health Original Kefir Yogurt 350g
350g · £7.71/kg2 for £3.60£2.70Yeo Valley 0% Fat Organic Natural Yogurt 450g
450g · £5.89/kg£2.65Essential Low Fat Natural Yogurt 500g
500g · £2.80/kg£1.40Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 1Kg
1kg · £4.50/kg£4.50
Flavoured Yoghurts
Muller Corner Vanilla Chocolate Balls & Banana Chocolate Flakes Yogurts 6x124g
744g · £6.85/kg£5.10Waitrose Hazelnut Low Fat Yogurt 150g
150g · £6.00/kg£0.90Waitrose Madagascan Vanilla Yogurt Single 150g
150g · £8.00/kg£1.20Isey Skyr Sea Salted Caramel Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80Biotiful Kefir Madagascan Vanilla Yoghurt 350g
350g · £7.71/kg2 for £3.60£2.70Muller Fruit Corner Vanilla with Chocolate Balls Yogurt Single 124g
124g · £9.27/kg4 for £2.40£1.15Yeo Valley Greek Style Mediterranean Lemon Yogurt 0.45Kg
450g · £6.89/kg£3.10Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Digestive Biscuits 124g
124g · £9.27/kg4 for £2.40£1.15Waitrose Lemon Curd Yogurt Single 150g
150g · £8.00/kg£1.20Rachels Dairy Ginger Organic Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10Arla Protein Mango Yogurt 200g
200g · £10.50/kg£2.10Danone Skyr High Protein 0% Fat Natural Yogurt 450g
450g · £7.33/kg£3.30GetPro Vanilla High Protein Yogurt Single 160g
160g · £9.38/kg£1.50Lindahls Plain Protein Quark 500g
500g · £6.00/kg£3.00Biotiful Kefir Protein Original 250g
250g · £9.60/kg2 for £3.60£2.40Isey Skyr Baked Apple Icelandic Yogurt Big Pot 450g
450g · £6.67/kg£3.00GetPro Chocolate Hazelnut High Protein Pudding Yogurt Single 180g
180g · £13.06/kg£2.35Isey Skyr Strawberry Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80Arla Protein Raspberry Yogurt 200g
200g · £9.00/kg£1.80Bonne Maman Rhubarb & Strawberry Yogurt 450g
450g · £8.78/kg£3.95Waitrose West Country Black Cherry Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Tims Mango Greek Family Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Waitrose Gooseberry Fruit Fool 114g
114g · £10.53/kg£1.20Activia Cherry, Strawberry, Raspberry & Pineapple 8x115g
920g · £6.14/kg£5.65Benecol Peach Vegetarian Yogurts 4x115g
460g · £10.98/kg£5.05Yeo Valley Organic Raspberry Kefir Multipack Yogurts 4x100g
400g · £8.25/kg£3.30Waitrose Mango & Passion Fruit West Country Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Muller Corner Red Cherry Yogurt Single 136g
136g · £8.46/kg4 for £2.40£1.15Rachels Dairy Luscious Fruits Peach & Mango Organic Yogurts 4x110g
440g · £8.18/kg£3.60Yeo Valley Greek Style Passion Fruit and Mandarin Yogurt 0.45Kg
450g · £6.89/kg£3.10Waitrose Strawberries & Cream West Country Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Tims Dairy Honey Greek Style Yogurt Single 175g
175g · £8.57/kg£1.50The Collective Gourmet Mango Yogurt 425g
425g · £8.71/kg£3.70Yeo Valley Raspberry Organic Yogurt 450g
450g · £4.67/kg25% off£2.10£2.80Activia Fusion Prune Gut Health Yogurts 4x120g
480g · £8.13/kg£3.90Tims Dairy Blackcurrant Greek Style Yogurt Single 175g
175g · £8.57/kg£1.50No.1 Yogurt with Strawberry Compote 125g
125g · £10.40/kg£1.30Waitrose Black Cherry Low Fat Yogurt 150g
150g · £6.00/kg£0.90Tims Dairy Blackcurrant Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00High Protein Vanilla Yogurt with Granola 185g
185g · £16.76/kg£3.10Activia Fibre Walnut & Oat Gut Health Yogurt Multipack 4x115g
460g · £8.48/kg£3.90Tims Dairy Vanilla Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Biotiful Kefir Protein Vanilla 250g
250g · £9.60/kg2 for £3.60£2.40Isey Skyr Vanilla Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80Danone Skyr High Protein 0% Fat Natural Yogurt 800g
800g · £5.63/kg£4.50Arla Protein Blueberry Yogurt 200g
200g · £9.00/kg£1.80The Collective Gourmet Raspberry Yogurt 425g
425g · £8.71/kg£3.70Bonne Maman Raspberry & Blackberry Yogurt 450g
450g · £8.78/kg£3.95Bonne Maman Violet Fig Yogurt 450g
450g · £8.78/kg£3.95The Collective Gourmet Passionfruit Yogurt 425g
425g · £8.71/kg£3.70View all (71)
Kids Yoghurts
The Collective Strawberry Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25Yoplait Choobs Wildlife Variety Kids Yogurts 6x37g
222g · £6.76/kg£1.50Yeo Valley Organic Little Yeos Fruity Favourites Kids Yogurt Selection 4x85g
340g · £7.94/kg£2.70The Collective Banana Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25Petits Filous Strawberry & Raspberry Kids Yogurts Big Pots 4x85g
340g · £7.06/kg£2.40Yoplait Frubes Strawberry, Red Berry & Peach Kids Yogurts 9x37g
333g · £8.41/kg£2.80The Collective Raspberry Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25The Collective Peach & Apricot Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25The Collective Suckies Strawberry & Banana 90g
90g · £13.89/kg£1.25The Collective Suckies Mango & Peach 90g
90g · £13.89/kg£1.25
Yoghurt Drinks
Waitrose Buttermilk 284ml
284ml · £4.40/L£1.25Actimel Immunity Strawberry Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Actimel Immunity Multifruit Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Biotiful Gut Health Kefir Drink Raspberry 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Bio-tiful Dairy Original Kefir Drink 1litre
1L · £4.50/L£4.50Bio-tiful Dairy Morello Cherry Kefir Drink 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Bio-tiful Dairy Gut Health Strawberry Kefir Drink 1litre
1L · £4.50/L£4.50Yakult Balance Fat Free Yogurt Drinks 8x65ml
520ml · £9.71/L£5.05Benecol Raspberry No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Biotiful Gut Health Vanilla Kefir Drink 1 Litre
1L · £4.50/L£4.50Benecol Strawberry Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Benecol Blueberry Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Actimel Immunity Strawberry Flavour Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Bio-tiful Dairy Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Yakult Original Fat Free Yogurt Drinks 8x65ml
520ml · £9.71/L£5.05Yeo Valley Mango & Passionfruit Organic Kefir Yogurt 350g
350g · £7.14/kg£2.50Bio-tiful Dairy Organic Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £7.10/L£3.55Benecol Original No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Actimel Immunity Blueberry Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Benecol Peach & Apricot No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Actimel Immunity 0% Added Sugar Fat Free Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Bio-tiful Dairy Natural Kefir Drink 250ml
250ml · £8.40/L£2.10