Cat Food
Tesco Adult Cat Poultry Selection In Jelly 48x100g
48pk · £115.00/kg£11.50Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken Mega Pack 200g
200g · £20.00/kg£4.00Dreamies Cat Treat Biscuits with Tuna Mega Pack 200g
200g · £20.00/kg£4.00GOURMET Revelations Mousse Salmon Wet Cat Food 4x57g
4pk · £68.42/kg£3.90Tesco Adult Cat Dry Food - Chicken & Vegetables 2kg
2kg · £1.48/kg£2.95GOURMET Mon Petit Fish Variety Cod; Sardine; Salmon Wet Cat Food 6x50g
6pk · £63.00/kg£3.15Dreamies Creamy Cat Treats with Chicken 4x10g
4pk · £170.00/kg£1.70GOURMET Nature's Creations Poultry Wet Cat Food 8x85g
8pk · £92.35/kg£7.85Gourmet Gold Pate With Ocean Fish 85G
85g · £10.00/kg£0.85Dreamies Creamy Adult Cat Kitten Treats with Salmon 40g
4pk · £170.00/kg£1.70Dreamies Meaty Sticks Adult Cat Treats with Chicken 30g
6pk · £340.00/kg£1.70Iams Adult 1+ Cat Food With Fresh Chicken 800G
800g · £7.81/kg£6.25Tesco Tasty Treats Pocket Pillows with Salmon 65g
65g · £12.31/kg£0.80PURINA ONE Senior 7+ Mini Fillets Chicken and Beef Wet Cat Food 8x85g
680g · £7.21/kg£4.90PURINA ONE Senior 7+ Salmon Dry Cat Food 750g
750g · £9.47/kg£7.10Whiskas 7+ Senior Dry Cat Food Biscuits Chicken 800g
800g · £5.00/kg£4.00Purina One Adult Dry Cat Food Chicken & Wholegrain 800G
800g · £8.88/kg£7.10£6.30 Clubcard (£7.88/kg)Whiskas 1+ Adult Dry Cat Food Biscuits Tuna 1.9kg
1kg · £7.10/kg£7.10Sheba Select Slices Wet Cat Food Trays Poultry in Gravy 8x85g
8pk · £63.53/kg£5.40Whiskas 1+ Adult Dry Cat Food Biscuits Tuna 800g
800g · £5.00/kg£4.00GOURMET Revelations Mousse Tuna Wet Cat Food 4x57g
4pk · £68.42/kg£3.90Tesco Tasty Treats Pocket Pillows With Cheese 65G
65g · £12.31/kg£0.80Whiskas Adult 1+ Dry Cat Food Biscuits Chicken 1.9Kg
1kg · £7.10/kg£7.10GOURMET Perle Country Medley in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.16/kg£7.30£5.35 Clubcard (£5.25/kg)GOURMET Gold Pate Recipes Wet Cat Food 8x85g
8pk · £72.94/kg£6.20£4.00 Clubcard (£47.06/kg)Dreamies Shakeups Multivitamins Rockin Rooster Cat & Kitten Treats 180g
180g · £22.22/kg£4.00Sheba Fine Flakes Wet Cat Food Pouches Fish in Jelly 12x85g
12pk · £87.06/kg£7.40GOURMET Mon Petit Meaty Variety Duck; Chicken; Turkey Wet Cat Food 6x50g
6pk · £63.00/kg£3.15GOURMET Mon Petit Fish Variety Tuna; Salmon; Trout Wet Cat Food 6x50g
6pk · £63.00/kg£3.15Whiskas Adult Wet Cat Food Pouches Poultry Feasts In Jelly 12x85g
12pk · £0.51 each£6.15Whiskas 7+ Senior Dry Cat Food Biscuits Chicken 1.9kg
1kg · £7.10/kg£7.10SHEBA Fresh & Fine Wet Cat Food Pouches with Tuna & Cod & Whitefish in Gravy 6x50g
6pk · £60.00/kg£3.00SHEBA Fresh & Fine Wet Cat Food Pouches with Salmon & Tuna & Trout in Gravy 6x50g
6pk · £60.00/kg£3.00SHEBA Fresh & Fine Wet Cat Food Pouches with Chicken & Turkey & Poultry in Jelly 6x50g
6pk · £60.00/kg£3.00WHISKAS 1+ Wet Cat Food Pouches Variety pack in Gravy and Jelly 12 x 85g
12pk · £0.51 each£6.15SHEBA Fresh & Fine Wet Cat Food Pouches with Tuna & Salmon & Whitefish in Jelly 6x50g
6pk · £60.00/kg£3.00Untamed Chicken Selection Box in Jelly Cat Food 6 x 75G
6pk · £137.33/kg£10.30Untamed Fish Selection Box in Gravy Cat Food 6 x 75G
6pk · £137.33/kg£10.30Untamed Fish Selection Box in Jelly Cat Food 6 x 75G
6pk · £137.33/kg£10.30Dreamies Cat Treat Biscuits with Catnip 60g
60g · £25.00/kg£1.50Tesco Adult Cat Poultry Selection In Jelly 12x100g
12pk · £0.24 each£2.90SHEBA Fresh Cuisine Taste of Tokyo Wet Cat Food Pouches with Salmon & Tuna & Whitefish in Gravy 6x50g
6pk · £60.00/kg£3.00Sheba Classics Wet Cat Food Soup Pouches Chicken Fillet 4x40g
4pk · £78.75/kg£3.15Tesco Adult Cat Poultry Selection In Jelly 6X400g
6pk · £13.50/kg£5.40Tesco Adult Cat Pate with Chicken 100g
100g · £5.50/kg£0.55Sheba Select Slices Wet Cat Food Pouches Succulent Mix Gravy 12x85g
12pk · £87.06/kg£7.40Sheba Select Slices Wet Cat Food Pouches Fish in Gravy 12x85g
12pk · £95.88/kg£8.15Sheba Classics Wet Cat Food Soup Pouches Tuna Fillet 4x40g
4pk · £78.75/kg£3.15Tesco Adult Cat Pate with Salmon 100g
100g · £5.50/kg£0.55Applaws Natural Wet Cat Food Chicken Selection in Broth Pouches 12 x 70g
12pk · £267.86/kg£18.75View all (169)
Cat Litter
Meowee! Clean & Kind Compostable Cat Litter Tray Liners 6 Pack
6pk · £0.44 each£2.65Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L
£8.95
Dog Food
Naturo Adult Variety Dog Food Tray 6X400g
6pk · £1.71 each£10.25Pedigree Adult Wet Dog Food Tin Cans Mixed Selection in Gravy 12x400g
12pk · £40.00/kg£16.00Good Boy Wagtastic Dog Treats Jumbo Chicken Carrot Stick 100g
100g · £27.00/kg£2.70Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Carrot Sticks 320g
320g · £34.38/kg£11.00Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Rice Sticks 70g
70g · £40.00/kg£2.80Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Cheese Sticks 70g
70g · £40.00/kg£2.80Good Boy Wagtastic Dog Treats Pigs in Blankets 80g
80g · £35.00/kg£2.80Good Boy Wagtastic Dog Treats Tripe Filled Bone 1 Pack
1pk · £2.85 each£2.85Lily's Kitchen Cottage Pie Adult Wet Dog Food 150g
150g · £12.33/kg£1.85Harringtons Adult Turkey & Vegetable 1.7Kg
1kg · £6.05/kg£6.05Harringtons Senior Chicken & Rice 1.7Kg
1kg · £6.05/kg£6.05WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g
12pk · £62.50/kg£6.25£4.00 Clubcard (£40.00/kg)Wagg Dog Treats Tasty Bones With Chicken and Liver 125g
125g · £12.80/kg£1.60Good Boy Chompers Dog Treats Unicorn Dental Chew 60g
60g · £39.17/kg£2.35Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Cheese Sticks 250g
250g · £44.00/kg£11.00WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 6x400g
6pk · £22.50/kg£9.00Tesco Meaty Treats With Chicken Beef & Liver 135G
£0.60Harringtons Small Adult Turkey & Rice 1Kg
1kg · £4.30/kg£4.30Tesco Daily Dental 7 Large Dog Sticks 270g
270g · £4.63/kg£1.25Tesco Tasty Treats Meaty Strips - Rich in Beef 200g
200g · £2.50/kg£0.50Tesco Adult Dog Food Mixed Selection in Jelly Cans 6x400g
2kg · £1.65/kg£3.30Pedigree Ranchos Dog Treats Fillets Chicken 70g
70g · £40.00/kg£2.80£2.30 Clubcard (£32.86/kg)Naturo Adult Chicken Lamb Rice Vegetable Dog Food Tray 400G
400g · £5.25/kg£2.10Tesco Adult Dog Mixed Selection in Jelly Pouches 40 x 100g
40pk · £130.00/kg£13.00Pedigree Puppy Dog Food Treats Tasty Minis Cubes Chicken 125g
125g · £15.20/kg£1.90Tesco Salami Dog Treats 5 X11g
55g · £20.91/kg£1.15WINALOT Shapes Dog Biscuits 800g
£3.80Good Boy Cheese Please Dog Chew Bone Treat 60g
60g · £70.83/kg£4.25Cesar Classics Terrine Wet Dog Food Trays Mixed in Loaf 8 x 150g
8pk · £51.67/kg£7.75Encore Natural Wet Dog Food Chicken Breast in Broth Tin 156g
156g · £16.67/kg£2.60BAKERS Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg
1kg · £4.40/kg£4.40Hollings Pig Ear Strips Natural Dog Treats 150g
150g · £30.33/kg£4.55Hollings Pork Sausages Natural Dog Treats 200g
200g · £33.25/kg£6.65BAKERS Chicken with Vegetables Dry Dog Food 1.2kg
1kg · £4.40/kg£4.40Good Boy Wagtastic Dog Treats Duck Twists 70g
70g · £40.00/kg£2.80Pedigree Dentastix Daily Large Dog Treats 4 Dental Sticks
154g · £12.01/kg£1.85Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Rice Sticks 300g
300g · £36.67/kg£11.00Pedigree Dentastix Daily Medium Dog Treats 5 Dental Sticks
5pk · £74.00/kg£1.85Pedigree Dentastix Fresh Medium Dog Treats 5 Dental Sticks
5pk · £74.00/kg£1.85Wagg Chicken & Beef Training Treats 500g
500g · £10.80/kg£5.40Naturo Adult Dog Grain & Gluten Free Poultry Selection in Herb Gravy 12 x 100g
12pk · £71.00/kg£7.10Tesco Daily Dental Medium Dog Sticks 28 Pack 720g
720g · £4.38/kg£3.15Wagg Cookies Peanut Butter & Banana 125g
125g · £12.80/kg£1.60Chappie Adult Wet Dog Food Tins Favourites in Loaf 6 x 412g
6pk · £35.19/kg£14.50Pedigree Dentastix Fresh Large Dog Treats 21 Dental Sticks
21pk · £207.89/kg£7.90BONIO Original Dog Biscuits 650g
650g · £4.85/kg£3.15Good Boy Wagtastic Mega Duck Twist Dog Treats 70g
70g · £48.57/kg£3.40PEDIGREE Ranchos Sausages Dog Treats 60g
60g · £51.67/kg£3.10£2.10 Clubcard (£35.00/kg)Naturo Grain Free Chicken Potato Dog Food 400G
400g · £5.25/kg£2.10Hollings Dog Treats Sprats 100g
100g · £49.50/kg£4.95View all (201)
Grooming, Healthcare & Accessories
Good Boy Wagtastic Flyer Dog Toy
1pk · £7.10 each£7.10Good Boy Raggy Crinkle Soft Dog Toy
1pk · £8.45 each£8.45GOOD BOY WAGTASTIC SQUEAKY BODS DOG TOY
1pk · £7.40 each£7.40Good Boy Wagtastic Piggy Dog Toy
1pk · £8.15 each£8.15Good Boy Bobble Croc Dog Toy
1pk · £7.40 each£7.40Good Boy Woolies Dog Toy Assorted
1pk · £7.05 each£7.05Wagtastic Face Balls Dog Toys
1pk · £1.35 each£1.35Good Boy Antibacterial Degradable Poo Bags X 100
100pk · £0.01 each£1.40G Boy Wagtastic Training Pads For Dogs 30'S
30pk · £0.20 each£6.00Good Boy Degradable Poo Bag Rolls Lavender Scented 60 Bags
60pk · £0.06 each£3.50Webbox Pounce Laser Pointer Cat Toy
1pk · £3.50 each£3.50Good Boy Wagtastic Soft Dog Toy
1pk · £5.70 each£5.70Good Boy Wagtastic Soft Plush Dog Toy
1pk · £5.70 each£5.70Tesco Dog Poop Bags 75'S
75pk · £0.03 each£2.35
Other Pet Needs
Tesco Wild Bird Suet Balls 10 Pack
10pk · £0.19 each£1.85Keep It Handy Pet Grooming Mitt
1pk · £1.75 each£1.75Peckish Complete Suet Bites 1Kg
1kg · £6.45/kg£6.45Aquarian Goldfish Fish Food Flakes 50g
50g · £92.00/kg£4.60Peckish Extra Goodness Nuggets 800g
800g · £7.94/kg£6.35Bob Martin Spot On Cat 24Wk Flea 6 Pipettes
6pk · £1.83 each£11.00Tesco Wild Bird Food Peanuts 1Kg
1kg · £4.20/kg£4.20Tesco Wild Bird Mealworms 100g
100g · £24.50/kg£2.45Tesco Everyday Seed Mix 1Kg
1kg · £1.90/kg£1.90Good Boy Home Non Slip Stainless Steel Dog Bowl 18cm
1pk · £5.75 each£5.75Peckish Complete Seed Mix For Birds 1.7Kg
1kg · £5.10/kg£5.10£4.55 Clubcard (£4.55/kg)Peckish Extra Goodness Energy Balls 12 Pack 840G
12pk · £60.00/kg£4.20Bob Martin Clear Plus Cat Flea & Tick 2 Tube
2pk · £7.33 each£14.65Bob Martin Clear Plus Small Dog 1 Tube
1pk · £9.10 each£9.10Bob Martin Clear Plus Medium Dog 1 Tube
1pk · £13.00 each£13.00Bob Martin Clear Plus Large Dog Spot Dog
1pk · £13.30 each£13.30Keep It Handy Portable Pet Bowl
1pk · £1.75 each£1.75Frontline Spot On Cat Flea X1 0.5Ml
£10.20Frontline Spot On Small Dog Flea Treatment 0.67Ml
£13.60Flexible Fun Dog Lead Medium
1pk · £13.60 each£13.60Bugalugs Luxury 2 in 1 Dog Shampoo & Conditioner - Papaya & Coconut 250ml
£5.50Tesco Biodegradable Pet Wipes Deodorising 20 Wipes
£4.40£3.20 ClubcardBob Martin Clear Plus Flea & Tick Home Spray 200ml
£7.75